Založ si blog

Kam kráča táto spoločnosť 7. – To stačí. . .

Ako dostať Slovákov do ulíc naozaj?

Dnes krátko – k tomu sa Slováci skutočne vyhrnuli do ulíc stačia podľa mňa iba tri kroky. Netreba vyšetrovať žiadne zložité kauzy typu Gorila, ktoré by sa vliekli a vliekli do stratena. Lebo to je naozaj len strata času a ilúzií.

 

Stačí uverejniť údaje:

  • Prvý – uverejniť menný zoznam tých, ktorí sa nabalili na nebankovkách – a aj sumy, ktoré získali.  Kópia nahrávky bola doručená bývalému premiérovi Mečiarovi.
  • Druhý – uverejniť, kto všetko, aké sumy ročne a na akú dlhú dobu garantovane získava na „zelenej energii“. Cena je vopred definovaná a zaručená počas garantovaného obdobia 10 až 30 rokov. Mám na mysli tie obrovské peniaze, garantované v prvých zmluvách.
  • Tretí – uverejniť a hlavne vysvetliť všetkým jednoduchým ľuďom, o akú sumu náš štátny dlh ustavične narastá, každou minútou viac a viac. A čo to pre nás znamená.Tento údaje bežne dostupný je, ale málokto si ho uvedomuje.

 

To stačí…

 

Elena  Predná Hora, 16.4.2018

 

Áááááá 10. – Príbeh o láske naveky. . .

18.07.2018

Myslíte si, že existuje láska naveky? Môžete si pod tým „naveky“ predstaviť kadečo – láska do smrti jedného či oboch partnerov, či láska cez hranicu času u tých, ktorí sa sprevádzajú viac »

Áááááá 9. – Čo robíme pre dobro sveta. ..

17.07.2018

Pre dobro sveta sa dá robiť kadečo. Každý o tom máme nejakú svoju predstavu. Dnes vám prezradím tú moju predstavu. A keďže už pár dní uvažujem nad dosahom našich volieb – ako vonkoncom viac »

Áááááá 8. – Všetci zomierame. . .

17.07.2018

Neprezradím vám žiadne tajomstvo, keď poviem, že všetci zomierame. Ide ale o to, kde a ako. Porozprávajme sa dnes práve o tom. Všetci zomierame... Raz, pravdaže, niekto skôr a niekto neskôr, viac »

Heiko Maas

Maas od Trumpa očakáva aspoň "minimum spoľahlivosti" v zahraničnej politike

18.07.2018 22:26

"Je to jednoducho aj ťažké robiť politiku, keď informácia alebo fakty majú polčas rozpadu 24 hodín," uviedol nemecký šéf diplomacie.

Mychajlo Ježeľ

Ukrajinský exminister Ježeľ dostal v Bielorusku štatút utečenca

18.07.2018 21:38

Ježeľovi hrozí doma päť až osem rokov väzenia za spreneveru dvoch miliónov dolárov.

mayová

Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy premiérky Mayovej

18.07.2018 21:11

Naa'imur Zakariyah Rahman mal v úmysle nastražiť výbušninu pred vchodom do sídla britskej premiérky na Downing Street.

trump

Kto sa v tom má vyznať? Biely dom poopravil Trumpa, ktorý sa neskôr poopravil sám

18.07.2018 20:42, aktualizované: 21:50

Americký prezident vyjadril presvedčenie, že Spojené štáty už nie sú terčom Ruskej federácie. Neskôr uviedol, že "hrozba stále existuje".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 877
Celková čítanosť: 1620613x
Priemerná čítanosť článkov: 1848x