Založ si blog

Ajajaj 7. – Pravda o vyplácaní odškodnenia za následky „kovidočkovania“. . .

Život je dobrý učiteľ.

Mňa naučil, že naša ľudskosť je svetlom na ceste. Že súcitnosť je viac ako spravodlivosť. Že sme ľudia a robíme chyby.

Ale naučil ma tiež odlíšiť ľudskú chybu od zámerného konania. Dnes viem, že nemám dávať druhú šancu ľuďom, ktorí sa ku mne správajú bez úcty. A nedávať dôveru ľuďom konajúcim nedôveryhodne.

No a povedzte mi, môžem si myslieť, že má voči mne úctu vláda, ktorá ma tituluje ako dezoláta? A že má byť pre mňa dôveryhodné jej správanie, ktorým ma trestá za neúčasť vo vakcinačnom pokuse s hrozivými až tragickými dopadmi pre veľa ľudí?

Tak vidíte.

 

No ale veď odškodnenie dá štát tým, ktorí by na „očkovanie“ doplatili, povie možno niekto z vás, ak naivne naletel Lengvarskému pri tých jeho medovomotúzikových rečiach.

Pravda je nie vo hviezdach, ale v tomto linku – príbeh slovenského muža evidentne poškodeného kovidvakcinovaním.

A hľaďme – namiesto štedrého odškodenia štátom dostal odporúčanie postupu, že sa môže skúsiť so štátom súdiť

https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2049453_po-ockovani-je-polroka-na-pn-ke-a-chce-odskodne-dokazat-ze-za-to-moze-vakcina-je-takmer-nemozneň

 

A títo špinaví vydierači teraz chcú po našich deťoch, aby sa vakcinovali tretí raz, ak chcú pokračovať v štúdiu na vysokej škole?

 

 

Elena

 

Fauci – Fauci – Fauci – posielam mu biele svetlo, s dôverou k Zámeru sveta

 

Zrátané 10. – Viete prečo nemôže prezidentka zrušiť to jej nevydarené vyznamenávanie?

20.05.2022

Právnici vydali jasne svoje stanovisko – prezidentka nemôže odoberať vyznamenanie – zákon o štátnych vyznamenaniach jej to neumožňuje. A tak zrejme niektorí vyznamenaní vrátia štátne vyznamenania, ako hovorí článok v linku https://www.cas.sk/clanok/2680127/caputova-priznala-chybu-gal-na-protest-vracia-vyznamenanie-spravia-tak-i-dalsi/ Prečo nemá prezident [...]

Zlatobyľ 4. – V tichu večera. . .

15.05.2022

V tichu večera okolo nás myšlienky krúžia ako vtáci. Tie moje ticho šuštia krídlami pred nočnou prácou, ktorá ma čaká. Veru, Dobby stále nebyť voľný. Chvíľu ešte zbieram sily a bilancujem. Končí týždeň, začína nový. A tak trochu nostalgicky som si vzdychla. Zámer sveta ma odsúva od cesty na Brdárku – budúci týždeň musím ísť jednu zmluvu podpísať, [...]

Zrátané 9. – Správy pre inteligentných. . .

15.05.2022

Úvodom jedna správa o raste cien potravín – ako úvodný test inteligencie Globálne ceny potravín začali rásť v polovici roka 2020, keď sa podniky zatvorili v dôsledku pandémie COVID-19, ktorá zaťažila dodávateľské reťazce. Farmári vyhodili mlieko a nechali zhniť ovocie a zeleninu kvôli nedostatku dostupných kamionistov na prepravu tovaru do supermarketov, kde ceny [...]

NR SR parlament

OĽANO nemá problém so zrušením potreby súhlasu NR SR s väzbou poslanca

21.05.2022 18:23

Úvahy o zrušení tohto ustanovenia naznačil Matovič po tom, ako plénum NR SR neschválilo žiadosť prokuratúry o vydanie Fica do väzby.

ZOO, medveď, hnedý medveď,

Pod kolesami tatranskej električky zahynul približne desaťročný medveď

21.05.2022 17:26

Z viac ako 200-kilogramového medveďa bude zrejme muzeálny exponát, ostatky poslúžia i na výskumné účely.

Opičie kiahne

Španielsko vyšetruje možné šírenie opičích kiahní z festivalu na Gran Canarii

21.05.2022 15:28, aktualizované: 21:14

Vírus sa môže prenášať kvapôčkami vo vzduchu, ale aj kontaktom s telesnými tekutinami, krvou alebo vriedkami postihnutého.

Michal Simecka Dominik Jursa

Šimečka: Zobrať samosprávam 500 miliónov eur je od vlády cynické a devastačné

21.05.2022 15:04

Samosprávy sú podľa Šimečku v našej krajine jedna z mála inštitúcií, ktoré ešte ako-tak fungujú a poskytujú ľuďom kvalitné služby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,343
Celková čítanosť: 6453629x
Priemerná čítanosť článkov: 2754x

Kategórie