Založ si blog

Pravdu na stôl 1. – Buď spravodlivosť nastolí štát, alebo ju vezmú do rúk ľudia. . .

Pravdu nezastavíte. Je to priveľká špinavosť – tá hra na kovidpandémiu.

Je to zločin proti ľudskosti.

Som si istá, že v tomto štáte nie je ozajstný záujem pravdivo vyšetriť kovidšpinavosti – NCZI mi odmietlo poskytnúť štatistiku o tom, v ktorej nemocnici ľudia zomierali na UPV najviac. 

A pýtam sa verejne, prečo by mala byť táto informácia dôverná, prečo by nemali mať pacienti právo vedieť, kde by im v prípade nejakej budúcej pandémie pomohli lepšie a kvalifikovanejšie?

Prečo tu nikto nechce pátrať po príčinách, prečo ľudia mali šancu na prežitie podstatne nižšiu v niektorých nemocniciach?

Hovorme o tom otvorene.

 

Aj informácie, ktoré zbiera poslanec Kotlár, netuším načo zbiera, keď sa preriekol, že NEBUDEME HĽADAŤ VINNÍKOV?!

https://www.youtube.com/watch?v=d1p6DGy6T4Y

No predstavte si, ja presne to chcem – aby sme našli vinníkov, aby sme pomenovali za čo nesú zodpovednosť a aby sme ich za to potrestali.

Lebo uvedomte si, že ak začne čoraz viac ľudí pravdu o tom darebáctve jasne vidieť a konečne to pochopí, tak naozaj niekto môže zobrať spravodlivosť do vlastných rúk. Ja osobne by som tlieskala tomu, kto by se dovliekol starú lajdu z Bruselu a napichal jej aspoň štyri tie vakcíny, ktoré nám tu vyťahujú peniaze z vreciek každému nielen ich kúpou, ale aj ich likvidovaním.

 

Nový Čas konečne dal aspoň trochu pravdy

https://www.cas.sk/clanok/2900269/nova-studia-analyzovala-udaje-99-milionov-ludi-ake-mozu-byt-vedlajsie-ucinky-vakciny-proti-covidu/

A pozrite sa na článok denníka N, ktorým rýchlo „vysvetľujú“ článok z Nového Času o

https://dennikn.sk/3857167/siri-sa-loz-o-pandemii-zapalov-srdca-po-ockovani-vakciny-su-bezpecne-reaguje-autor-vyskumu-a-odporuca-ockovanie/

Urobte si názor na to, ako sa vám tu ktosi snaží pretierať pravdu.

 

Ak niekto z vás ešte nemá jasno, myslím že toto vám hádam pomôže

https://www.40plus.sk/kym-nebudeme-vediet-co-ta-vakcina-naozaj-robi-z-dlhodobeho-hladiska-nepohneme-sa-hovori-kardiologicka/?fbclid=IwAR1xsBVadeaCdvYUdR6kjYUdPXJ0WyjovrH5V5cHoeEFG6lmlN48dwpu2vM

 

Kým nebudeme vedieť, čo tá vakcína naozaj robí z dlhodobého hľadiska, nepohneme sa. Hovorí kardiologička

Naozaj si myslíte, že toto je naivné zavádzanie, čo kardiologička varovne hovorí?

To, čo uvádza, je podľa mňa hrozivé – a mali by sme začať otvorene hovoriť o následkoch vakcinovania a riešiť ich čím skôr. Veď kopa ľudí zostáva bez reálnej pomoci a trpí tými následkami.

Začnime konečne v tejto spoločnosti otvorene hovoriť pravdu o tom, koľko ľudí má dopady z vakcinačného pokusu. Aj o tom, prečo čušali zdravotníci, hoci museli mať jasno, o čo tu ide.

Ak im ešte nedošlo, čím dlhšie budú čušať, tým ťažšie bude pre nich vysvetliť ľuďom, prečo mlčali…

 

Elena

 

P. S:

Ako Kotlár uviedol v nahrávke v ukážke, vyziapaval mu telefonicky nejaký chlapík, ako by pozatváral všetkých antivaxerov. 

