Založ si blog

Ajajaj 3. – Stopy. . .

V divokom vetre som podvečer niesla jedlo túlavcom pod bytovku.  Iba kde – tu sú  zvyšky snehu i tu v horách teraz. No tie útržky mali v sebe drobné stopy mačacích labiek. Stopy sú témou, o ktorej uvažujem v rôznych významoch občas.

 

Opätovne sa téma stopy objavila v mojich myšlienkach i neskôr, keď som doma siahla po knihe pri písaní. A v nej bola myšlienka o stopách, ktoré zanechávame – že v živote nestojíme len za seba, lebo kamkoľvek prídeme, robíme stopu i za našich rodičov, predkov, komunitu, národ, vlasť… Nereprezentujeme len seba.

 

A do tretice sa téma stopy objavila o niečo neskôr večer v precízne vypracovanom článku doktora Weissa, plnom desivých faktov,  Výstižne popísal  jasné stopy o umelom pôvode vírusu a aj o jeho tvorcoch, ktorí majú konkrétne mená a krajiny pôvodu..

https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/?fbclid=IwAR0R451GfNQKOUbuDw1pd2NBGD6ovCt7-A7LhMwidjyyTlT9vLGM4UnBuec

 

Zámer sveta, prečo mi to prihrávaš? Téma stopy je koincidencia, nenáhodná náhoda, bolo mi jasné.

Tichý smiech sa ozval pobavene – vidím, že vidíš.

To nie je odpoveď na moju otázku, zaševelila som, veď mi to prezraď. Čo sa stalo v piatok?

Koincidenciami nás Zámer sveta učí. Mne vo štvrtok večer v priebehu pol hodiny tri informácie k tej istej téme hodil – šamanské, a cesta lesom. Áno, tak by som to spravila, to je dobrá skúška  – prikývla som úprimne. Povedala si vážne áno šanci bez predsudkov?  zapišťal nadšene. To je dobre, konečne.

Som intuitívec, a tak som vedela v piatok dopoludnia – niečo sa stalo, mňa sa týkajúce, úsmev mi rozžiaril tvár. Posunulo sa to správnym smerom, počula som tichý hlas – no na moje domŕzajúce otázky bol odpoveďou Zámeru sveta len tichý smiech.

Stopy sú tou odpoveďou na moju otázku? No dobre, musím sa skrátka dívať pozorne…

 

Elena

 

Ajajaj 8. – Viete vôbec, čo učia vaše deti?

19.01.2022

No dokelu, rozprávky som mala rada. Vlastne i mám – pravdaže len niektoré, opatrne spresňujem po dnešku. Neviem či ste počuli o najnovšom rozprávkovom hite istej pani učiteľky či skôr vychovávateľky, keďže o sebe píše, že v školskej družine pracuje. No poviem vám, potešila som sa, že moje deti už odrástli zo školských lavíc, lebo skutočne neviem. čo [...]

Ajajaj 7. – Pravda o vyplácaní odškodnenia za následky „kovidočkovania“. . .

16.01.2022

Život je dobrý učiteľ. Mňa naučil, že naša ľudskosť je svetlom na ceste. Že súcitnosť je viac ako spravodlivosť. Že sme ľudia a robíme chyby. Ale naučil ma tiež odlíšiť ľudskú chybu od zámerného konania. Dnes viem, že nemám dávať druhú šancu ľuďom, ktorí sa ku mne správajú bez úcty. A nedávať dôveru ľuďom konajúcim nedôveryhodne. No a povedzte mi, [...]

AJAJAJ 6. -YGH.

16.01.2022

YGH. Yankee, go home. Áno, toto je symbol, napísaný na stužke. Bude ma sprevádzať pripnutý na kabáte či vetrovke v najbližších dňoch. Chcem mier a bezpečie pre moje deti. I pre tie vaše. Ibaže takto vyzerá ochrana mieru a civilistov v americkej verzii – bezzábranové a bezdôvodné vraždenie civilistov. Ako podotýka Blog investigatívnej žurnalistiky, to preto [...]

Írsko, učiteľka Ashling Murphyová

Z vraždy učiteľky v Írsku obvinili Slováka

19.01.2022 23:23

Írske úrady z vraždy učiteľky Ashling Murphyovej obvinili Slováka menom Jozef Puška, informovala v stredu na svojej webovej stránke stanica BBC.

Alexej Navaľnyj

Západ sa nechal ohľadom Ukrajiny vlákať do Putinovej pasce, varuje Navalnyj

19.01.2022 23:21

Rusko sa podľa Navalného snaží vzbudiť zdanie, že pokiaľ USA nebudú súhlasiť, tak "niečo urobí".

Joe Biden

Biden: Bol to rok výziev i rok obrovského pokroku

19.01.2022 22:59

Prezidentova celková podpora je podľa CBS News v súčasnosti na úrovni 44 percent.

Black Hawk

Obyvatelia Sliaču chcú vedieť, aký vplyv bude mať dohoda s USA na ich život

19.01.2022 22:17

List s otázkami k obrannej dohode s USA adresovali primátori Sliača, Zvolena a Banskej Bystrice aj poslancom Národnej rady SR.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,247
Celková čítanosť: 6003300x
Priemerná čítanosť článkov: 2672x

Kategórie