Založ si blog

S. . . 5. – Prezidentka prehovorila. . .

A ja sa pýtam priamo a otvorene – aké morálne právo má tá pani vykladať o zavádzaní nepopulárnych opatrení, ktorými zrejme myslela aj povinné očkovanie nás všetkých, lebo v tom svojom prejave vykladá, že zásadne treba urýchliť očkovanie???!!!

Pokladá sa azda za nejakú morálnu autoritu?

Trpí tá pani výpadkom pamäte?!!! Alebo si myslí, že nám občanom pamäť neslúži???!!

Aký príklad ona sama dávala ľuďom? Vláčila sa po zahraničných dovolenkách v lete minulého roka, namiesto aby vyzývala ľudí ku zodpovednosti a sama tak konala tiež.

Nemám rada pokrytcov, a pani z hradu je Number 1 v pokrytectve.

Mala by nám radšej porozprávať, kto sedí v tých lietadlách. čo nám tu tak často brázdia teraz oblohu, a prečo ju brázdia. Však chce zachrániť Zem pred uhlíkovou stopou – no tak poďme do toho, pani prezidentka, vysvetlite ľuďom tie lietadlá…

 

Mám skutočne dosť tejto dvojtvárnosti

prezidentka vykladá o zdravotníkoch, že ich veľkorysosť k našim zlyhaniam tiež nie je nekonečná???!! 

Vážne si niekto myslí, že v tomto štáte zlyhali ľudia odmietajúci sa zapojiť do klinického pokusu?

Nákazu tu dovliekli ľudia zo zahraničia. A tak vykladať o tých, ktorí sa odmietajú vakcinovať pokusnou látkou, ako o tých nezodpovedných v tomto štáte, či nebodaj ako o škodu spôsobujúcich, je skutočne smiešne i trápne. Lebo oni sú len obeťami nezodpovednosti vlády, Mikasa a tých, čo sa tu vláčili cez hranice s nákazou.

 

Drsnú kampaň s fotkami dusiacich a  mŕtvych

odporúčam vláde poslať všetkým z uvedeného zoznamu,  Mikasovi a vláde, ako aj všetkým, ktorí sa vláčili cez hranice s výnimkami celé leto a jeseň. Lebo to sú ľudia, ktorí zavinili  v skutočnosti dovlečenie nákazy na Slovensko. A takisto odporúčam  ako videjko to predvádzať všetkým, ktorí sa vyberajú na dovolenku do zahraničia – ako taký bonus v cestovných kanceláriách.

 

RUVZ majú mená ľudí, ktorí prišli na Slovensko s nákazou

– isteže nie všetkých sa im podarilo zachytiť, ale majú mená tých, ktorí sa po  návrate s evidentným ochorením liečili a oni ich trasovali – a pokojne by sme mohli ten zoznam uverejniť. Presne to sú ľudia, ktorých môžeme označovať ako nezodpovedne konajúcich.
A ruku v ruke s nimi i  hlavného hygienika a vládu, ktorí mali riadne a včas robiť opatrenia na ochranu zdravia a životov obyvateľstva Slovenska a aj opatrenia na ochranu štátu pred vznikom škody veľkého rozsahu s tým spojenou. Namiesto toho to vyzeralo, akoby sme natáčali veľkofilm – raz to naberalo obrátky ku tragédii a inokedy ku komédii.  Porušovali základné epidemiologické opatrenia – a dokelu, prečo hovorím v minulom čase? Však to stále tak robia.

Podala som ve veci trestné oznámenie pred časom, a skutočne čakám, ako sa s tým vysporiada generálny prokurátor v štýle „padni, komu padni“.

 

A verejne vyzývam vládu, tú vydarenú „expertnú“ komisiu a všetkých kompetentných, aby sa vrátili ku základným vedeckým epidemiologickým a imunoprofylaktickým opatreniam. 

 

A keď už sme pri tej komisii – rozumiem tomu, že sa profesor Krčméry odsťahoval s rodinou zo Slovenska.

