Založ si blog

Ajajaj 4. – Novodobí štúrovci. . .

Prezradím vám teraz ako som sa ruským agentom stala.

No, nebudem vám klamať – šlo to ľahko, rýchlo a jednoducho.

Žiadne pracné prehováranie, žiadne spiklenecké schôdzky  a tajné šifry.

V jeden krásny deň – náhle, a hotovo…

Bláznivo som sa smiala, uvoľnene,  neprestajne. Teda nie že by bola práca ruského agenta taká zábavná – pobavilo ma to nehorázne táranie Ńaďovho ministerstva. Všetci, ktorí sú proti tej (ne)vydarenej zmluve s amíkmi, sú vraj pod vplyvom cudzej mocnosti.

Ako k tomu vtipne dodal vo svojom blogu poslanec Blaha, nemali na mysli Brazíliu.

Tak som sa ruským agentom stala – ľahko, rýchlo a jednoducho, ako vidíte…

A keby len ja – Putinove hordy sú u nás zrejme teraz…

 

No čo k tomu slušne dodať?

Mám rada ľudí so zmyslom pre humor – a nie,tým vtipným príspevkom  nemám na mysli vyjadrenie z Ministerstva obrany…

Nebudem vám dávať link na ten vtipný a výstižný príspevok, dám vám ho tu rovno celý …

 

Rezort obrany je v kompletnom rozklade. To, čo sa dnes udialo, je v demokratickom štáte nemysliteľné.
1. Ministerstvo obrany otvorene označilo všetkých kritikov Obrannej dohody s USA za ruských agentov. Napísali, že konajú „pod vplyvom cudzej mocnosti“. A nie, nemysleli Brazíliu.
2. Presne tento istý slovník sa používal aj pred rokom 89 – ak ste kritizoval Sovietsky zväz, ergo nášho spojenca, tak ste bol americký imperialista a bol ste pod „vplyvom cudzej mocnosti“.
3. Už len čakám, kedy Naď vytiahne mandelínku zemiakovú. A možno sa dozvieme, že včasným príchodom do práce zasadíme rozhodujúci úder Putinovi.
4. Ja len, že dnes poslali bývalé politické osobnosti výzvu prezidentke Čaputovej, aby sa nesprávala alibisticky a konečne sa vyjadrila k dohode s USA. No dozvedáme sa, že všetko sú to zjavne ruskí agenti.
5. Medzi signatármi výzvy sú ľavičiari aj pravičiari, socialisti aj konzervatívci – od Brigity Schmögnerovej cez Vlada Bajana až po Jána Čarnogurského a Vladimíra Palka. Proste – Putinove hordy.
6. To myslíme vážne, že takto sa budeme správať k ľuďom s iným názorom? Opľúvať ich, že sú agenti cudzej mocnosti? A čo je potom Naď s Čaputovou a Korčokom? Novodobí štúrovci?
7. Generálnu prokuratúru a jej vecné pripomienky dnes na ministerstve obrany spláchli do záchoda – s takou aroganciou kritiku neodbavoval ani Karol Bacílek.
8. Ale však načo by sa zaoberali tým, že dohoda s USA narúša našu suverenitu a jurisdikciu – však povieme, že Maroš Žilinka je ruský agent, lebo mal minule na obed boršč a vybavené.
9. Takto oni fungujú. Mňa označujú za ruského agenta už roky – iba preto, že som kritizoval americké vojny v Juhoslávii, Afganistane a Iraku. Ak nemáte rád vojny, tak proste musíte slúžiť Rusku. Ako inak?!
10. Prepáčte, ale toto je choré. Nie, nepotrebujeme tu žiadnych amerických vojakov ani žiadne obranné dohody. Žiadne Rusko nás neohrozuje a žiadni spojenci nemajú právo na okupáciu. Bodka.
11. Slovensko tu amerických okupantov nechce. A ak chcete, milí Naďovi truhlíci, väčšinu slovenského národa vyhlásiť za ruských agentov, tak sa rovno prihláste u docenta Chocholouška.
12. Zabudli ste sa dakde v roku 1952. Plieska vami paranoja. Prestaňte urážať Slovákov a začnite viesť normálnu diskusiu.
13. Vráťte sa za stôl a ďalej rokujte s generálnou prokuratúrou o jej výhradách. Rokujte s hnutím Zjednotení za mier – ich pripomienky podporilo 20 tisíc ľudí, vrátane nás. Čo viac chcete?
14. Rešpektujte, že Smer ohlásil referendum o americkej obrannej dohode a počkajte, kým ľudia vyjadria svoj názor. O tom je demokracia.
15. A zobuďte už niekto súdružku Čaputovú, ktorú okrem Rizmanovho srdiečka v snehu ešte zatiaľ nič v novom roku nezobudilo – chystá sa okupácia a ona sladko spí. Pssst, nerušiť.
Ak po tomto všetkom Naď neodstúpi, tak už neskôr ani nebude musieť odstupovať – rovno prestúpi. Do výkonu trestu odňatia slobody. Za vlastizradu.

