Založ si blog

Slovááá 5. – Ako polícia z našich daní cirkus organizovala. . .

Polícia Dědečka sprevádzala na súd. Kukláči obsadili ulice,  vraj mu šlo o život.

Skoro som si od prekvapenia do prsta zarezala – lebo som si ku čisteniu zemiakov a výrobe cesnakovej nátierky pre dcéru večerné správy na chvíľu zapla. Tí lumpi ho fakt pustia, došlo mi okamžite.

Tak aj bolo. Predstavte si, taká fraška – veľký výjazd s ochranou kukláčov a Dědeček v neprestrielnej veste, a potom ho domov pustili. V neprestrielnej veste ide chodiť – či ho vystavia tomu údajnému ohrozeniu života?

Nedá sa to nazvať inak ako cirkus, drahí policajti.  Nože prezraďte verejne, koľko nás stál ten cirkus, ktorý ste zorganizovali „na ochranu“ toho vraha piatich mladých ľudí?

 

Vlastne – teraz sa ukáže, nakoľko úprimné bolo jeho pokrikovanie, že chce zomrieť. Ak to bolo úprimné, už ráno by sme mali čítať, že neprežil. Ale útlocitní diskutéri, môžete byť pokojní, riziko je nulové. Keby som videla čo i len malú pravdepodobnosť takého kroku u neho v tejto chvíli, tak by som to nepísala. Je to egocentrický človek, zrejme aj psychopat, podľa mňa, takže skôr vezme nohy na plecia než by siahol sám sebe na život.

 

Nie sme v právnom štáte – tento rozsudok to ukázal jasne. A ak páchateľ ujde, mal by dostať doživotie sudca, ktorý ho pustil na slobodu.

Ja osobne si myslím, že zaúradovali KAMOŠI   – teda tí jeho, nie moji –   a že teraz nastane veľká prepisovačka majetkov, predpokladám. Aby chudák  ostal s holým zadkom –  a jeho obete v procese o odškodnenie následkov s holými rukami.

To je tá spravodlivosť na slovenský spôsob. Preto, že si o nej myslím svoje, zdá sa mi investovanie do slovenskej justície zbytočným vyhadzovaním našich peňazí.

Je to výsmech obetiam, nechať tohto páchateľa na slobode.

 

Ako som včera otvorene písala, neverím od počiatku oficiálnej verzii o tých 1,6 promile.  Tak už im došlo, že jeho správanie zjavne nekorešponduje s tými promile, čo mu akože namerali, preto ich včera večer v správach už zvýšili na 2 promile, a aj nejaké tie drogy vraj mal v sebe.

 

Ak neujde, budú sa súdy vliecť, páchateľ kvitnúť ako ružička – a obete budú nivočené, retraumatizované vlečúcimi sa súdnymi konaniami a prieťahmi v nich.

Pravdaže, ak sa nenájde niekto komu z takej nespravodlivosti povolia nervy a zráta to samotného Dědečkovi, alebo niekomu z jeho blízkych. Hej, v tomto som si úplne istá – keby bol Dědeček chlap, nevystavil by svojich blízkych takému riziku.

Veď policajti azda nebudú jeho rodinu strážiť???!!!! To by bolo naozaj cez čiaru, aby sme sa vrahovi na ochranku skladali.

Nie, zo žiadneho uhla pohľadu mi to nedáva logiku, aby bol tento páchateľ počas riešenia veci na slobode.

 

 

Elena

 

čokohodotoho  Samozrejme,  ja by som pokojne zavrela páchateľa do cely bez jedla a vody a kľúč zahodila. Nepripadá mi normálne zabávať povinne vraha Breivika hraním spoločenských hier a povinne s ním konverzovať. Kto sa stará o jeho obete? Chodia i s nimi hrávať spoločenské hry a konverzovať? Koľkým vzal život a koľkých psychicky zničil, koľko rodín – keby to bolo na mne, pracoval by od rána do večera, aby aspoň zlomok tej škody nahradil.   A btw, už sa ani nevolá Breivik…

 

 

 

Vedieť viac 4. – Kultúrne obohatení Francúzi. . .

28.11.2022

6-ročné dievčatko znásilnené migrantom vo Francúzsku – píše o tom článok v linku https://www.plenum.sk/otcovi-6-rocneho-dievcata-hrozi-vazenie-pretoze-zbil-migranta-ktory-ju-znasilnil/ V&ošiel v noci do ich domu a znásilnil dieťa. Údajný páchateľ vyhlasuje, že má len 14 rokov údajne – byť políciou vo Francúzsku určite by som si jeho vek preverila [...]

Vedieť viac 3. – Príbeh lekárov alias Raz stačí. . .

27.11.2022

Raz nestačí – čítali ste tú knihu? Jej názov hovorí o tom, že nestačí byť šťastný raz v živote. Kedysi dávno som ju čítala i ja. S tým názvom knihy súhlasím, no i tak krédo „raz nestačí“ neaplikujem v živote na všetko. Rozhodne mi v živote stačí raz, ak sa ma niekto pokúsi vydierať – taký človek u mňa skončil. A tu nás podaktorí [...]

Vedieť viac 2. – Samovraždy na železniciach. . .

23.11.2022

Samovraždy na železnici. Desivý fenomén modernej spoločnosti. Už len správa o nich nás zasiahne. Nie to ešte aby to bol niekto známy. Málokto však uvažuje o tom, ako sa v tej situácii cíti rušňovodič. Človek sa postaví na koľajnice a rušňovodič už nedokáže urobiť nič, len bezmocne brzdiac pokračovať vlakom dopredu. Hoci vie, že vzdialenosť na ubrzdenie je [...]

šanghaj protest čína police

BBC tvrdí, že jej novinára v Šanghaji zadržala a zbila čínska polícia

28.11.2022 06:56

Novinár mal v Šanghaji informovať o priebehu protestov za ukončenie prísnych opatrení čínskej vlády proti šíreniu covidu.

Germany Russia Ukraine War

Nemeckí vojenskí mechanici sú už v Michalovciach. Aké zbrane pre Ukrajinu budú opravovať?

28.11.2022 06:00

Rezort obrany ubezpečuje, že Slovensku ani Michalovciam v súvislosti s opravou nemeckej bojovej techniky žiadne nebezpečenstvo nehrozí.

Antonivskij most, Cherson, vojna na Ukrajine

ONLINE: Kyjev je pod snehom. Zelenskyj očakáva ďalšie raketové útoky

28.11.2022 05:55, aktualizované: 07:09

Kým budú mať Rusi rakety, tak sa neupokoja, uviedol ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, ktorý očakáva ďalšie ruské raketové útoky.

Sea King, vojna na Ukrajine

Boľševici ho chceli zastreliť, jeho zbrane pomáhajú proti Rusom

28.11.2022 05:45

Igor Sikorsky patrí k priekopníkom letectva. Narodil sa v Kyjeve v roku 1889, ale po boľševickej revolúcii v roku 1917, emigroval do USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,463
Celková čítanosť: 7227025x
Priemerná čítanosť článkov: 2934x

Kategórie