I ja by som na jeho mieste rýchlo utekala. Ale nemal by zo seba robiť obeť, že to kvôli zlým antivaxerom urobil.  Lebo pravda je kdesi inde – keď sa ukazuje  obrovský konflikt záujmov, ktorý pán profesor ako člen komisie rozhodujúcej o našich životoch má.

Asi takto, pán profesor, nože dajte pár slov verejne o tom, čo je to hlboký konflikt záujmov

https://www.inenoviny.sk/krcmeryho-sestra-pracuje-25-rokov-na-vrcholnej-pozicii-pre-pfizer/

 

Snažia sa nás zastrašiť najnovšie táraním o tom, že nám vpíšu do zdravotnej dokumentácie odmietnutie očkovania a musíme to podpísať.

No čožeby nie? Podpíšem aj hneď – samozrejme s upresnením, že ide o snahu lekára vakcinovať ma látkou, ktorá je v štádiu klinického pokusu, ako aj potvrdzujú na svojich stránkach oficiálne výrobcovia vakcín. A podpíše to i dotyčný lekár.

Disponujem vo veci aj vyjadrením ŚÚKL – odporúčam i vám všetkým, vyžiadajte si ho tiež – stačí mailom, že ich žiadate o vyrozumenie v zmysle zákona o slobodnom prístupe ku informáciám, že pri ktorej z vakcín kedy bude ukončené klinické štádium pokusu. A potom to strčte pod nos každému lekárovi, ktorý by vám chcel čokoľvek vpisovať do dokumentácie a podajte na neho trestné oznámenie za hrubý nátlak ohľadne účasti v klinickom pokuse.

 

No čo poviete, dobre ste si vybrali lekára?

Snažil by sa Váš lekár Vám taký paškvil o odmietnutí očkovania podstrčiť? Ak áno, hľadajte ďalej. Sú aj lekári, ktorí majú odvahu

https://vkpatriarhat.org/cz/?p=47417&fbclid=IwAR3w7lQzs8FPtaU9ZF4VUvuM9hFCCOCXJNet4yHjvYK-58afFnxQu6V7X60

 

A hej, pripomínam, že ak sa situácia zhorší,

ochorie nám väčšia skupina ľudí a bude treba niekoho na vykladanie tovaru v obchoďákoch a ako pomocné sily do nemocníc, tak  zoznam navláčačov nákazy majú RUVZ. Práve oni by mali nabehnúť na povinné práce, lebo túto situáciu svojim konaním priamo zavinili.

 

Nemám rada zbabelcov, nikdy som ich nemala rada.

No dnes sú hranice môjho sveta pevné – nevedela by som žiť s človekom, ktorý nemá odvahu a nedokáže odvážne čeliť zlu. Ktorý nevie stáť za pravdu. V ktorého srdci nehorí plameň. Možno preto sa hovorí aj o dvojplameňoch, ako o zriedkavých, lebo musia vedieť obaja horieť, ten plameň je dôležitý.

Mnohí majú iba pahreby, alebo spáleniská. Mlčky, poddajne, hlúpo naivne kráčajú na bitúnok.

Ach, veru, nie každý dokáže byť hrdinom…

 

Ale niektorí áno. A v budúcom blogu bude jeden skutočne veľký hrdina – tak sa tešte…

 

 

Elena

 

K diskusii:

mirius  som k ľuďom láskavá a trpezlivá, ale viem byť rázna a nenechám sa osočovať

– môj prejav nešíri nenávisť, ale skladám dokopy fakty pravdivo – ak chcete vykladať o nenávistných prejavoch, odporúčam Vám orientovať sa na vyjadrenia zatiaľministra Naďa.

