Založ si blog

Ajajaj 4. – Novodobí štúrovci. . .

Prezradím vám teraz ako som sa ruským agentom stala.

No, nebudem vám klamať – šlo to ľahko, rýchlo a jednoducho.

Žiadne pracné prehováranie, žiadne spiklenecké schôdzky  a tajné šifry.

V jeden krásny deň – náhle, a hotovo…

Bláznivo som sa smiala, uvoľnene,  neprestajne. Teda nie že by bola práca ruského agenta taká zábavná – pobavilo ma to nehorázne táranie Ńaďovho ministerstva. Všetci, ktorí sú proti tej (ne)vydarenej zmluve s amíkmi, sú vraj pod vplyvom cudzej mocnosti.

Ako k tomu vtipne dodal vo svojom blogu poslanec Blaha, nemali na mysli Brazíliu.

Tak som sa ruským agentom stala – ľahko, rýchlo a jednoducho, ako vidíte…

A keby len ja – Putinove hordy sú u nás zrejme teraz…

 

No čo k tomu slušne dodať?

Mám rada ľudí so zmyslom pre humor – a nie,tým vtipným príspevkom  nemám na mysli vyjadrenie z Ministerstva obrany…

Nebudem vám dávať link na ten vtipný a výstižný príspevok, dám vám ho tu rovno celý …

 

Rezort obrany je v kompletnom rozklade. To, čo sa dnes udialo, je v demokratickom štáte nemysliteľné.
1. Ministerstvo obrany otvorene označilo všetkých kritikov Obrannej dohody s USA za ruských agentov. Napísali, že konajú „pod vplyvom cudzej mocnosti“. A nie, nemysleli Brazíliu.
2. Presne tento istý slovník sa používal aj pred rokom 89 – ak ste kritizoval Sovietsky zväz, ergo nášho spojenca, tak ste bol americký imperialista a bol ste pod „vplyvom cudzej mocnosti“.
3. Už len čakám, kedy Naď vytiahne mandelínku zemiakovú. A možno sa dozvieme, že včasným príchodom do práce zasadíme rozhodujúci úder Putinovi.
4. Ja len, že dnes poslali bývalé politické osobnosti výzvu prezidentke Čaputovej, aby sa nesprávala alibisticky a konečne sa vyjadrila k dohode s USA. No dozvedáme sa, že všetko sú to zjavne ruskí agenti.
5. Medzi signatármi výzvy sú ľavičiari aj pravičiari, socialisti aj konzervatívci – od Brigity Schmögnerovej cez Vlada Bajana až po Jána Čarnogurského a Vladimíra Palka. Proste – Putinove hordy.
6. To myslíme vážne, že takto sa budeme správať k ľuďom s iným názorom? Opľúvať ich, že sú agenti cudzej mocnosti? A čo je potom Naď s Čaputovou a Korčokom? Novodobí štúrovci?
7. Generálnu prokuratúru a jej vecné pripomienky dnes na ministerstve obrany spláchli do záchoda – s takou aroganciou kritiku neodbavoval ani Karol Bacílek.
8. Ale však načo by sa zaoberali tým, že dohoda s USA narúša našu suverenitu a jurisdikciu – však povieme, že Maroš Žilinka je ruský agent, lebo mal minule na obed boršč a vybavené.
9. Takto oni fungujú. Mňa označujú za ruského agenta už roky – iba preto, že som kritizoval americké vojny v Juhoslávii, Afganistane a Iraku. Ak nemáte rád vojny, tak proste musíte slúžiť Rusku. Ako inak?!
10. Prepáčte, ale toto je choré. Nie, nepotrebujeme tu žiadnych amerických vojakov ani žiadne obranné dohody. Žiadne Rusko nás neohrozuje a žiadni spojenci nemajú právo na okupáciu. Bodka.
11. Slovensko tu amerických okupantov nechce. A ak chcete, milí Naďovi truhlíci, väčšinu slovenského národa vyhlásiť za ruských agentov, tak sa rovno prihláste u docenta Chocholouška.
12. Zabudli ste sa dakde v roku 1952. Plieska vami paranoja. Prestaňte urážať Slovákov a začnite viesť normálnu diskusiu.
13. Vráťte sa za stôl a ďalej rokujte s generálnou prokuratúrou o jej výhradách. Rokujte s hnutím Zjednotení za mier – ich pripomienky podporilo 20 tisíc ľudí, vrátane nás. Čo viac chcete?
14. Rešpektujte, že Smer ohlásil referendum o americkej obrannej dohode a počkajte, kým ľudia vyjadria svoj názor. O tom je demokracia.
15. A zobuďte už niekto súdružku Čaputovú, ktorú okrem Rizmanovho srdiečka v snehu ešte zatiaľ nič v novom roku nezobudilo – chystá sa okupácia a ona sladko spí. Pssst, nerušiť.
Ak po tomto všetkom Naď neodstúpi, tak už neskôr ani nebude musieť odstupovať – rovno prestúpi. Do výkonu trestu odňatia slobody. Za vlastizradu.