Predstaviť sa mu odmietol, ale volal z telefónneho čísla  0911 331 046. 

https://www.youtube.com/watch?v=XYQqLz44uhE

Ktovie, koho to je telefónne číslo?

 

 

Elena

 

K diskusii  anysta   Chcem iba jednoduchú tvrdú štatistiku  – koľko UPV akého typu, koľko kovidhospitalizácii, koľko ľudí na OPV napojených, koľko kovidúmrtí, koľko zaškolených odborníkov na prácu s UPV  mala ktorá slovenská nemocnica

maguso 1975  Tá lekárka v nahrávke je skutočná česká kardiologička a hovorí o skutočných pacientoch. Tí ľudia s ťažkosťami sú faktom, a nie výmyslom.

yamdok48  Práve kvôli nim o tom hovorím  a budem poukazovať. Lebo je potrebné verejne hovoriť o tom, koľko sme mali UPV ktorého typu v ktorej nemocnici, aké tam boli výsledky a koľko v tých nemocniciach bolo zaškolených odborníkov na prácu s UPV, či ich bolo v nemocniciach dosť na trojzmennú prevádzku  a ak nie, tak kto tie prístroje obsluhoval v čase ich neprítomnosti na pracovisku.

 

Takže tak 8. – Spoločná zodpovednosť – spoločná basa. . .

19.04.2024

Opakované testovanie národa sa označovalo ako Spoločná zodpovednosť. Veru, to vydarené podujatie Matoviča a jeho inšpirátora Pavelku, ktorý sa vydával za epidemiológa – skôr by sme ho mohli označiť ako Zločin storočia, veď šlo o trestný čin, realizovaný vládou na vlastnom národe s verejne prezentovaným hrubým nátlakom, ktorému boli ľudia vystavení pod [...]

Takže tak 7. – Bude Dolinková klinec do truhly vláde?

19.04.2024

Dolinková zavádza platby u lekára – vraj „len 5 eur“. Ibaže zakaždým, a u každého lekára – takže ak potrebujete u špecialistu predpísanie liekov či pravidelnú kontrolu, a máte takých špecialistov troch a raz zájdete k všeobecnému lekárovi, chronicky chorému pacientovi urve tento nápad hneď 20 eur navyše z rozpočtu mesačne. Iste, „iba [...]

Cesta duše 10. – Ťažké časy. . .

18.04.2024

Čaro rozprávok je v ich pravdivosti. Vypovedajú o živote tak veľa… Veru, spomínate si kde začína rozprávka? Za siedmymi horami a siedmymi dolami, kde sa voda sypala a piesok sa lial. Tam, hodne ďaleko, kde je všetko naopak než ako by malo byť, práve tam sa začína rozprávkový príbeh. Musíte skrátka prejsť ťažkými časmi, a všetko v živote sa vám musí prevrátiť. [...]

nôž, krv, zranenie

Veľká tragédia v Hlohovci: V byte našli dobodaného 19-ročného mladíka. Polícia zadržala podozrivého

20.04.2024 21:44, aktualizované: 22:26

Privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť.

Taiwan, vojaci

USA odklepli spojencom pomoc za 95 miliárd dolárov. Biden: Jasná správa o našej sile

20.04.2024 19:51, aktualizované: 22:34

Rad kongresmanov ocenil, že šéf Snemovne Mike Johnson zákony na hlasovanie predložil. Johnson kvôli tomu podľa médií riskuje vlastný post.

nehody

Nešťastný deň pre Brezovú pod Bradlom: Dve nehody a päť zranených. Zasahoval aj vrtuľník

20.04.2024 19:29

Polícia vyšetruje okolnosti dvoch dopravných nehôd, ku ktorým došlo v sobotu v Brezovej pod Bradlom.

loď, trajekt, potopený

V Stredoafrickej republike zahynulo pri potopení sa lode 58 ľudí, smerovali na pohreb

20.04.2024 18:56, aktualizované: 21:33

Podľa svedkov viezla rybárska loď na rieke Mpoko v Bangui viac ako 300 osôb. Pomoc prišla až po 40 minútach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,851
Celková čítanosť: 8987989x
Priemerná čítanosť článkov: 3153x

Kategórie