Založ si blog

Taká je pravda 3. – Pán Pavelka, nechýbali ste v tom Londýne v škole? . . .

Ako potkany z dier nám vyliezajú kadejakí experti na pandémiu.

Ďalší povinnoočkovač v poradovníku sa zjavil – pán Pavelka, údajne je i ďalším z členov pandemickej komisie. Nech len vylezú na svetlo božie – lebo ja podávam generálnemu prokurátorovi podnet i voči tým, ktorí mali v priebehu druhej vlny z titulu svojej funkcie účinne konať a nekonali. Členovia pandemickej komisie nepochybne medzi nich patria. Nemali púšťať nikoho „výnimkovo“ cez hranice – práve tým spôsobili šírenie nákazy a škodu veľkého rozsahu pre štát.

 

Budem tvrdá – takí fušeri, ktorí druhú vlnu pandémie u nás preukázateľne nezvládli – zostalo po ich pomoci 12 a pol tisíca mŕtvych a opakujem – i škoda veľkého rozsahu – no tak takí fušeri už dávno mali sedieť v base za svoje „odborné riadenie postupu voči pandémii“.  A nemajú evidentne ani morálne právo a ani odbornú spôsobilosť radiť nám ostatným teraz.

 

Pán expert Pavelka sa vyjadril o nutnosti povinne nás všetkých očkovať v článku v linku

https://www.postoj.sk/82019/hra-na-dobrovolnost-sa-skoncila-proti-delte-pomoze-uz-len-povinne-ockovanie?fbclid=IwAR3MZU1V2-2p-7qh0ChcC4lPcOqrExzrEN4sm92UCb8pBxpLS1oC0XeMmdg

Očakávam, že pôjde o druhú polovicu augusta, keď sa začnú ľudia vracať z dovoleniek v nekontrolovaných množstvách. Potom otvoríme školy, internáty a vytvoríme vírusu perfektnú živnú pôdu. No možno bude stačiť šesť autobusov zo zápasu z Maďarska a ďalších šesť z Ruska a máme to tu koncom júla. Toto je však opäť jeden z príkladov, keď nezlyhal štát, ale zlyhávame my občania.

Pan Pavelka, nič zlom – ale Vy ste podľa mňa expert na pohľadanie. Vážne podľa Vás nezlyháva týmto štát?

Pýtam sa otvorene – akým právom púšťate cez hranice všetkých tých ľudí? Keď si uvedomujete riziko – AKÝM PRÁVOM ste pre nich nezaviedli štátnu karanténu povinnú? 

Hráme sa tu hru, že očkovanci nákazu neprevlečú? To čo ste za experti, keď takúto kravinu hlásate a presadzujete v spoločnosti?

Nie ľudia, ktorí sa nechcú zúčastniť experimentu s akousi údajnou vakcínou, ale vy nesiete zodpovednosť za šírenie nákazy, za škodu vznikajúcu štátu – a to škodu veľkého rozsahu. A s vami tí, ktorí nákazu dovláčajú spoza hraníc.

 

Takže ak pána Pavelku trápi vývoj pandémie, nech sa ide postaviť na hranice – a tam nech dôsledne kontroluje každého prichádzajúceho, lebo len tak všetkých navláčačov nákazy zastaví.  A nech trvá na bezodkladnom zrušení výnimiek pri prechode cez hranice. Všetkých prechádzajúcich treba otestovať na hraniciach. Testovacie miesta početné sa na Slovensku rušia, tak sa ich zopár ochotne pôjde postaviť na hranice a testovanie každého prichádzajúceho bude rýchle.

Čo nám tu „pán expert“ za nezmysly vykladá, že povinné očkovanie je jediná naša záchrana? Čo ho v tom Londýne v rámci jeho štúdií nenaučili, že treba riešiť ZDROJ nákazy?

Aj očkovaní môžu prinášať nákazu, predstavte si – a bez kontroly sa práve oni stávajú hrozbou, lebo neočkovaní budú mať testy i karanténu, takže riziko šírenia nákazy z ich strany bude nulové-  alebo nie podľa Vás?

Aj neočkovaní majú právo na ochranu pred nákazou.

Aj očkovaný má mať trestnoprávnu zodpovednosť za šírenie nákazlivej choroby. 

 

Pán Pavelka, nechýbali ste v tom Londýne v škole?

 

 

Elena

 

K diskusii  tolerantny, ďakujem za upozornenie, to ja som urobila chybu, v tom zhone som ho premenovala…

Fúúúha 5. – Viac ako 17 miliónov Číňanov podpísalo otvorený list. . .

01.08.2021

Takmer 18 miliónov Číňanov ten otvorený list podpísalo doteraz. A viete čo v ňom žiadajú? Vyzývajú Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), aby preskúmala Inštitút lekárskeho výskumu americkej armády pre infekčné choroby vo Fort Detrick (USAMRIID) v armádnej základni v štáte Maryland. Petícia bola zverejnená 17. júla a vyzvala USA, aby na výzvu odpovedali. [...]

Fúúúha 4. – Je suis „dezolat“. . .

31.07.2021

Diskriminovanie neočkovaných nebol rozhodne dobrý nápad. Nielen preto, že ich je stále väčšina – a že nahnevaní voliči nezabúdajú. Ale i preto, že raz bude potrebné niesť následky. Nepomôžu vykrúcačky, že aj inde to tak robili, ani argument, že aj iní u nás tak konali – trestnosť zakladá konanie konkrétnych jednotlivcov každému z nich za seba. A dokonca [...]

Fúúúha 3. – Ako to je, Progresívne Slovensko?

31.07.2021

Jasne, šla by som do humorne ladeného pohľadu vo vzťahu ku Progresívnemu Slovensku, lebo i to ich prehlásenie že mlčiaca väčšina už nesmie mlčať je ozaj humorné – keďže nezaočkovaných máme preukázateľne väčšinu národa, a aj v oficiálnych médiách sa prezentuje, že odmietavý postoj voči očkovaniu má v súčasnosti 61 percent Slovákov. Drahí progresívci, vy [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,092
Celková čítanosť: 5315751x
Priemerná čítanosť článkov: 2541x

Kategórie