Založ si blog

Téééda 11. – Amerika a jej konšpirátori. . .

Keď pozerám na ten pohon, ktorý sa rozbehol proti Kotlárovi iba preto, že pripomenul skutočnosť, že u nás situácia s kovidom nenaplnila odbornú definíciu pandémie, tak mi je smiešne.

Nuž, ak budem mať v ruke pomaranč a tváriť sa, že to je dyňa, tak každý bude vidieť a chápať, že v lepšom prípade sa mýlim,  a v tom horšom  prípade vedome klamem.

Unúvali ste sa preštudovať si, ako odborne definujeme správne pandémiu, všetci tí, ktorí proti nemu vystupujete?

 

Opozičníci a aj podaktorí koaličníci tárajú o celosvetovej hanbe pri odmietnutí WHO zmluvy. Ako nás Kotlár pred celým svetom zosmiešnil

Ja si  myslím, že raz bude obraz Kotlára ako hrdinu, lebo musí čeliť hromade hlupákov a účelových klamárov. Som skutočne zvedavá na jeho septembrové zistenia – a hlavne na následné kroky štátu v tomto smere.

Pravdu poviem, dokazujú tým táraním naši politickí nedovzdelanci, že nielenže nepochopili, že nulový návrh zmluvy je pripravený tak ako medový motúzik, a úprava pôvodného nulového variantu zmluvy môže byť potom rýchlo upravovaný.  odborne situáciu zločinného kovidexperimentu, ale že ani zahraničnú tlač nijakú zrejme nečítajú – lebo inak by postrehli, že napríklad aj senátori v USA napísali list prezidentovi Bidenovi, v ktorom ho vyzvali, aby nepodpisoval zmluvu s WHO, sú proti zásahu do suverenity krajiny touto zmluvou, vyčítajú jej napríklad liäkvidáciu práv duševného vlastníctva, porušovanie slobody prejavu, povinné prevody a ak by ich list ignoroval, aby predložil akúkoľvek dohodu na schválenie senátu.

A majú výhrady aj voči doterajšej činnosti WHO.

 

Pozrite akých konšpirátorov má Amerika

https://www.cassidy.senate.gov/newsroom/press-releases/cassidy-johnson-senate-gop-demand-biden-reject-unacceptable-who-agreements/

A tu máte list prezidentovi Bidenovi aj s podpismi  tých amerických senátorov.

https://www.kennedy.senate.gov/public/_cache/files/7/8/78e8a720-bf2e-4de8-868a-8ab86f6b0d33/B4AFADD4CBACD6BE103A0E22EFB29330.who-letter-to-biden-signed-5-1-24-2-.pdf

Toľko konšpirátorov majú na čele v USA, mali by si z nich naši politici vziať príklad.

 

Ale aby neprišli skrátka zmluvy WHO sa dožadujúci u nás – zmluva WHO žiada podeliť sa o vakcíny s rozvojovými krajinami.

No tak dobre, som za to, aby sme sa s vakcínami podelili s Afrikou. Môžeme im tam poslať bezodkladne všetky tie vakcíny, ktoré u nás máme k dispozícii, a aj tie, ktoré nám ešte kvôli starej lajde von der Leyenovej a jej pochybným kšeftom Pfizer nanúti kupovať. Nepotrebujeme na to nijakú zmluvu s WHO.

Všetci politickí kritici Kotlára môžu vziať vakcíny u nás zakúpené a osobne poodnášať do tých rozvojových krajín – a pre mňa za mňa ich aj popichať ich občanom niekde v obchoďákoch či na autobusových staniciach. Len – prosím – nie vládnym špeciálom, zaplaťte si cestu autobusom alebo vlakom zo svojho. Toľko môžete pre svet urobiť, nie?

Môžeme tak slúžiť ako vzor celému svetu, keď tak túžia progresívci po jeho obdive – a cynicky povedané, aspoň ušetríme za nákladnú likvidáciu tých vakcín u nás.

