Založ si blog

Poriadne ostro 4. – A ešte jedno malé škaredé klamstvo za uši vytiahnime. . .

Máme už verejnú reakciu ministerky Kolíkovej ku dôkazu, predloženému doktorom Radačovským – o ktorom píšem v minulom blogu.

https://fb.watch/31niG_qNRz/=

Uvádza v ňom ministerka, že vraj generála Lučanského príslušníci ZVJS BB sprevádzali a strážili v nemocnici v Ružomberku.

Je skutočne zaujímavé, že tento detail nebol doteraz spomenutý, že údajne bol generál Lučanský strážený v Ružomberku príslušníkmi  ZVJS BB

Tým chcú povedať, že ten, ktorý ho údajne strčil v Ružomberku, pardon – bol súčasťou jeho „pádu z vozíka“, bol príslušníkom z BB – zauvažovala som a napísala i v komente.

 

Potom priplávala informácia k veci ďalšia, samozrejme už nie od pani Kolíkovej.

A veď pozrite…

Nedajte sa oklamať. Ružomberok patrí pod Žilinský kraj, Ústav ZVJS je v Žiline aj v Ružomberku. Ústav ZVJS v BB s nimi nemá nic spoločne !!!

Pod BB patrí len ústav ZVJS v BB, ústav ZVJS v BB- Kráľová a ústav ZVJS v Rím. Sobote.

 

Názor na pravdivosť vyjadrenia pani ministerky Kolíkovej si urobte sami…

 

 

Elena

 

Bez 7. – Tu už končia všetky žarty. . .

04.03.2021

Bez akýchkoľvek morálnych zábran. Sprosté psychické týranie. To je prípad Moniky Jankovskej. Bola prepustená na slobodu na základe rozhodnutia Najvyššieho súdu z minulého štvrtka. A pri východe z väzenia nič netušiaca bola opätovne zatknutá. Iste, páchala trestnú činnosť – a nepochybne by mala za ňu niesť následky. Ale tento spôsob „oslobodenia“ a [...]

Jediná 9. – Z. . .

04.03.2021

Niekedy by sme sa mali pozrieť na Smrť počas života. Pomáha nám to nachádzať odpovede. Konštelačku so Smrťou som si postavila, prevádzačskú – dívali sme sa na seba mlčky. Všetky tie hrôzy, nečestnosti, bezohľadnosť a krutosť, zabíjanie, utrpenie nevinných – rozumela smútku v mojom pohľade. Ľudia nie sú takí, akí chceš, aby boli, prikývla. Nevieš [...]

Bez 6. – Nie je prvý apríl, drahá vláda. . .

03.03.2021

Už viete, že netúžim po tom, aby odstupoval Krajčí ako prvý z vlády, písala som o tom nedávno v blogu. A práve k tomu určite budú tlačiť „drahíspojenci“. Lebo zasa mimo žartov – slušný človek je, to z neho cítim, aj citlivý zrejme. Len nie je zdatný manažér, a mal by mať čas v priaznivých pokojných podmienkach, aby k tomu dozrel. Žiaľ, taká [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini: Koaličná kríza je divadlo na prekrytie vážnej situácie s pandémiou

05.03.2021 14:24

Ak premiér Matovič nedokáže situáciu vo vláde vyriešiť čo najskôr, mal by podľa Pellegriniho podať demisiu a umožniť predčasné voľby.

remišová

Naď vyzval Remišovú, aby nepočúvala Sulíka. Ministerka: V OĽANO vám ide len o moc

05.03.2021 14:12

"Predčasné voľby by priviedli túto krajinu do katastrofy," skonštatovala šéfka Za ľudí.

váha, spravodlivosť, misky

Premrhanie príležitosti reformy súdnej mapy by pocítil najmä občan, zhodli sa vrcholní predstavitelia justície

05.03.2021 13:33

Zhodli sa na tom predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta, generálny prokurátor Maroš Žilinka a predseda Slovenskej advokátskej komory Viliam Karas.

matovič

Matovič ďakuje Maďarom za pomoc so Sputnikom, prehliada rokovanie v Komárne

05.03.2021 13:29

Ivan Korčok zdôraznil, že otázka dvojakého občianstva je výsostne slovenskou záležitosťou a nie je predmetom bilaterálnych vzťahov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,905
Celková čítanosť: 4660575x
Priemerná čítanosť článkov: 2446x

Kategórie