Založ si blog

Dragon of Air 11. – Drahá vláda, kedy bude lotéria pre očkovaných proti tetanu?

Však neočkujeme len proti covidu, prepánajána. To ani nie je očkovanie – ale účasť v klinickom pokuse, čo ja osobne pokladám za hazard s vlastným  životom a zdravím, a nerozumiem, čo na tom je hodné vysokého finančného ocenenia z našich daní.

A tie peniaze by sa zišli určite inde, veď len za vysielanie ide 1,8 milióna eur, ako uvádza článok v linku

https://strategie.hnonline.sk/media/6543178-za-vyrobu-ockovaciu-loteriu-dostane-rtvs-1-8-miliona-eur

Ale máme celý rad ozajstných očkovaní – a nepochybne vakcínami, ktoré sú overené – takže tej lotérii sa celkovo nebránim. Len ju robme u ozajstného očkovania, nie v rámci pokusov farmafiriem. Napríklad pre očkovaných proti tetanu kedy urobíte tú lotériu, drahá vláda? Lebo to je aspoň osožné a tak by sme skôr odobrili to bohapusté loterijné preflákavanie peňazí, ako v tomto podivnom pokuse.

 

Ako sa vyjadril minister Matovič,

Myslí si, že sú to veľmi efektívne minuté peniaze, pretože zaočkovaní ľudia podľa jeho slov ušetria štátnemu rozpočtu stámilióny eur.

A ja verejne žiadam o ekonomickú analýzu tohto tvrdenia a tvrdo poopravím vyjadrenie pána Matoviča

https://www.ta3.com/clanok/210123/matovic-je-s-loteriou-spokojny-prioritou-bolo-odmenit-nie-zvysit-zaockovanost

pretože nie očkovaní zachránili milióny eur, a nie neočkovaní v tomto štáte spôsobili v súvislosti s druhou vlnou škodu veľkého rozsahu.

Obávam sa navyše, že očkovaní teraz zrejme spôsobia ďalšiu škodu veľkého rozsahu v tretej vlne. Tie milióny by sme mohli usporiť tým, že by tu teraz neťahali pápeža. K tomu dám viac v samostatnom blogu ale.

 

Aj profesor Turánek hovorí zaujímavé súvislosti o tej vakcinácii, ak ste to ešte nevideli, nájdete to tu

https://www.svedomi-naroda.cz/2021/08/17/rozhovor-s-vedcem-prof-rndr-jaroslavem-turankem-csc-dsc/https://www.svedomi-naroda.cz/2021/08/17/rozhovor-s-vedcem-prof-rndr-jaroslavem-turankem-csc-dsc/

 

O tom, že to nie je o úspore miliónov vďaka očkovaniu svedčí i skutočnosť, že samotný minister zdravotníctva priznal, že do Vianoc budeme už bez vírusu, ako uvádza článok v linku

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/598567-lengvarsky-v-ide-o-pravdu-tretia-a-posledna-vlna-pride-koncom-septembra-vianoce-ocakavam-uz-bez-virusu/

Medzi nami – ja dúfam, že i bez tejto vlády…

A keď už tie Vianoce spomíname – mohli by sme pod stromček dať trestné stíhanie všetkým vinníkom.

Lebo si ho plne zaslúžia, s tým vakcinačným pokusom bolo darebáčin ajajaj, ako sa podľa mňa skôr či neskôr ukáže.

 

Elena

 

Antaon 9. – Zakaždým. . .

29.03.2023

Zakaždým zomieram, zakaždým zomrieť chcem znova a hoci plynie čas, zakaždým z rany krv prúdom vyteká nová, zakaždým temnie deň a slnko sa polnočným kabátom halí, zakaždým cítim to akí sme k osudu malí, zakaždým v rade dní kráčam a nerátam kroky, zakaždým plynú dni tak akoby plynuli roky, zakaždým závoj sĺz svet zastrie úplne celý, zakaždým vykročiť do [...]

Kvapky krvi 10. – Utýraný. . .

28.03.2023

Za poctivú prácu s poctivým platením poistných odvodov si môžeme zaistiť dôstojný život a dôstojnú starobu. Alebo nie, ak nám štát berie priveľa. Začnem dôchodkovým systémom, lebo chcem aby ste si uvedomili, že sa môžeme mať rôzne, a ako rôzne. Sú krajiny ako Chile či Čína, kde odchodový dôchodkový vek je o hodne nižší ako 60 rokov. Poučný je aj článok v [...]

Kvapky krvi 9. – Ako sa nám čoskoro životná úroveň prudko polepší. ..

28.03.2023

Teda nie že by nám bolo zle, kdeže. Žijeme si slobodne a v spoločenstve tých najlepších priateľov. Ale môže nám byť ešte o trochu lepšie, samozrejme. Až tak dobre, že nám zderegulujú ceny elektriny a plynu. A zrejme dosť skoro to budú chcieť spraviť, lebo článok v HN sa objavil [...]

turecko parlament

Turecký parlament schválil žiadosť Fínska o vstup do NATO

30.03.2023 23:27, aktualizované: 23:41

Fínsku zostávajú na oficiálny vstup do aliancie už len formálne kroky.

Putin

Putin podpísal dekrét o jarných odvodoch do armády. Nastúpiť má 147-tisíc Rusov

30.03.2023 22:45

Ruské úrady popierajú plány na novú mobilizáciu kvôli invázii na Ukrajine.

SR Trebišov Nový Majer elektrina voda odpojenie elektromer KEX

Ceny elektriny zrejme porastú aj napriek dohode s elektrárňami, tvrdí analytik

30.03.2023 21:30

Očakáva analytik Ján Pišta prudké zdražovanie ako vlani? A akú prognózu má pre podnikateľov a verejný sektor? Vypočujte si v podcaste denníka Pravda.

medzinárodný súdny dvor Kirill Gevorgian ICC

USA zmrazením iránskych aktív porušili dohodu, rozhodol Medzinárodný súdny dvor

30.03.2023 21:00

Spojené štáty preto musia zaplatiť Teheránu odškodné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,545
Celková čítanosť: 7764688x
Priemerná čítanosť článkov: 3051x

Kategórie