Ej 1. – Čau, Máňo. . .

Nehodí sa mať zločinca Ukrajinca, že?

Najmä keď sa nedá tvrdiť, že mu Putin vpisoval.

No aká smola, Máňo kvôli tomu nezmení občianstvo na ruské. Tam by ani takú čvargu ako je on neprijali, ktorá sa deťom vyhráža.

Spomínate si na Máňa, že?

V mlčaní 11. – Vem si prášky na hlavu, Máňo. . .

Objavili lumpa, ktorý posielal výhražné správy školám u nás,  i ktoviekam ešte. Ja Slovensko riešim – deti sa tu mnohé do škola ísť báli, nehovoriac o ich rodičoch. https://nm.sk/mrtvy-chrobak-slovenskych-politikov-ako-reakcia-na-bombove-vyhrazky-skolam/

„Neznášam Čechov a Slovákov. Ďalšie vyhrážky prídu zajtra. Chcem, aby v zime museli deti vyhnať na mráz,“ napísal novinárom Maniak. Na otázku, či ho nemrzí, že kvôli nemu tisíce detí žijú v strachu, cynicky odpovedá, že nemrzí, je rád.

 

To by sa Ukrajincom páčilo, len tak kývnuť rukou nad jeho vystrájaním – že vraj ešte osemnásť nemal, keď to písal. Podľa mňa teda nie je maloletý, le mladistvý, tak by mal byť stíhaný a potrestaný. Ak Ukrajinci majú zákon inak postavený, potom za svojho potomka zodpovedajú rodičia – treba stíhať ich.

No a čo hlavne – treba od nich škodu spôsobenú ich nevydareným potomkom v plnej výške vymáhať.

Výjazdy, prestoje v inštitúciách, prehľadávanie budov – ako uvádza videjko v linku

https://www.facebook.com/investigativnazurnalistika/videos/1294333825694509

 

Na čo čakáme – nech nám Ukrajina uhradí všetky tým lumpom spôsobené škody, respektíve nech nám ich uhradia rodičia, ktorí takého nepodarenca vychovali.

 

Elena

 

Takto 5. – Ako som Zelenskému skvelo poradila. . .

10.11.2025

Orbán vyjednal s USA výnimku pre Maďarsko na dovoz ropy a ropných produktov https://www.echo24.cz/a/HfnLy/zpravy-svet-orban-vyjednal-u-trumpa-vyjimku-na-rusky-plyn-a-ropu. Nejdem vonkoncom riešiť teraz, prečo takú výnimku nemáme tiež, tú otázku nech si kladú tí, ktorí ju mali zaistiť. Pozriem sa na iný aspekt tejto situácie. Zelenskyj hneď reagoval [...]

Takto 4. – Stop pdfl

08.11.2025

Úchyláci obťažujúci trinásťročné dievčatá sa nám tu potĺkajú. Hej, takže dnes pár slov o ďalších príšerách na slovenský spôsob. Viacerí sa už pustili do protiúchyláckeho boja – niektorých som i v blogu už pred časom spomenula https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2024/08/30/v-mlcani-4-akcia-lovec/. Hrdinsky ich tento štát rýchlo pozatváral, lebo [...]

Takto 3. – Ľudia, kradnú vám mačky poľovníci a chovatelia loveckých psov?

07.11.2025

Verím, že i tým slaboduchejším dnes je jasné z nadpisu, že som drak v tejto chvíli. Nie, neprestanú vystrájať darebáčiny s mačkami kadejakí lumpi – po dobrom sa s nimi zrejme dohodnúť nedá. Mali niektoré matky radšej potratiť, bolo by na svete menej zla Tak poďme – cestu k spravodlivosti buď nájdeme alebo urobíme. Miznú vám „záhadne“ [...]

Pokrovsk, ruskí vojaci

VIDEO: Ako prízraky, v štýle filmu Šialený Max. Pokrovsk zahalila hmla, Rusom pomohla vniknúť hlbšie do mesta

11.11.2025 22:50

Hlbšie preniknúť do Pokrovska Rusom pomohla hustá hmla, ktorá už niekoľko dní zahaľuje mesto.

Lietadlová loď USS Gerald R. Ford

Úderná skupina lietadlovej lode USS Gerald R. Ford je už pri Latinskej Amerike

11.11.2025 20:38

Do vôd v oblasti Karibiku a Latinskej Ameriky dorazila v utorok úderná skupina americkej lietadlovej lode USS Gerald R. Ford.

Mestská polícia Bratislava, telové kamery

Vallov vyzývateľ Winkler skritizoval rozpočet pre mestskú políciu. Bratislava potrebuje viac policajtov, tvrdí

11.11.2025 19:24

Ak chceme zvýšiť bezpečnosť v hlavnom meste, treba zvýšiť počet mestských policajtov a zlepšiť im pracovné podmienky, tvrdí Winkler.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,257
Celková čítanosť: 11089290x
Priemerná čítanosť článkov: 3405x

Kategórie

Archív