 

Elena

 

P.S.: Pevne verím, že Norimberský proces 2. ukáže pravdu o kovide a vinníci budú prísne potrestaní

https://www.40plus.sk/pekova-sona-sme-v-tlakovom-hrnci-zmena-je-blizko-a-nesmieme-sa-bat-dakujme-a-doverujme/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0bNxWOmy6jRqMNSI5jFl0GrZVjRGMP-wUabOL6ncjbatrqAl3KrNxvR3k_aem_rWPFkrKZINOb2EIMPkAC2w

 

K diskusii  Ulmanus   No keď ste taký odborník, dajte verejne vysvetlenie prečo sa to k nám doviezol ivermectin k nám len pre zdravotníkov? A prečo progresívci? No verím, že nie som sama, kto si pamätá ako organizovali petíciu za povinné vakcinovanie – im zjavne nič nehovorí Norimberský kódex  a ani morálne hranice.

 

Akotak 8. – Viete kde je zlatá baňa na Slovensku?

22.07.2024

Nie, neposielam vás zlatú žilu hľadať kamsi do hôr. Ani ryžovať zlatý piesok na brehy slovenských riek. Oveľa lepšie sa ryžuje na úplne iných miestach. Konkrétne v štátnej akciovke Slovensko IT. Remišová chcela týmto počinom usporiť tretinu vynakladaných finančných prostriedkov v rámci štátneho IT. Nuž, cieľa sa zjavne minula – lebo namiesto úspor sa [...]

Akotak 7. – Pamätník banderovských zločinov v Poľsku. . .

22.07.2024

Poliaci odhalili pamätník, ktorý má pripomínať zločiny banderovcov voči poľskému obyvateľstvu v časoch druhej svetovej vojny. Písala som o Volyni opakovane v blogu, a nejdem zoširoka udalosti teraz analyzovať opäť – aspoň jeden ďalší link pridám, aby sme si pripomenuli, čo banderovci vystrájali. [...]

Akotak 6. – Leopoldov nie je tak ďaleko, ako by sa zdalo. . .

21.07.2024

Zaujímavý článok v linku https://standard.sk/716371/za-akych-okolnosti-by-nad-mohol-byt-zodpovedny-za-trestny-cin-vlastizrady?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2f6DobfkKQkkaD2NFrqN527EkszZSX8VLKG_hD4okQCelt9X8DqIojtR8_aem_eVb6gHeC494FMHPuw2h5TQ poskytuje právnu analýzu dekana Právnickej fakulty Univerzity Komenského. Zaoberá sa otázkou Za akých okolností by Naď mohol byť zodpovedný za [...]

Kamala Harrisová

Harrisová nie je silnou kandidátkou, bude to mať ťažké. Záleží na jednom, uviedol analytik

22.07.2024 15:03

Viceprezidentka zaostáva v prieskumoch za Trumpom podobne ako Biden.

vybor pre obranu a bezpecnost, gaspar

ÚS: Gašpar a Žiga budú v prípade odsúdenia profitovať z trestnej novely

22.07.2024 14:58

Súčasní podpredsedovia parlamentu (zatiaľ) nie sú priamymi beneficientami predmetnej právnej úpravy, skonštatoval súd.

Hungary National Day

Maďarská opozícia na vzostupe: Najsilnejšieho Orbánovho kritika zvolili za lídra strany TISZA

22.07.2024 14:26

Dodal, že o členstvo v TISZE prejavilo záujem tisíce ľudí a v krátkom čase sa strana stala najsilnejšou opozičnou silou v Maďarsku.

Kamala Harrisová

Deväť mien. Kto bude ako viceprezident kryť Harrisovej chrbát?

22.07.2024 14:19

Demokrati už po rozhodnutí Joea Bidena, že sa nebude ďalej uchádzať o znovuzvolenie, diskutujú o tom, kto by mal byť kandidátom na viceprezidenta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,925
Celková čítanosť: 9287724x
Priemerná čítanosť článkov: 3175x

Kategórie

Archív