Založ si blog

Tep dňa 2. – Fantastický návrh pre RTVS, ako zvýšiť jej sledovanosť. . .

Mám láskavé srdce, rada pomáham iným a súcitím s nimi.

Tvorcovia PUMPY sú smutní z nedocenenia ich diela a znechutení, ako sme nepochopili ich skvelý nápad baviť sa o mŕtvom generálovi Lučanskom a zhadzovať ho, a čudujú sa nášmu zlému vkusu.

Aj generálny riaditeľ RTVS je iste smutný, až tak, že sa ani verejne neospravedlnil za to, len akýsi režisér po médiách vypisoval. Mám o neho skutočne obavu.

A tak na zvýšenie pohody všetkých tých aktérov a samozrejme aj sledovanosti relácie  a RTVS  celkovo môj návrh poskytujem verejne a bezplatne.

Mohli by natočiť ďalší diel PUMPY, poviem vám – tak navrhnem jeho scenár.

 

Výroba toho paškvilu je dobre platená

– 27 600 eur platí RTVS tvorcom diela za jediný diel. Takže ekonomickí experti, ktorí sa tak zameriavajú na efektivitu čohokoľvek u nás, Útvar hodnoty za peniaze – kde ste? Dúfam, že už robíte analýzu ekonomickej efektivity vynakladania verejných zdrojov na takýto paškvil.

Pravdu poviem, podľa mňa by tvorcovia programu mali ešte RTVS doplatiť za jeho odvysielanie a spôsobenú morálnu a hodnotovú škodu. Lebo to pokladám skutočne za devalváciu základných ľudských hodnôt baviť sa o mŕtvom a na mŕtvom.

 

Ale aby nepovedali, že im tie peniaze závidím

– nezávidím, len ma pohoršuje tá suma, lebo väčšina národa u nás poctivo pracuje za žobrácke mzdy v porovnaní so západnými krajinami niekoľkonásobne nižšie.  A boli to práve herci, ktorí prví natŕčali ruky v pandemickej situácii a pokrikovali, ako potrebujú pomoc.

 

Chceme ďalší diel PUMPY…

No tak aby nepovedali, že im závidím, dávam im bezplatne a verejne návrh na scenár ďalšieho dielu PUMPY, ktorý bude sledovať celý národ, a bude ďaleko zábavnejší, ako ten diel o mŕtvom generálovi Lučanskom – to im garantujem.

Nech prizvú „kajúcnika“ Františka Bohma, ktorý podľa medializovaných informácií sa priznal k tomu, že okrádal tento štát mesačne o milión eur. A teraz kajúcne sedí doma a užíva na úkor nás všetkých nakradnuté peniaze, ako o tom písali médiá kade-tade, napríklad tu

https://plus7dni.pluska.sk/domov/spinave-majetky-kajucnikov-vypovedaju-proti-kolegom-domy-stale-uzivaju

Kult kajúcnikov?

Böhm vypovedá, že nelegálne zarábal vyše milióna eur mesačne, ale vďaka spolupráci s políciou ho prokurátor vytiahol z väzby na slobodu. Ako upozornili Hospodárske noviny, Böhm a jeho rodina vlastnia napríklad v obci Plavecký Štvrtok niekoľko nehnuteľností. Na časti z nich sa objavila plomba vyznačená na základe darovacej zmluvy. Čiže veľký víkendový dom, ktorý je oficiálne napísaný na jeho manželku a Böhm v ňom má doživotné užívacie právo, zrejme rýchlo komusi darovali.

a tu napríklad

https://www.noviny.sk/slovensko/573292-obvineny-lucansky-kajucnici-ma-namocili-do-ich-spinavej-hry

Takže pán kajúcnik nám môže porozprávať, ako sa v tomto štáte dá kradnúť milión eur mesačne a potom ich doma kajúcne užívať. Aké vysoko postavené špiny v skutočnosti kryje.

Sledovanosť toho dielu PUMPY jej tvorcom garantujem.

Dokonca do neho môžu pozvať tú istú ministerku Kolíkovú – tak ako minule – aby mali srdce na mieste a uspokojili svoj vkus. A hlavne aby sa vyjadrila ako eštestálereprezentantka spravodlivosti na Slovensku, ako je možné zrealizovať takéto niečo v právnom štáte  – že človek, ktorý sa priznal ku kradnutiu milióna eur mesačne spokojne sedí doma a manipuluje tými majetkami.

 

 

Elena

 

P.S.: Aby ste neboli smutní, milí čitatelia, že Bohm milióny eur v kapse na náš úkor  a my nič, v nasledujúcom blogu vám poviem o peniazoch, ktoré v tomto štáte čakajú iba na vás.

 

 

Bez 7. – Tu už končia všetky žarty. . .

04.03.2021

Bez akýchkoľvek morálnych zábran. Sprosté psychické týranie. To je prípad Moniky Jankovskej. Bola prepustená na slobodu na základe rozhodnutia Najvyššieho súdu z minulého štvrtka. A pri východe z väzenia nič netušiaca bola opätovne zatknutá. Iste, páchala trestnú činnosť – a nepochybne by mala za ňu niesť následky. Ale tento spôsob „oslobodenia“ a [...]

Jediná 9. – Z. . .

04.03.2021

Niekedy by sme sa mali pozrieť na Smrť počas života. Pomáha nám to nachádzať odpovede. Konštelačku so Smrťou som si postavila, prevádzačskú – dívali sme sa na seba mlčky. Všetky tie hrôzy, nečestnosti, bezohľadnosť a krutosť, zabíjanie, utrpenie nevinných – rozumela smútku v mojom pohľade. Ľudia nie sú takí, akí chceš, aby boli, prikývla. Nevieš [...]

Bez 6. – Nie je prvý apríl, drahá vláda. . .

03.03.2021

Už viete, že netúžim po tom, aby odstupoval Krajčí ako prvý z vlády, písala som o tom nedávno v blogu. A práve k tomu určite budú tlačiť „drahíspojenci“. Lebo zasa mimo žartov – slušný človek je, to z neho cítim, aj citlivý zrejme. Len nie je zdatný manažér, a mal by mať čas v priaznivých pokojných podmienkach, aby k tomu dozrel. Žiaľ, taká [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini: Koaličná kríza je divadlo na prekrytie vážnej situácie s pandémiou

05.03.2021 14:24

Ak premiér Matovič nedokáže situáciu vo vláde vyriešiť čo najskôr, mal by podľa Pellegriniho podať demisiu a umožniť predčasné voľby.

remišová

Naď vyzval Remišovú, aby nepočúvala Sulíka. Ministerka: V OĽANO vám ide len o moc

05.03.2021 14:12

"Predčasné voľby by priviedli túto krajinu do katastrofy," skonštatovala šéfka Za ľudí.

váha, spravodlivosť, misky

Premrhanie príležitosti reformy súdnej mapy by pocítil najmä občan, zhodli sa vrcholní predstavitelia justície

05.03.2021 13:33

Zhodli sa na tom predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta, generálny prokurátor Maroš Žilinka a predseda Slovenskej advokátskej komory Viliam Karas.

matovič

Matovič ďakuje Maďarom za pomoc so Sputnikom, prehliada rokovanie v Komárne

05.03.2021 13:29, aktualizované: 14:42

Ivan Korčok zdôraznil, že otázka dvojakého občianstva je výsostne slovenskou záležitosťou a nie je predmetom bilaterálnych vzťahov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,905
Celková čítanosť: 4660654x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Kategórie