Založ si blog

Poriadne ostro 3. – Radačovský predložil médiám dôkaz. . .

Žiaľeštestáleministerka Kolíková sa zasa raz predviedla. Mňa osobne teraz už nikto nepresvedčí o úprimnosti jej snahy vec spravodlivo vyšetriť, ani keby také prehlásenie vlastnou krvou podpísala. Vytvorila štatút pre komisiu, ktorá má skúmať smrť generála Lučanského, a neumožnila do nej prístup zástupcovi poškodenej strany, jeho rodiny, doktorovi Radačovskému.

A tak robím výkop za to, aby mal doktor Radačovský hlas – pretože dnes verejne predložil dôkaz o klamstve.

 

Médiá v tomto prípade akoby ohluchli a oslepli v niektorých oblastiach, mlčia.

A tak niektoré informácie nájdete len v článkoch tohto typu
https://davdva.sk/miroslav-radacovsky-zavazny-dokaz-m-lucansky-mal-byt-na-dvoch-miestach-naraz-video/?fbclid=IwAR0r1c5DG6Jo9Q4ERx-3ZmnWiovO7CisgScyV1WuKWeJN6kSc-lmuTBCnes

Stretnutie komisie, ktorú zriadila ministerka Kolíková (Za ľudí), sa konalo bez účasti poškodenej strany, pozostalých po generálovi Milanovi Lučanskom, v zastúpení JUDr. Radačovského. Štatút komisie údajne nepovoľuje sa zúčastniť na úkonoch nikomu okrem poslancov, novinárov, mimovládok a ďalších, ktorými si ministerka komisiu obsadila.

 

Doktor Radačovský dnes oznámi niečo dôležité, oznámil včera vo videu…

Považujem za potrebné oznámiť verejnosti ako komisia zriadená na vyšetrenie úmrtia generála Lučanského, odmieta spoluprácu so zástupcom rodiny Lučanského. Vyzývam preto média, aby prišli zajtra o 10.00 do Prešova, kde zverejním dôležitý dôkaz

tps://www.facebook.com/sudcaradacovsky/videos/233136414932630

 

Tu je jeho vyjadrenie – doktor Radačovský predložil dôkaz

https://www.facebook.com/magazindavdva/videos/730834007567289

Kde bol v skutočnosti generál Lučanský 9.12.2020 – v nemocnici v Ružomberku, alebo vo väznici v Banskej Bystrici?!!!!!

Na obrázku môže byť: 1 osoba

https://www.facebook.com/photo?fbid=1129113370878518&set=a.107449479711584

Čo si myslíte, že sme spadli na hlavu i my, ako to tvrdíte o generálovi Lučanskom? Že na hlavu spadol celý národ???!!!!!

 

Elena

 

 

P.S:: Doktor Radačovský predložil dôkazy médiám už pred pár hodinami – a ktoré z nich ho uverejnilo? Chápete, ľudia, čo znamená toto zastieranie pravdy?

 

P.P.S.:

Ja verím konšteláciám viac ako čomukoľvek inému na svete – a tak si kladiem jedinú otázku KTO JE KOLOHNÁT? Kto je tá zrúda bez citov a morálky, ktorá sa v tej konštelácii objavila?

 

K diskusii –

pupuššško, ach, až poobedňajšiu službu máš? Nože, daj nám nevzdelaným konšpirátorom doškolenie, prečo ministerka tento doklad medzi ostatnými neuverejnila. A prečo nie je právny zástupca rodiny v komisii ako účastník? Nože rýchlo niečo vymysli. A ešte, zlatko, kto ťa učil zemepis? Skutočne si presvedčený, že ZVJS BB je nemocnici v Ružomberku bližšie ako ZVJS v Ružomberku?

 

 

anysta – patrí to k právam obetí, resp. poškodených – tento štát ich ale prehliada v mnohých oblastiach a tak sa nečudujem, že mu to nepripadá samozrejmé. To je podobné situácii, kedy som ja ako matka dieťaťa, ktoré zomrelo vinou lekárky, nemala možnosť byť pri výsluchu svedkov, ale páchateľka áno, vraj aby sa vedela účinne brániť. Naozaj si myslíte, že právo brániť sa účinne majú mať len páchatelia?

Bez 7. – Tu už končia všetky žarty. . .

04.03.2021

Bez akýchkoľvek morálnych zábran. Sprosté psychické týranie. To je prípad Moniky Jankovskej. Bola prepustená na slobodu na základe rozhodnutia Najvyššieho súdu z minulého štvrtka. A pri východe z väzenia nič netušiaca bola opätovne zatknutá. Iste, páchala trestnú činnosť – a nepochybne by mala za ňu niesť následky. Ale tento spôsob „oslobodenia“ a [...]

Jediná 9. – Z. . .

04.03.2021

Niekedy by sme sa mali pozrieť na Smrť počas života. Pomáha nám to nachádzať odpovede. Konštelačku so Smrťou som si postavila, prevádzačskú – dívali sme sa na seba mlčky. Všetky tie hrôzy, nečestnosti, bezohľadnosť a krutosť, zabíjanie, utrpenie nevinných – rozumela smútku v mojom pohľade. Ľudia nie sú takí, akí chceš, aby boli, prikývla. Nevieš [...]

Bez 6. – Nie je prvý apríl, drahá vláda. . .

03.03.2021

Už viete, že netúžim po tom, aby odstupoval Krajčí ako prvý z vlády, písala som o tom nedávno v blogu. A práve k tomu určite budú tlačiť „drahíspojenci“. Lebo zasa mimo žartov – slušný človek je, to z neho cítim, aj citlivý zrejme. Len nie je zdatný manažér, a mal by mať čas v priaznivých pokojných podmienkach, aby k tomu dozrel. Žiaľ, taká [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini: Koaličná kríza je divadlo na prekrytie vážnej situácie s pandémiou

05.03.2021 14:24

Ak premiér Matovič nedokáže situáciu vo vláde vyriešiť čo najskôr, mal by podľa Pellegriniho podať demisiu a umožniť predčasné voľby.

remišová

Naď vyzval Remišovú, aby nepočúvala Sulíka. Ministerka: V OĽANO vám ide len o moc

05.03.2021 14:12

"Predčasné voľby by priviedli túto krajinu do katastrofy," skonštatovala šéfka Za ľudí.

váha, spravodlivosť, misky

Premrhanie príležitosti reformy súdnej mapy by pocítil najmä občan, zhodli sa vrcholní predstavitelia justície

05.03.2021 13:33

Zhodli sa na tom predseda Najvyššieho súdu Ján Šikuta, generálny prokurátor Maroš Žilinka a predseda Slovenskej advokátskej komory Viliam Karas.

matovič

Matovič ďakuje Maďarom za pomoc so Sputnikom, prehliada rokovanie v Komárne

05.03.2021 13:29

Ivan Korčok zdôraznil, že otázka dvojakého občianstva je výsostne slovenskou záležitosťou a nie je predmetom bilaterálnych vzťahov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,905
Celková čítanosť: 4660625x
Priemerná čítanosť článkov: 2447x

Kategórie