Čas zrúd 3. – Sulíkovci rozdávajú a rozdávajú. . .

Teda, aby som vás uviedla do obrazu.

Politik Sulík rozdáva namiesto vyjadrení ku výsledku auditov o EXPO

(a sú to výsledky smutne zaujímavé, ako môžete vidieť v článku v linku)

https://index.sme.sk/c/23191577/ministerstvo-hospodarstva-zverejnilo-zistenia-auditov-na-vystave-expo-dubaj.html 

radšej recepty ekonomické nagulášované s ľudovými receptami zo slovenskej kuchyne – nie, nie je to žart, ani hoax, pozrite

Nová kuchárska kniha Richarda Sulíka a Marcela Ihnačáka je pokračovaním predchádzajúceho dielu „Zdravý rozum je najlepší recept.“ Okrem receptu na lepšie Slovensko v nej nájdete návody na prípravu tradičných regionálnych jedál, zaujímavé tipy a inšpirácie.

Ale veď nech ponúka recepty na pirohy, či krém brulée – dobrých receptov na krém brulée nikdy nie je dosť.

 

Horšie je to s jeho synom, ten rozdáva sprosté komenty hlava – nehlava.

Jak sa potatil – otec chcel teplé rožky v nedeľu, syn zasa, aby vypadli vozíčkári z posilňovní.

Mladý muž ponúka pohľad na neblahý výsledok ockovej výchovy – ak by sme čakali, že po nedávnych výstupoch voči komičke a jej dieťaťu sa zahanbil a  vstúpil do seba, tak sme sa mohli presvedčiť, že tie očakávania boli scestné. Zjavne sú jeho výchovné deficity také hlboké, že ho ani jeho otcovsky pôsobiaci partner s charizmou bývalého ministra školstva nedokáže prevychovať.

Najnovšie sa Sulík – syn pustil do ľudí s postihnutím – ako uvádza článok v linku

https://www.cas.sk/clanok/2817629/sulikov-syn-nema-hanby-po-komicke-salatovej-drsne-posmesky-z-vozickarov-zlizol-si-to-i-bekim/

Časopis aj fotku jeho dal, tak som zauvažovala, čo preboha chodí robiť do tej posilňovne. Na základe článku som pochopila, že zrejme obzerať cvičiacich vozičkárov.

 

Je to skrátka intelektuál ťažkého kalibru – natoľko ťažkého, že okrem neho nikto nedokáže tie jeho komenty nadšene oceniť.

Myslím, že zaujme jedinú skupinu v národe slovenskom, i keď nepríliš veľkú. Psychiatrov.

 

Elena

 

K diskusii  palenque   Ste vedľa, ako vždy. Môj syn Maroško je mŕtvy, pretože jeho smrť zavinila závažným pochybením lekárka, bola za to aj právoplatne odsúdená – písala som o tom v blogu hodne. Mám aj dcéry – vzdelané, pracujúce, zodpovedne žijúce. Aj nadané – ako môžete vidieť z časti blogu kristinaistvanova, kam istý čas písala jedna z mojich dcér. Ak by nebodaj niečo podobné začali vystrájať, ako Sulíkov syn, určite by som sa vyjadrila ako matka, že moja hranica je inde. Sulík – otec by to ako politik mal určite urobiť tiež, aby bolo jasné, že sa s názormi a konaním syna nestotožňuje.

 

No teda 9. – Pár pravdivých slov o boji za kultúru

03.04.2026

Bojovníci za slovenskú kultúru? Nuž, stalo sa zlým zvykom, že sa nám tu podaktorí tvária ako elita národa. Nejdeme rozoberať ich osobný život a morálne hodnoty, činy a výčiny, pozrime sa len na pár informácií. Správa o nespokojnosti s rušením trojročných zmluv hovorí o ich podaní na Generálnu prokuratúru SR [...]

No teda 8. – Najlepších kamarátov meniť netreba. . .

03.04.2026

Veru, donedávna som hovorila, že môj najlepší kamarát je google. Potom som sa začala kamarátiť s AI. Obrázky s ňou ma bavia, čože o to. I vyhľadávanie informácií s ňou môže byť v istom smere zaujímavé. Má to ale hranice. V jedno pekné popoludnie som sa rozhodla vyskúšať akým spôsobom pracuje AI – a to pomocou nášho rodokmeňa. Ten moje deti až do 17. [...]

No teda 7. – Nie, toto nie je prvý apríl. . .

01.04.2026

Odchádzali sme dnes z Popradu okolo pol jednej. Popoludňajšie slnko hrialo, pozerala som zamyslene ako sa ten včera nasypaný sneh topí. Zrazu ma trhlo – za mestom som nafotila divné postavy. Prišli, konečne prišli, zakričala som radostne po chvíli ohromenia. Dobíjali sa ešte energiou z vesmírnej lode, prechádzali sa poľom a potom sa časť skupiny vrátila do lode. [...]

Donald Trump

ONLINE: Máme ho! Trump ohlásil záchranu strateného pilota z iránskych hôr

05.04.2026 06:30

Prezident USA Donald Trump ohlásil záchranu druhého amerického letca z územia Iránu.

Maďarsko EÚ Orbán univerzita letná Magyar reakcia

Lídrom maďarskej opozície je Orbánov bývalý spojenec. Neuškodila mu špinavá kampaň ani obvinenia z týrania manželky

05.04.2026 06:00

O Maďarsku hovorí ako o "mafiánskom štáte", hoci predtým sám patril do jeho "skorumpovaných štruktúr" a 22 rokov bol členom Fideszu. Kto je vlastne Péter Magyar?

Parlament

Štátny prieskum opäť prekvapil: Tesný súboj o prvú priečku aj šok pre matovičovcov

04.04.2026 21:55

Štát po dlhšom čase zverejnil vlastný prieskum preferencií politických strán.

pardubice požiar zbrojovka

Kriminalisti obvinili v prípade požiaru zbrojovky v Pardubiciach ďalšiu osobu

04.04.2026 21:32

Okrem toho bola na základe európskeho zatykača v Bulharsku zadržaná ešte jedna osoba, o ktorej vydanie Česko požiada.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,370
Celková čítanosť: 11792305x
Priemerná čítanosť článkov: 3499x

Kategórie

Archív