Založ si blog

Taká je pravda 3. – Pán Pavelka, nechýbali ste v tom Londýne v škole? . . .

Ako potkany z dier nám vyliezajú kadejakí experti na pandémiu.

Ďalší povinnoočkovač v poradovníku sa zjavil – pán Pavelka, údajne je i ďalším z členov pandemickej komisie. Nech len vylezú na svetlo božie – lebo ja podávam generálnemu prokurátorovi podnet i voči tým, ktorí mali v priebehu druhej vlny z titulu svojej funkcie účinne konať a nekonali. Členovia pandemickej komisie nepochybne medzi nich patria. Nemali púšťať nikoho „výnimkovo“ cez hranice – práve tým spôsobili šírenie nákazy a škodu veľkého rozsahu pre štát.

 

Budem tvrdá – takí fušeri, ktorí druhú vlnu pandémie u nás preukázateľne nezvládli – zostalo po ich pomoci 12 a pol tisíca mŕtvych a opakujem – i škoda veľkého rozsahu – no tak takí fušeri už dávno mali sedieť v base za svoje „odborné riadenie postupu voči pandémii“.  A nemajú evidentne ani morálne právo a ani odbornú spôsobilosť radiť nám ostatným teraz.

 

Pán expert Pavelka sa vyjadril o nutnosti povinne nás všetkých očkovať v článku v linku

https://www.postoj.sk/82019/hra-na-dobrovolnost-sa-skoncila-proti-delte-pomoze-uz-len-povinne-ockovanie?fbclid=IwAR3MZU1V2-2p-7qh0ChcC4lPcOqrExzrEN4sm92UCb8pBxpLS1oC0XeMmdg

Očakávam, že pôjde o druhú polovicu augusta, keď sa začnú ľudia vracať z dovoleniek v nekontrolovaných množstvách. Potom otvoríme školy, internáty a vytvoríme vírusu perfektnú živnú pôdu. No možno bude stačiť šesť autobusov zo zápasu z Maďarska a ďalších šesť z Ruska a máme to tu koncom júla. Toto je však opäť jeden z príkladov, keď nezlyhal štát, ale zlyhávame my občania.

Pan Pavelka, nič zlom – ale Vy ste podľa mňa expert na pohľadanie. Vážne podľa Vás nezlyháva týmto štát?

Pýtam sa otvorene – akým právom púšťate cez hranice všetkých tých ľudí? Keď si uvedomujete riziko – AKÝM PRÁVOM ste pre nich nezaviedli štátnu karanténu povinnú? 

Hráme sa tu hru, že očkovanci nákazu neprevlečú? To čo ste za experti, keď takúto kravinu hlásate a presadzujete v spoločnosti?

Nie ľudia, ktorí sa nechcú zúčastniť experimentu s akousi údajnou vakcínou, ale vy nesiete zodpovednosť za šírenie nákazy, za škodu vznikajúcu štátu – a to škodu veľkého rozsahu. A s vami tí, ktorí nákazu dovláčajú spoza hraníc.

 

Takže ak pána Pavelku trápi vývoj pandémie, nech sa ide postaviť na hranice – a tam nech dôsledne kontroluje každého prichádzajúceho, lebo len tak všetkých navláčačov nákazy zastaví.  A nech trvá na bezodkladnom zrušení výnimiek pri prechode cez hranice. Všetkých prechádzajúcich treba otestovať na hraniciach. Testovacie miesta početné sa na Slovensku rušia, tak sa ich zopár ochotne pôjde postaviť na hranice a testovanie každého prichádzajúceho bude rýchle.

Čo nám tu „pán expert“ za nezmysly vykladá, že povinné očkovanie je jediná naša záchrana? Čo ho v tom Londýne v rámci jeho štúdií nenaučili, že treba riešiť ZDROJ nákazy?

Aj očkovaní môžu prinášať nákazu, predstavte si – a bez kontroly sa práve oni stávajú hrozbou, lebo neočkovaní budú mať testy i karanténu, takže riziko šírenia nákazy z ich strany bude nulové-  alebo nie podľa Vás?

Aj neočkovaní majú právo na ochranu pred nákazou.

Aj očkovaný má mať trestnoprávnu zodpovednosť za šírenie nákazlivej choroby. 

 

Pán Pavelka, nechýbali ste v tom Londýne v škole?

 

 

Elena

 

K diskusii  tolerantny, ďakujem za upozornenie, to ja som urobila chybu, v tom zhone som ho premenovala…

Kvapky krvi 7. – Prečo som petíciu proti sexuálnej učebnici SAV pre školy podpísala. . .

25.03.2023

Návrh na novú učebnicu sexuálnej výchovy na Slovensku ministerstvo školstva dostalo. Petícia proti nej na internete beží, a tak som si pozrela, o čo vlastne ide. Lebo materiálov k tomu, vrátane tej navrhovanej učebnice, bolo na stránke viac ako dosť [...]

Kvapky krvi 6. – Tuberkulóza a covid medzi nami

25.03.2023

Aj Svetový deň tuberkulózy včera bol. A ak si niekto myslí, že jej už môžeme zamávať a patrí u nás kamsi do minulosti, tak veru to celkom tak nie je. Tuberkulóza bola kedysi obávanou chorobou. Označujú ju ako chorobu sociálne slabých skupín, pretože jej nárast sprevádzal vojny a krízy. Nevyhýbala sa však nikomu, liečili sa na ňu aj mnohí známi umelci, mnohí z nich [...]

Kvapky krvi 5. – Humanitárna pomoc Juhoslávii i po 24 rokoch zostáva hnusným zločinom

24.03.2023

No veru, už bezmála štvrťstoročie uplynulo od „humanitárnej misie“ – presnejšie povedané od útoku NATO v Juhoslávii, ako pripomína článok v linku https://www.hlavnespravy.sk/zlocinecky-utocny-pakt-nato-presne-pred-24-rokmi-napadol-juhoslaviu-dosial-za-to-nikto-nebol-potrestany/3087402 Humanitárna pomoc NATO v podobe bombardovania trvala 78 dní. [...]

Pápež František

Pápež František rozšíril opatrenia na boj proti zneužívaniu v cirkvi

25.03.2023 22:02

Rozšíril ich pôsobnosť aj na laických lídrov a špecifikoval, že obeťami môžu byť maloletí i dospelí.

Izrael, protesty

Izraelský minister obrany vyzval vládu na pozastavenie reformy súdnictva

25.03.2023 21:57

Ide o prvý verejný nesúhlas s touto reformou z radov izraelskej vlády.

Mladí antifašisti protestujú proti mítingu Iniciatívy za slobodu slova.

Svedok opísal, ako mal obvinený advokát zabiť Daniela Tupého

25.03.2023 20:17

Čo sa stalo v osudnú noc? V kauze vraždy prehovoril jeden z útočníkov.

Vladimir Putin

Putin: Rusko rozmiestni v Bielorusku taktické jadrové zbrane

25.03.2023 18:57, aktualizované: 21:30

Ruský prezident zdôraznil, že Moskva krokom neporuší žiadne dohody o nešírení jadrových zbraní.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,539
Celková čítanosť: 7738124x
Priemerná čítanosť článkov: 3048x

Kategórie