Založ si blog

Letmo 9. – 10 000 eur za dolapenie páchateľa. . .

10 000 eur na ruku môže ihneď dostať človek, ktorý pomôže dolapiť páchateľa tohto hrozného činu. Anonymita oznamovateľa je garantovaná.

Takýto oznam priniesla dnes Druhá šanca na život.

V Pohronskej Polhore  (okres Brezno) ktosi brutálne utýral v lese psa. Poviem vám, tu už sú srandy bokom, lebo ide podľa mňa o nebezpečného sadistického psychopata, ktorý môže kedykoľvek zabiť i človeka. Ak máte akékoľvek podozrenie, prosím vás, nahláste ho. Kontaktujte na fb organizáciu Druhá šanca na život.

Takže, ľudia, prosím vás – kto spoznal psa? Môže byť i z iného okresu – kde zmizol pes? Pozrite sa pozorne na to zviera, čí to mohol byť pes?

Ten psychopat sa v sadistickom konaní rozbieha a je nebezpečný podľa mňa. Zajtra to môže byť vaše dieťa, koho zabije. Nesmieme mu dať šancu.

 

Sú indivíduá, pri ktorých si s hlbokou ľútosťou hovorím, že trest smrti by mal byť jediným, čo od spoločnosti dostanú. A veľmi rýchlo, lebo ničoho dobrého sa od nich spoločnosť nedočká.  Sú situácie, keď hlboko ľutujem, že vedenie štátu majú v rukách ľudia, ktorí z neodbornosti a naivity zrušili trest smrti. 

 

Ach, spomínam si, že z Brezna pochádzal i posledný vrah, ktorého sme v Československu popravili. Nerobím to rada, ale pripomínam jeho príbeh –

https://history.hnonline.sk/nove-dejiny/1063249-sekera-noz-a-ziletky-horehronsky-rozparovac-bol-posledny-popraveny-v-cssr

Tento úchylák, ktorý utýral takto brutálne psa, sa tiež psychopaticky rozbieha. Buďte, ľudia, opatrní, a ak máte čo len najmenšie podozrenie, odkiaľ pes pochádza, nahláste to – môžete za jeho dolapenie získať 10 000 eur. Pomôžte dolapiť toho páchateľa, kým nespraví niečo ďalšie.

 

 

ELENA  6.5.2020

 

Fotografia je prevzatá z fb Druhá šanca na život

 

 

P.S::

A ako bonus – správa o tom ako deti na Luníku utýrali psíka. Nuž, radšej nič nedodám.

 

https://kosice.dnes24.sk/deti-na-luniku-ix-utyrali-psa-hadzali-donho-kamene-napokon-skonal-336688?fbclid=IwAR2ySOTxpsGZ-Bb61LLteWifzHdNOwF2meW6RCbYh15VddHdYTObcrvGK0g

 

 

 

Vedieť viac 4. – Kultúrne obohatení Francúzi. . .

28.11.2022

6-ročné dievčatko znásilnené migrantom vo Francúzsku – píše o tom článok v linku https://www.plenum.sk/otcovi-6-rocneho-dievcata-hrozi-vazenie-pretoze-zbil-migranta-ktory-ju-znasilnil/ V&ošiel v noci do ich domu a znásilnil dieťa. Údajný páchateľ vyhlasuje, že má len 14 rokov údajne – byť políciou vo Francúzsku určite by som si jeho vek preverila [...]

Vedieť viac 3. – Príbeh lekárov alias Raz stačí. . .

27.11.2022

Raz nestačí – čítali ste tú knihu? Jej názov hovorí o tom, že nestačí byť šťastný raz v živote. Kedysi dávno som ju čítala i ja. S tým názvom knihy súhlasím, no i tak krédo „raz nestačí“ neaplikujem v živote na všetko. Rozhodne mi v živote stačí raz, ak sa ma niekto pokúsi vydierať – taký človek u mňa skončil. A tu nás podaktorí [...]

Vedieť viac 2. – Samovraždy na železniciach. . .

23.11.2022

Samovraždy na železnici. Desivý fenomén modernej spoločnosti. Už len správa o nich nás zasiahne. Nie to ešte aby to bol niekto známy. Málokto však uvažuje o tom, ako sa v tej situácii cíti rušňovodič. Človek sa postaví na koľajnice a rušňovodič už nedokáže urobiť nič, len bezmocne brzdiac pokračovať vlakom dopredu. Hoci vie, že vzdialenosť na ubrzdenie je [...]

Somálsko útok bombový

Ďalší útok militantov v somálskom Mogadiše. Zahynulo najmenej desať ľudí

28.11.2022 08:03

Pri útoku utrpel zranenia aj somálsky minister vnútornej bezpečnosti.

šanghaj protest čína police

BBC tvrdí, že jej novinára v Šanghaji zadržala a zbila čínska polícia

28.11.2022 06:56

Novinár mal v Šanghaji informovať o priebehu protestov za ukončenie prísnych opatrení čínskej vlády proti šíreniu covidu.

Germany Russia Ukraine War

Nemeckí vojenskí mechanici sú už v Michalovciach. Aké zbrane pre Ukrajinu budú opravovať?

28.11.2022 06:00

Rezort obrany ubezpečuje, že Slovensku ani Michalovciam v súvislosti s opravou nemeckej bojovej techniky žiadne nebezpečenstvo nehrozí.

Antonivskij most, Cherson, vojna na Ukrajine

ONLINE: Kyjev je pod snehom. Zelenskyj očakáva ďalšie raketové útoky

28.11.2022 05:55, aktualizované: 09:28

Kým budú mať Rusi rakety, tak sa neupokoja, uviedol ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, ktorý očakáva ďalšie ruské raketové útoky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,463
Celková čítanosť: 7227517x
Priemerná čítanosť článkov: 2934x

Kategórie