Založ si blog

Krok k pravde 11. – S-300 na Ukrajinu?

Náš kľúčový systém obrany S-300 chce poslať minister Naď na Ukrajinu.

Je to vraj veľmi závažný krok, ako som sa dočítala na socsieťach – naše zatiahnutie do vojny to priamo znamená vraj. A aj to, že by sa stal ruským terčom. Znamenalo by to, že vojakov, ktorí ho sprevádzajú, by tak vyslali na istú smrť, nie? Dobre som to pochopila?

 

No viete, ak by bolo niečo pravdy na tom, čo píšu socsiete, že vraj taký závažný krok pre Slovensko to je, tak by sme určite nemali ten systém len tak prevliecť na Ukrajinu ako nepotrebné oblečenie.

Aby dôležitosť toho kroku občania pochopili, mal by sprevádzať tento systém osobne pán minister Naď, premiér a prezidentka. Nech aj Ukrajina vidí, že im dávame niečo cenné. Samozrejme ich môžu sprevádzať aj zástupcovia všetkých netrollovských médií, nech to má náležitú úroveň medializácie.

 

 

Elena

 

K diskusii     1  manipulácie rozlišujem profesijne. Takže dáme tvrdý kaliber – keby nás tu nejaký sprosták zatiahol do vojny, tak i naše detičky by boli bez ručičiek, nožičiek a hlavičiek, a i bez rodičov a bez pomoci, lebo Slováci pomáhajú odušu, ale čakáte azda, že by rovnako nám na úteku pomohli Rakúšania či Nemci? Sotva, však???!!!

 

Nakoniec, u každého z nás čas odhalí, akí naozaj sme. No a tak si hovorím pri pohľade na tento fb status ministra obrany, že je len dobre, že má modrú knižku  –  lebo človeku, ktorý sa dá vyprovokovať komentom pod facebookom k takýmto vyhláseniam ako verejný činiteľ, fakt zbraň do ruky nepatrí.

To je skutočne argument, na základe ktorého má minister obrany ohroziť občanov Slovenska  týmto krokom?

 

Prevzaté z https://www.facebook.com/JaroNadPublic

 

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Jaro Nad' minister obrany SR, OLANO 5h Odkaz ruskym trollom, zradcom a 5. kolóne: Podl'a Vašej intenzívnej aktivity na mojom účte, proti poslaniu systému S-300 Ukrajine vidím, že vám ale že nesmierne prihára. Čím ste aktívnejši, tým správnejšie mi to príde, dat' im to! Do toho!“

 

 

Cesta duše 5. – Sú dni . . .

24.02.2024

Poviem ti príbeh, zašepkala som včera. Iba mne? Dnes? A veď hej, prikývla som. Prší a prší dneškom. Ja si s dažďom rozumiem, no teraz tu mám príbeh plný slnka. O dva dni skôr vznikol, pravdaže. Slnko dopadalo na vzdialené kopce. Tenké zlaté lúče objímali vrcholce stromov a pozlátili zdychavské lazy a svahy nad nimi. [...]

Ale nooo 8. – Navrhujem SND nové umelecké dielo. . .

22.02.2024

Musíme sa kultúrniť nediskriminačne, povedala som si zamyslene, keď som čítala pohoršené reakcie k novému umeleckému dielu SND o Ježišovi https://christianitas.sk/skandal-okolo-blasfemickej-hry-jezis-z-montrealu-sa-stupnuje/?fbclid=IwAR38R953h9_sBRFnP-vmFnl6TjCwp87Htb9oBcEz00nQQK3bmAe_5ntNtq0 Že vraj nový filozofický pohľad to je, tvrdí SND. No veď dobre – nevidela [...]

Ale nooo 7. – Medzinárodný deň obetí zločinu. . .

22.02.2024

Výročie vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice sme si opäť pripomenuli, ako ukazuje link https://tvnoviny.sk/domace/clanok/881717-objednavatel-stale-nepyka-zhrnutie-toho-co-sa-udialo-za-sest-rokov-od-vrazdy-jana-kuciaka?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0JfPkePBeV-BQRu_HC5ySS5uj2vD71uTHiV6AJwjwdSM9D0DFBJRNPcUA#Echobox=1708534015 Čas plynie, a ja akosi nie som [...]

Fico

Fico: SIS bude mať nové vedenie do 10 dní, na jej čelo musí prísť človek blízky koalícii

24.02.2024 13:52

Prezidentka Zuzana Čaputová zatiaľ Gašpara do čela SIS nevymenovala.

galerista, kyjev

Galerista Ščeluščenko o dôsledkoch ruskej vojny na umenie

24.02.2024 13:47

Najprv uvažoval o tom, že z krajiny odíde, no rozhodol sa zostať. Rovnako, ako mnoho ďalších umelcov.

marek šafin, veľvyslanec SR na UA

Veľvyslanec Slovenska na Ukrajine Šafin: Slováka by Ukrajinci nenechali na ulici

24.02.2024 13:25

Ako funguje ambasáda vo vojnovom režime? Existuje niekde na Ukrajine bezpečné miesto? A ako vnímajú Ukrajinci pomoc zo Slovenska?

Róbert Fico úrad vlády SR

Fico: Pokiaľ budem predsedom vlády, budem vždy vetovať vstup Ukrajiny do NATO

24.02.2024 12:45

Predseda vlády je stále na sto percent presvedčený, že konflikt na Ukrajine nemá vojenské riešenie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,824
Celková čítanosť: 8850639x
Priemerná čítanosť článkov: 3134x

Kategórie