Asi tak 10. – No a už sa to kovidovo sype. . .

Andrássy pohovoril o tom, čo sa zisťuje auditom NKU vo vzťahu ku nákupom v čase kovidu

https://tv.pravda.sk/relacie/ide-o-pravdu/epizoda/16049-andrassy-v-ide-o-pravdu-vela-rozhodnuti-pocas-kovidu-utajili-pri-parku-pre-volvo-mozu-padnut-trestne-oznamenia-a-v-zbraniach-pre-kyjev-su-rozdiely-v-uctoch?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar&utm_campaign=tvpravda_rightbox

A tak sa dozvedáme, že opakované celoplošné testovanie u nás robilo ministerstvo obrany, nie ministerstvo zdravotníctva. Ak píšem, že by Matoviča postaviť pred súd, aby verejne priznal, kam išli výsledky nášho testovania aj s osobnými údajmi ľudí, nehovorím to zo žartu  a som presvedčená, že skôr či neskôr to ľudia vinníkom zrátajú. Nepomôže mu mávať papierom od psychiatra, na ktorý sa zrejme spolieha, lebo v konečnom dôsledku by bol ešte rád, ak by ho do tej basy posadili a pred rozzúrenými ľuďmi chránili.

Pozorne sledujme, ako sa zločincom zatiaľ nič nedeje. Ako Biden chce v USA dokonca preventívnu amnestiu udeliť aj Faucimu, ktorý by nepochybne mal o čom pohovoriť orgánom činným v trestnom konaní – a aj ľuďom celosvetovo, pomenovať tých, ktorí sú za týmto obrovským zločinom proti ľudskosti – lebo neverím na náhodnosť úniku kovidu z laboratória a pokladám ho za plánovanú vojenskú operáciu.

A práve preto nemôžeme prehliadnuť, že nám tu vojaci národ testovali, údaje o nich spisovali a doteraz nevieme, kam naše údaje posielali.

Poviem to natvrdo – kto si zo zrady národa u nás nabalil vrecká? A kto poskytnutím tých údajov z celoplošného testovania ohrozil naše životy? Lebo nepochybne ten, komu naše údaje poskytli, nejaký  – a pre nás nie čestný a pre nás dobrý – dôvod na ich zber mal.

 

Andrássy tiež povedal to, že na Slovensku dostávali mobilné odberné miesta zadarmo testy na kovid – nakupoval ich štát – a ľudia platili 10-15 eur a pcr testy, za ktoré ľudia platili 40-60 eur. 

Prečo museli potom ľudia platiť, keď ich momky dostávali od štátu zadarmo?

Je to veľká otázka, že? Kto si takto nemilobohu napakoval nečestným spôsobom vrecká – a pritom sa nám deň za dňom spokojne díva do tvárí?

 

A predstavte si, niekto nám tu povymazával všetky údaje o tom. 

Vyzývam týmto verejne vládu SR, aby zverejnila, KTO dal príkaz na vymazanie tých údajov v informačných systémoch.

 

Spomeňte si, koľko sme museli platiť za testy, aby sme smeli ísť do práce, aby sme smeli do práce autobusmi cestovať, či aby sme smeli ísť do obchodu. Koľko museli platiť naše deti, aby mohli študovať – denne platiť za testy, až ich nakoniec dohnali k tomu, aby sa nútene vakcinovali. 

Nie, neskúšajte mi hovoriť, že už nejdeme vinníkov trestať, ale že sa do budúcna poučíme. Vy sa poučujte, ja sa pridám k tým, ktorí nie sú naivní a kovidzločincov potrestať rozhodne plánujú.

A to je iba úlomok darebáčin. Zatiaľ.

 

 

Elena

 

K diskusii  agresivnavojnajezlo  Som rada, že píšete o tom uchopení zdravého rozumu – no tak to skúste. Ešte raz a pomaly Vám podstatu blogu zopakujem – štát platil všetky výdavky momiek, vrátane testov, a samozrejme vrátane práce zamestnancov a prenájmu priestorov. Takže niekto si účtoval za tie isté testy peniaze od ľudí, ale inkasoval ich aj od štátu, tie peniaze teda zobral dvakrát. Asi tak.

No teda 7. – Nie, toto nie je prvý apríl. . .

01.04.2026

Odchádzali sme dnes z Popradu okolo pol jednej. Popoludňajšie slnko hrialo, pozerala som zamyslene ako sa ten včera nasypaný sneh topí. Zrazu ma trhlo – za mestom som nafotila divné postavy. Prišli, konečne prišli, zakričala som radostne po chvíli ohromenia. Dobíjali sa ešte energiou z vesmírnej lode, prechádzali sa poľom a potom sa časť skupiny vrátila do lode. [...]

No teda 6. – Kto rozhoduje o Tatrách?

31.03.2026

Veru, bielobiela prednohorská krajina ma ráno nenadchla. Sneh sa sypal a fúkal podchvíľou ostrý vietor. Ceste do Tatier som sa ale nevedela vyhnúť. Pri návrate už ranný nečas pripomínal len sneh a i ten sa kde-tu topil. Azda i u nás odbelie, vzdychla som si a začítala som sa do správ o tom ako počasie kdekade Slovákov potrápilo. Tak som i ku správe o Tatrách došla. Ak ste [...]

No teda 5. – Dievčatko z Ukrajiny?

31.03.2026

Smrť detí vnímame citlivo a tak správa o úmrtí dieťaťa púta našu pozornosť mimoriadne. Správa o smrti iba 13-ročného dievčatka na Ukrajine, zabitého zlým ruským dronom, na fb putovala Facebook Pánovi čo tú správu šíril „srdce údajne pukalo“ – a i ja som mala slzy v očiach. Pravdaže len do chvíle, kedy som som si prečítala, že to hoax zasa raz [...]

Russia Ukraine War Oligarchs

Oligarcha navrhol, aby Rusi robili šesť dní v týždni a dvanásť hodín denne. Čo mu odkázali politici?

03.04.2026 00:00

Do akého obdobia by sa vrátili pracujúci v Rusku, keby sa splnila predstava miliardára Olega Deripasku len o jednom voľnom dni v týždni?

USA Washington Trump Nawrocki stretnutie rokovanie diplomacia

Clo vo výške 100 percent na dovoz patentovaných liekov. Trump podpísal nariadenie

02.04.2026 23:40

USA majú podľa nariadenia nové clá začať uplatňovať o 120 dní voči niektorým veľkým firmám a o 180 dní voči menším spoločnostiam.

Trump vance

Vance sa na budúci týždeň v Budapešti stretne s Orbánom, potvrdil Biely dom

02.04.2026 23:35

Americký viceprezident tiež prednesie prejav o bohatej spolupráci medzi Spojenými štátmi a Maďarskom.

Ukrajina, Debaľcevo, tank, armáda, vojak, vojaci, streľba, zbrane, zbraň,

Po prvý raz za dva a pol roka vojny. Rusi nezískali na Ukrajine žiadne nové územie

02.04.2026 21:30

Ukrajinským silám sa podarilo získať späť deväť štvorcových kilometrov územia, zatiaľ čo postup ruských jednotiek sa pozdĺž frontovej línie spomalil.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,368
Celková čítanosť: 11780799x
Priemerná čítanosť článkov: 3498x

Kategórie

Archív