 

 

Ha-ha-ha, novodobí štúrovci…

 

 

Elena

 

K diskusii  palenque  Ani Vy a Naď nie ste SLovensko.Takže  mám nápad,ako to vyriešime spravodlivo – urobíme referendum  a dáme to percentuálne. A keďže podľa médií až 96% Slovákov je proti tej zmluve, amíci sa budú možno musieť uskromniť s pol metrom letiskovej plochy, ktorú im vo vašej časti letiska vy a Naď prenajmete..

Ajajaj 8. – Viete vôbec, čo učia vaše deti?

19.01.2022

No dokelu, rozprávky som mala rada. Vlastne i mám – pravdaže len niektoré, opatrne spresňujem po dnešku. Neviem či ste počuli o najnovšom rozprávkovom hite istej pani učiteľky či skôr vychovávateľky, keďže o sebe píše, že v školskej družine pracuje. No poviem vám, potešila som sa, že moje deti už odrástli zo školských lavíc, lebo skutočne neviem. čo [...]

Ajajaj 7. – Pravda o vyplácaní odškodnenia za následky „kovidočkovania“. . .

16.01.2022

Život je dobrý učiteľ. Mňa naučil, že naša ľudskosť je svetlom na ceste. Že súcitnosť je viac ako spravodlivosť. Že sme ľudia a robíme chyby. Ale naučil ma tiež odlíšiť ľudskú chybu od zámerného konania. Dnes viem, že nemám dávať druhú šancu ľuďom, ktorí sa ku mne správajú bez úcty. A nedávať dôveru ľuďom konajúcim nedôveryhodne. No a povedzte mi, [...]

AJAJAJ 6. -YGH.

16.01.2022

YGH. Yankee, go home. Áno, toto je symbol, napísaný na stužke. Bude ma sprevádzať pripnutý na kabáte či vetrovke v najbližších dňoch. Chcem mier a bezpečie pre moje deti. I pre tie vaše. Ibaže takto vyzerá ochrana mieru a civilistov v americkej verzii – bezzábranové a bezdôvodné vraždenie civilistov. Ako podotýka Blog investigatívnej žurnalistiky, to preto [...]

Írsko, učiteľka Ashling Murphyová

Z vraždy učiteľky v Írsku obvinili Slováka

19.01.2022 23:23

Írske úrady z vraždy učiteľky Ashling Murphyovej obvinili Slováka menom Jozef Puška, informovala v stredu na svojej webovej stránke stanica BBC.

Alexej Navaľnyj

Západ sa nechal ohľadom Ukrajiny vlákať do Putinovej pasce, varuje Navalnyj

19.01.2022 23:21

Rusko sa podľa Navalného snaží vzbudiť zdanie, že pokiaľ USA nebudú súhlasiť, tak "niečo urobí".

Joe Biden

Biden: Bol to rok výziev i rok obrovského pokroku

19.01.2022 22:59

Prezidentova celková podpora je podľa CBS News v súčasnosti na úrovni 44 percent.

Black Hawk

Obyvatelia Sliaču chcú vedieť, aký vplyv bude mať dohoda s USA na ich život

19.01.2022 22:17

List s otázkami k obrannej dohode s USA adresovali primátori Sliača, Zvolena a Banskej Bystrice aj poslancom Národnej rady SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,247
Celková čítanosť: 6003335x
Priemerná čítanosť článkov: 2672x

Kategórie