Založ si blog

Téééda 3. – Zverejnite kreténa, Bystričania. . .

Bystričania z okolia Bellusovej ulice na Uhliskách, ktorí máte kamery vonkajšie  niekde v okolí štrkového parkoviska – urobte, prosím, dobrý skutok.

Pozrite včerajší záznam vašich kamier – aby sme spoločnými silami odhalili úchyláka.

 

Pozrite si detaily príbehu, ktorý sa na fb stránkach pomáhajúcich zvieratkám v núdzi objavil

Ked uz clovek nevie kam s mackami,niekto urobi toto…v tom lejaku chudak vrieskal pri kolese. Doniesla nam ho mestska policia. Video natocila nalezkyna, ktora riesila pomoc.
Uboziak bol cely od blata, ma opalene ucho, je kastrovany, na krku mal oranzovy obojok s niecim ako gps. Prosime o masivne zdielanie, pozna ho niekto? Ma majitela,ktoremu chyba? Gps mozno nefunguje… Mozno bol kacko ukradnuty nejakym nasratym susedom a takto odstraneny. A mozno sa ho zbavil majitel…netusime. Pomozte nam s info.
Nasiel sa na strkovom parkovisku na Uhlisku, Bellusova ulica,za zimakom
No pozrite, aký bol kocúrik zúfalý.
Majitelia kocúrika sa nakoniec našli a aj si ho prevzali.
Prípad už rieši polícia, takže majú jedno video s páchateľom, ktoré je priamo z blízkosti štrkoviska, no to nezverejnili.
No ale to nie je všetko
Bohuzial, pravdou je to,ze islo o vedome tyranie…muz vraj kocurika k sebe nalakal, priviazal ho o koleso nahodneho auta, bil ho, trapil a palil…
Áno, čítate správne. Ten lump odchytil dôverčivého kocúrika, ktorý sa v okolí domova prechádzal a týral ho kruto a brutálne. Potom ho uviazal na koleso auta.
Nemyslíte si, že by toto robil normálny človek, však? Behá vám tam, Bystričania, nebezpečný úchylák. Čo vyvedie nabudúce? Utýra dieťa?
Dokážeme ho nájsť takto pomocou mediálnej spolupráce nás občanov medzi sebou?  Ak mi pošlete kamerové záznamy na mail, zverejním ich pokojne ja.
A ak zistíme údaje páchateľa, oboznámim aj jeho zamestnávateľa, aké indivíduum zamestnáva. Ak teda dotyčný lump pracuje.
Mňa už skutočne prešla trpezlivosť a ohľaduplnosť voči lumpom všetkého druhu.
V USA pokojne pred domom pedofila verejnú tabuľu s upozornením dajú – a tu páchateľov kriminálnych činov kryjú a chránia, akoby boli národným pokladom. 
Elena
P. S.: Kvôli takým indivíduám ľutujem, že sa neviem vrátiť v čase. Prosila by som jeho matku na kolenách, aby na potrat šla a nepriviedla na svet takéto niečo..
K diskusii  Práve preto som tu ja, ktorú tie veci trápia. A ktorá je schopná páchateľovi prepojiť jeho činy s následkami.

Akotak 8. – Viete kde je zlatá baňa na Slovensku?

22.07.2024

Nie, neposielam vás zlatú žilu hľadať kamsi do hôr. Ani ryžovať zlatý piesok na brehy slovenských riek. Oveľa lepšie sa ryžuje na úplne iných miestach. Konkrétne v štátnej akciovke Slovensko IT. Remišová chcela týmto počinom usporiť tretinu vynakladaných finančných prostriedkov v rámci štátneho IT. Nuž, cieľa sa zjavne minula – lebo namiesto úspor sa [...]

Akotak 7. – Pamätník banderovských zločinov v Poľsku. . .

22.07.2024

Poliaci odhalili pamätník, ktorý má pripomínať zločiny banderovcov voči poľskému obyvateľstvu v časoch druhej svetovej vojny. Písala som o Volyni opakovane v blogu, a nejdem zoširoka udalosti teraz analyzovať opäť – aspoň jeden ďalší link pridám, aby sme si pripomenuli, čo banderovci vystrájali. [...]

Akotak 6. – Leopoldov nie je tak ďaleko, ako by sa zdalo. . .

21.07.2024

Zaujímavý článok v linku https://standard.sk/716371/za-akych-okolnosti-by-nad-mohol-byt-zodpovedny-za-trestny-cin-vlastizrady?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2f6DobfkKQkkaD2NFrqN527EkszZSX8VLKG_hD4okQCelt9X8DqIojtR8_aem_eVb6gHeC494FMHPuw2h5TQ poskytuje právnu analýzu dekana Právnickej fakulty Univerzity Komenského. Zaoberá sa otázkou Za akých okolností by Naď mohol byť zodpovedný za [...]

polícia BA

Otrasný prípad: Muž zbil vlastnú matku, zlomil jej ruku a chcel ju utopiť v žumpe

22.07.2024 16:05

Polícia začala trestné stíhanie pre nebezpečne vyhrážanie sa a ublíženie na zdraví.

keketi

Kamenický musí šetriť, no Dankovo ministerstvo sa podľa PS ďalej nafukuje

22.07.2024 15:34

V medzirezortnom pripomienkovom konaní sa objavili štyri návrhy za viac ako 70 miliónov eur.

Kamala Harrisová

Harrisová nie je silnou kandidátkou, bude to mať ťažké. Záleží na jednom, uviedol analytik

22.07.2024 15:03

Viceprezidentka zaostáva v prieskumoch za Trumpom podobne ako Biden.

vybor pre obranu a bezpecnost, gaspar

ÚS: Gašpar a Žiga budú v prípade odsúdenia profitovať z trestnej novely

22.07.2024 14:58

Súčasní podpredsedovia parlamentu (zatiaľ) nie sú priamymi beneficientami predmetnej právnej úpravy, skonštatoval súd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,925
Celková čítanosť: 9288041x
Priemerná čítanosť článkov: 3175x

Kategórie

Archív