Takže, keď sa naučíte čítať s porozumením, prečítajte si hneď prvú vetu blogu, kde je doslovne uvedené vyjadrenie prezidentky –  vysvetlím Vám to pre istotu  – vyjadrila sa o potrebe očkovanie urýchliť. Čo tým myslela – zdá sa Vám, že sú na Slovensku davy očkovaniachtivých v poradovníkoch? Nenávisť tu šíria tí, ktorí neopodstatnene obviňujú neočkovaných ľudí – lebo neočkovaný človek ešte nikoho nenakazil, len infekčný. Ospravedlňujem sa Vám, ak som to vysvetlila natoľko málo jednoducho, že ste to ani teraz nepochopili.

K morálnej autorite prezidentky a jej právu v tomto smere sa už radšej ďalej nevyjadrujem, lebo všetky argumenty, ktoré by som doplnila na dokladovanie môjho tvrdenia, by boli trestne stíhateľné.

V súvislosti s Krčmérym by sa dalo povedať hodne – ale zostaňme len pri tomto jednom fakte.  Verejne Vás vyzývam, ak nazbierate odvahu, vyjadrite sa ku faktu prepojenia Krčméryho sestry a firmy Pfizer. Čo poviete – ide či nejde o hlboký konflikt záujmov a nemala by prezidentka – keď je takou veľkou morálnou autoritou, ako tu píšete –  vyzvať verejne, aby BEZODKLADNE odišiel z tej krízovej komisie?

 

A všetkým ostatným odporúčam prečítať si veľmi pozorne, komu všetkému pán profesor údajne pchal sponzorsky peniaze. Potom veľa pochopíte…

Za slovami 10. – NAKA by mala urobiť poriadok. . .

03.12.2021

Veľkopodnikateľ Rattaj vykladal o násilnom očkovaní ľudí – samozrejme opozičných politikov – dokonca pred kamerami https://www.facebook.com/100001972399716/videos/438547587676281 A v origináli je tu [...]

Za slovami 9. – Je to chlap, ktorý nájde odvahu?

02.12.2021

Tak toto je otázka, na ktorú odpoveď ešte nemám. Neprezradím vám jeho meno, ale niečo vám o ňom v tejto chvíli predsa len poviem. Aby ste mali nádej… Musím pripomenúť, že pred časom som podala viacero trestných oznámení – poslala som ich Generálnej prokuratúre. A dva z nich už medzičasom prišli s tým, že stíhanie sa nekoná. Prvé z nich vo veci [...]

Za slovami 8. – Dievčatko so zápalkami na Slovensku. . .

01.12.2021

Krehký smutný Andersenov príbeh o dievčatku, ktoré sa hrialo zápalkami, je silne inšpiratívny. Kým niektorých z nás vedie k súcitnej úvahe o tom, prečo niektorí žijú v bohapustom luxuse a využívajú iných, tak niekoho zjavne smeruje tento príbeh ku myšlienke „postačia im zápalky“. A tak sa objavujú „dobré rady a súťaže“, podľa [...]

koronavírus, Francúzsko

ONLINE: Grékov zaočkujú treťou dávkou už tri mesiace po druhej

04.12.2021 08:00, aktualizované: 09:05

Grécko okrem povinného čokovania seniorov urýchľujú podávanie tretej posilňujúcej dávky vakcíny.

Ukrajina, Rusko

Tajné služby USA: Rusko môže napadnúť Ukrajinu začiatkom roka

04.12.2021 07:06

Na pripravovanej invázii na Ukrajinu by sa podľa tajných služieb USA mohlo zúčastniť až 175 000 ruských vojakov.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Kto buchne po stole? Heger alebo Čaputová?

04.12.2021 06:00

Denne umierajú desiatky ľudí zbytočne. „Je to najtragickejšie obdobie Slovenska, za ktoré sa politici raz budú hanbiť,“ povedal v podcaste Marián Repa.

súd Pezinok Kuciak  pojednávanie spis

Sudkyňa nevzala do väzby štyroch obvinených z kauzy NDS

04.12.2021 01:16

Štyroch obvinených z utorkovej akcie Národnej kriminálnej agentúry prepustila sudkyňa na slobodu. Prokurátor sa odvolal.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,209
Celková čítanosť: 5839165x
Priemerná čítanosť článkov: 2643x

Kategórie