Založ si blog

Taká je pravda 3. – Pán Pavelka, nechýbali ste v tom Londýne v škole? . . .

Ako potkany z dier nám vyliezajú kadejakí experti na pandémiu.

Ďalší povinnoočkovač v poradovníku sa zjavil – pán Pavelka, údajne je i ďalším z členov pandemickej komisie. Nech len vylezú na svetlo božie – lebo ja podávam generálnemu prokurátorovi podnet i voči tým, ktorí mali v priebehu druhej vlny z titulu svojej funkcie účinne konať a nekonali. Členovia pandemickej komisie nepochybne medzi nich patria. Nemali púšťať nikoho „výnimkovo“ cez hranice – práve tým spôsobili šírenie nákazy a škodu veľkého rozsahu pre štát.

 

Budem tvrdá – takí fušeri, ktorí druhú vlnu pandémie u nás preukázateľne nezvládli – zostalo po ich pomoci 12 a pol tisíca mŕtvych a opakujem – i škoda veľkého rozsahu – no tak takí fušeri už dávno mali sedieť v base za svoje „odborné riadenie postupu voči pandémii“.  A nemajú evidentne ani morálne právo a ani odbornú spôsobilosť radiť nám ostatným teraz.

 

Pán expert Pavelka sa vyjadril o nutnosti povinne nás všetkých očkovať v článku v linku

https://www.postoj.sk/82019/hra-na-dobrovolnost-sa-skoncila-proti-delte-pomoze-uz-len-povinne-ockovanie?fbclid=IwAR3MZU1V2-2p-7qh0ChcC4lPcOqrExzrEN4sm92UCb8pBxpLS1oC0XeMmdg

Očakávam, že pôjde o druhú polovicu augusta, keď sa začnú ľudia vracať z dovoleniek v nekontrolovaných množstvách. Potom otvoríme školy, internáty a vytvoríme vírusu perfektnú živnú pôdu. No možno bude stačiť šesť autobusov zo zápasu z Maďarska a ďalších šesť z Ruska a máme to tu koncom júla. Toto je však opäť jeden z príkladov, keď nezlyhal štát, ale zlyhávame my občania.

Pan Pavelka, nič zlom – ale Vy ste podľa mňa expert na pohľadanie. Vážne podľa Vás nezlyháva týmto štát?

Pýtam sa otvorene – akým právom púšťate cez hranice všetkých tých ľudí? Keď si uvedomujete riziko – AKÝM PRÁVOM ste pre nich nezaviedli štátnu karanténu povinnú? 

Hráme sa tu hru, že očkovanci nákazu neprevlečú? To čo ste za experti, keď takúto kravinu hlásate a presadzujete v spoločnosti?

Nie ľudia, ktorí sa nechcú zúčastniť experimentu s akousi údajnou vakcínou, ale vy nesiete zodpovednosť za šírenie nákazy, za škodu vznikajúcu štátu – a to škodu veľkého rozsahu. A s vami tí, ktorí nákazu dovláčajú spoza hraníc.

 

Takže ak pána Pavelku trápi vývoj pandémie, nech sa ide postaviť na hranice – a tam nech dôsledne kontroluje každého prichádzajúceho, lebo len tak všetkých navláčačov nákazy zastaví.  A nech trvá na bezodkladnom zrušení výnimiek pri prechode cez hranice. Všetkých prechádzajúcich treba otestovať na hraniciach. Testovacie miesta početné sa na Slovensku rušia, tak sa ich zopár ochotne pôjde postaviť na hranice a testovanie každého prichádzajúceho bude rýchle.

Čo nám tu „pán expert“ za nezmysly vykladá, že povinné očkovanie je jediná naša záchrana? Čo ho v tom Londýne v rámci jeho štúdií nenaučili, že treba riešiť ZDROJ nákazy?

Aj očkovaní môžu prinášať nákazu, predstavte si – a bez kontroly sa práve oni stávajú hrozbou, lebo neočkovaní budú mať testy i karanténu, takže riziko šírenia nákazy z ich strany bude nulové-  alebo nie podľa Vás?

Aj neočkovaní majú právo na ochranu pred nákazou.

Aj očkovaný má mať trestnoprávnu zodpovednosť za šírenie nákazlivej choroby. 

 

Pán Pavelka, nechýbali ste v tom Londýne v škole?

 

 

Elena

 

K diskusii  tolerantny, ďakujem za upozornenie, to ja som urobila chybu, v tom zhone som ho premenovala…

Cesta duše 7. – Život je. . .

04.03.2024

Medzinárodný deň divokej prírody bol včera. Šaman Ivo Musil o tom píše nádherne na svojej stránke šamani.cz. Aj tento obrázok tam má, ako zdroj uvádza Zdroj: Native American Culture Regions https://www.facebook.com/groups/nativecutlure/ Mám aj ja v srdci jej nespútanú podobu [...]

Pravdu na stôl 1. – Buď spravodlivosť nastolí štát, alebo ju vezmú do rúk ľudia. . .

02.03.2024

Pravdu nezastavíte. Je to priveľká špinavosť – tá hra na kovidpandémiu. Je to zločin proti ľudskosti. Som si istá, že v tomto štáte nie je ozajstný záujem pravdivo vyšetriť kovidšpinavosti – NCZI mi odmietlo poskytnúť štatistiku o tom, v ktorej nemocnici ľudia zomierali na UPV najviac. A pýtam sa verejne, prečo by mala byť táto informácia dôverná, prečo [...]

Ale nooo 11. – Ako som analyzovala analýzu analytikov. . .

29.02.2024

Analytici sa pustili do bývalej vlády za dôchodky, ako píše článok v linku https://www.topky.sk/cl/10/2698371/Analytici-nalozili-byvalej-vlade–Kde-ma-teraz-na-toto-stat-brat-peniaze–Cierne-scenare-a-zle-spravy-pre-dochodcov vraj budú musieť žiť s minimálnou valorizáciou – symbolickou, terajšie dôchodky budú zmrazené. Mám už dosť toho, ako tu ktosi klame a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,830
Celková čítanosť: 8872728x
Priemerná čítanosť článkov: 3135x

Kategórie