Tááák 8. – Flerovov efekt. . .

16. októbra 2021, elenaistvanova, Tááák

Dajte dobrý pozor na to, o čom sa prestane písať – to je v skratke podstata mojej dnešnej úvahy v blogu. A tiež že ktorý článok scenzurujú, lebo zrejme je tam pre nich nebezpečne veľké zrnko pravdy…

 

Flerov bol ruský vedec. Pomenovali po ňom aj jeden z prvkov periodickej tabuľky prvkov – flerovium. Je to rádioaktívny prvok, transurán a transaktinoid s atómovým číslom 114. Už to predvídavejším čitateľom naznačuje, že vedec sa zaoberal rádioaktivitou.

V čase 2. svetovej vojny sa preslávil i schopnosťou anticipovať následky, t. j. byť predvídavý. Napísal list Stalinovi, lebo si všimol ako sa vytratili z novín články o atómových zbraniach. Vyzval ho, aby Rusko tieto zbrane urýchlene vytvorilo, lebo nepriateľ ich vyrába. Nemýlil sa.

Túto skutočnosť nám pripomenul ďalší z ruských vedcov – Šafalinov, poukazujúc na svoju podobnú skúsenosť. Všimol si, ako zmizli z médií pred časom články o koronavíruse. A tak hovorí o umelom pôvode vírusu odvážne a nahlas.

 

Hoci dnes hovoriť pravdu nahlas si od vedca vyžaduje odvahu,lebo ako uvádza článok v linku

https://cz24.news/povinne-ockovanie-je-strasny-neodpustitelny-zlocin-biologicka-vojna/

Po celom svete sa rozbehol proces masového očkovania obyvateľstva proti koronavírusu. Zároveň jedna krajina za druhou odmieta zásadu dobrovoľnosti. Ľudia sú napriek veku a zdravotným problémom nútení nechať sa očkovať niečím, čo neprešlo celým cyklom klinických skúšok.

To všetko sa deje s úplnou absenciou akejkoľvek objektívnej vedeckej diskusie o bezpečnosti či účinnosti vakcín.

Všetkých, ktorí sa snažia spochybniť propagandu „spasí nás len očkovanie“, okamžite označia za nepriateľov spoločnosti či dokonca bláznov. Lekárom a vedcom, ktorí sa odvážili z vedeckého hľadiska spochybniť účinnosť vakcín a samotnú potrebu očkovania, tvrdo zavreli ústa. Napríklad laureáta Nobelovej ceny Luke Montagniera celkom zosmiešnili a francúzsky profesor farmakológie Jean-Bernard Furtlyan dokonca skončil v blázinci.

Pravdepodobne to bol príklad sily a signálu všetkým ostatným disidentom. „Vidíte, môžeme sa vysporiadať aj tými najväčšími vedcami. Tak seďte v kúte a buďte ticho!“

 

Pripomeňme si, že profesor Fourtillan hovoril o umelom pôvode vírusu a ako jeho zdroj označil konkrétnu európsku krajinu – podľa neho vznikol vírus  v Pasteurovom inštitúte vo Francúzsku. Tvorcom má byť profesor Frédéric Tangy

https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/profesor-jean-bernard-fourtillan-umely-virus-covid-19-bol-vyrobeny-v-pasteurovom-institute-v-parizi-varovanie-pred-vakcinami

Jasné, že musel skončiť v blázinci. Veď pozrite, akí experti skúmajú pôvod vírusu

https://www.ta3.com/clanok/212739/objavia-povod-covidu-u-netopierov-v-laose-sa-nasli-virusy-podobne-sars-cov-2

„Cieľom bolo pokúsiť zistiť pôvod tejto pandémie,“ Marc Eloit, ktorý vedie laboratórium Pasteurovho inštitútu pre výskum patogénov.Eloit, ktorého tím analyzoval zozbierané vzorky, zároveň podotkol, že medzi vírusmi u netopierov a SARS-CoV-2 stále existujú kľúčové rozdiely. Napriek tomu je predmetná štúdia podľa jeho slov „veľkým krokom vpred“ pri zistení pôvodu pandémie a potvrdila teóriu, že koronavírus, ktorý sa rozšíril po celom svete, mohol mať pôvod v netopieroch.

 

Nuž, mali by sme byť pozorní – vedieť spájať súvislosti, anticipovať a všímať si nie to, o čom sa píše, ale to, o čom sa nepíše…

 

Naozaj by som chcel vyzvať našich slávnych virológov, aby sa prestali báť. Aby začali hovoriť o tejto téme. Vzhľadom k tomu, že stojíme na pokraji možno veľmi zlých udalostí – to sú slová Šafalinova v tom horeuvedenom článku. Varovné, múdre.

O tom, čo to pre nás bude znamenať, si povieme inokedy.

 

Elena