Ovčania 3. – Podivný svet. . .
18. septembra 2020 06:38,
Prečítané 1 991x,
elenaistvanova,
Ovčania
Podivný svet, ktorý sa pohoršuje nad matkou, kojacou svoje dieťa.
Mala by sa podľa nich zahaliť a dieťaťu dať radšej fľašu, lebo „už má 9 mesiacov“. Informáciu o tom priniesol článok v linku
https://prezenu.joj.sk/rodina-a-deti/555062-zverejnila-foto-ako-dojci-syna-pustili-sa-do-nej-daj-mu-radsej-flasu-a-zahal-sa-pisu-jej-ludia?fbclid=IwAR3KS5uowJzBpUCOZ8E9ZBlPm8YGXXszoGS-jVqPT12J4nS5-MlA8uF7KnQ
Pravdou je, že niektoré z tých fotografií, uverejnených v článku spomenutou kojacou mamou na instagrame, pokladám za zbytočné i ja. Už sú viac o predvádzaní sa, ako o kojení. Ale ja celkovo pokladám za zbytočné vykvačovanie všetkého na sociálne siete, určite tam podľa mňa nepatria fotografie sporo odené a hŕby obrázkov seba. Sem-tam nejaké zábery z udalostí či miest, k tomu pár myšlienok, to je moja osobná hranica.
Aká je to hanba na verejnosti dojčiť…
Už som túto tému v blogu riešila pred časom Tie argumenty nejdem opakovať, na tomto linku sú pristupné, ak chcete
https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2019/07/16/a-preco-nie-5-aka-je-to-hanba-dojcit-v-autobuse/
To, nad čím uvažujem teraz, je podivnosť tohto sveta, v ktorom niektorým prekáža matka kojaca na verejnosti svoje malé hladné dieťa, ale pokladajú za normálne, aby chodil chlap so ženskými prsami s bradou a v ženských šatách.
Elena 18.9.2020
26.06.2026
Takže všetci, ktorí vykladali, ako policajti pochybili, sa môžu začať nahlas a rýchlo ospravedlňovať. Policajná prezidentka je rázna a koná efektívne – preverila postup vyšetrovateľky v tom prípade a nebolo zistené nijaké pochybenie z jej strany Maškarová hodnotí postup policajtov po vražde v Gelnici | Košicak.sk Vyšetrovateľka po nahlásení činu „dôsledne [...]
25.06.2026
Článok v linku pripomína časy útoku na filde na pokračovanie k minulému blogu https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/832597/prvni-otevreny-rozhovor-o-zasahu-na-ff-uk-rikal-jsem-si-ze-tam-mozna-zustanu-vzpomina-detektiv.html Bola to nesmierne ťažká situácia, lebo záchranári i policajti sami prešli prvotným šokom „je to fakt realita, to čo sme doteraz len [...]
25.06.2026
O obetiach sa mlčí. Vytrácajú sa z našej pozornosti i pamäte – v záplave práv páchateľa vidíme len ich tváre po čine, ich hlasy nepočuť. Zúfalo putujú časom bez stôp vo verejnom priestore – na rozdiel od páchateľov. Páchatelia sú v centre nášho spoločenského záujmu. A tak sa dozvedáte z médií po pomerne krátkej dobe necelých dvoch rokov od činu, [...]
Celá debata | RSS tejto debaty