 

 

Ha-ha-ha, novodobí štúrovci…

 

 

Elena

 

K diskusii  palenque  Ani Vy a Naď nie ste SLovensko.Takže  mám nápad,ako to vyriešime spravodlivo – urobíme referendum  a dáme to percentuálne. A keďže podľa médií až 96% Slovákov je proti tej zmluve, amíci sa budú možno musieť uskromniť s pol metrom letiskovej plochy, ktorú im vo vašej časti letiska vy a Naď prenajmete..

No toto 9. – Nadšenie davov zo zbavenia sa ruského plynu. . .

16.08.2022

Pred zimou, blížiacou sa neúprosne míľovými krokmi i napriek terajším horúčavám, robia niektorí občania zásadné kroky. Prikúpili piecky, bohatú zásobu dreva a pília a pília, skladajú šichty na zimu. No hej, im sa to píli, domčekárom, ale čo my v bytovkách žijúci? Zamyslela som sa nad tým, ako môžeme zimu zvládnuť v situácii, že nám Rusi nepošlú dosť toho [...]

Kroky v tme 4. – Čas zázrakov. . .

15.08.2022

Keď padajú hviezdy, zvykneme si niečo želať. Perseidy dávali dnes v noci príležitosť. Mohli ste si za hodinu zaistiť aj niekoľko splnených prianí, drobnučké hviezdičky leteli ako mihotavý záblesk nebom v hojnom počte. Presnejšie – písali o tom, že budú tak letieť. Nebola som sa na nočnú oblohu s jagavými svetielkami pozrieť. V tejto chvíli si neprajem [...]

No toto 8. – Brusel – náš vzor. . .

12.08.2022

Predstavte si, inflácia je taká vysoká, že bruselským úradníkom tento rok porastú platy rapídne. Ako uvádza článok v linku https://hnonline.sk/slovensko/96032616-zlata-bana-v-bruseli-uradnici-si-polepsia-sef-sekcie-zarobi-21-tisic-eur-mesacne majú platový automat, takže o 8,5 percenta im ich automaticky zvýšia. Reagujem touto úvahou na kecy z médií, ako si od septembra [...]

SR ÚV premiér LOZ Visolajský rokovanie TK BAX

Z vyšších platov sú len sľuby. Premiér zdravotníkom stále nič neponúkol

16.08.2022 17:59

Premiér Eduard Heger zdôrazňoval, že do konca júna sa nájde riešenie, ako vláda zdravotníkom zvýši platy. Je polovica augusta a na stole nie je žiadne.

rusky pas

Koncom augusta sa rozhodne, ako si Schengen poradí s ruskými vízami

16.08.2022 17:58

Koncom augusta budú v Prahe rokovať ministri zahraničných vecí krajín Európskej únie o obmedzí vydávania víz ruským občanom.

Robert Fico

Fico: Vy zadubenci v NAKA, Kajetán Kičura nikdy nekupoval a nevlastnil zlaté tehly

16.08.2022 17:47

Robert Fico sa opäť vrátil k zlatým tehličkám Kajetána Kičuru. Tvrdí, že exšéf hmotných rezerv nikdy nekupoval, nevlastnil a ani nezdedil zlaté tehličky.

Turecko, vlajka, vojak, zástava, turecká zástava, výhľad, údolie

V dovolenkovom rezorte v Turecku zomrel slovenský občan

16.08.2022 17:30

Telo dovolenkára zo Slovenska mali nájsť na hotelovej izbe.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,387
Celková čítanosť: 6757690x
Priemerná čítanosť článkov: 2831x

Kategórie