Na tepe dňa 7. – Aký darček by mala vláda dať Slovákom? ? ? . . .
10. decembra 2018 13:20,
Prečítané 3 071x,
elenaistvanova,
NA TEPE DŇA
Národ je rozhorčený zvyšovaním cien, pri ktorom „štedro“ štát nadelí jednou rukou zvýšenie príjmu o pár eur v hrubom a druhou rukou vezme o minimálne rovnakú sumu viac na zvýšení cien všetkého možného.
Teraz vám poviem, čím by každého z nás mala vláda vianočne obdarovať. Správny darček by bol pre Slovákov vhodný televízny program. Ten pravý televízny program tohtoročných sviatkov vám teraz aj pomenujem. Mali by ho sledovať všetci Slováci – a pre istotu aspoň dva razy, aby si ho riadne zapamätali.
- Nie nahrávky kolied, ale nahrávky Gorily, ktoré sa našli u Kočnera aby sme si konečne uvedomili, akú chránenú rezerváciu tu máme.
- Nie novoročný prejav prezidenta, ale čítanie z trestného spisu, vedeného v kauze podvodu, týkajúceho sa pozemkov vo Veľkom Slavkove.
- Nie reči o skvelých úspechoch vlády v závere roka, ale čítanie skutočného harmonogramu vlakov, ktorého súčasťou by mohla byť zábavná hra s názvom „Nájdi päť vlakov, ktoré na Slovensku tento rok nemeškali“. No dobre, tak len tri nemeškajúce za tento rok, aby niekto aj vyhral tú cenu…
Elena 10.12.2018
13.02.2026
Spomenula som nedávno v blogu ako justičná stráž nevyviedla doktora Harabína zo súdnej siene na pokyn sudcu. Nuž tak tu máte celý príbeh i s videonahrávkou ako to bolo. Páchate trestnú činnosť v mene štátu a za sedemtisíc eur. To je smutná vec. Ste páchateľ trestného činu zneužitia právomoci verejného činiteľa. Nemáte rozsudok súdu v tej veci, ale ste [...]
13.02.2026
Inak sa nedá hovoriť o podivnej spravodlivosti, ako o guláši. Príklad takéhoto guláša i Pravda priniesla v článku v linku Za 23 rokov ho Nemci nedokázali vyhostiť. Na sociálnych dávkach inkasuje vyše 7-tisíc mesačne, hoci je to i kriminálnik. Ako je to možné? – Svet – Správy – Pravda Mal byť z Nemecka vyhostený už pred 23 rokmi. Napriek tomu v [...]
10.02.2026
Pred časom som písala o tom, ako vás oklamali naše médiá rozprávkou o údajne neplnoletom ukrajinskom vydieračovi, ktorý naše školy a kadejaké ďalšie inštitúcie vydieral a obrovské škody spôsobil. Klamali vám vtedy, že vraj nie je plnoletý Bombové hrozby školám posielal tínedžer, ktorý nemal ani 18. Ukrajinské úrady rozmýšľajú, ako ho stíhať | ta3 lenže [...]
Najlepším a najkrajším vianočným darčekom ...
s tou nahrávkou o vlastnej hlavu si musíš ...
asi najvhodnejší a najkrajší darček by ...
Uz dala. Aj Ukrajina dala: https://www.novinky.cz/zahranicni/491554-uk... ...
Potesilo by keby zacali budovat pravny stat pre ...
Celá debata | RSS tejto debaty