Otvorene a verejne 9. – Ako Matovič veľkú chybu urobil. . .

Hovorí sa tuším, že je lepší inteligentný nepriateľ, ako hlúpy priateľ. Že je menej nebezpečný a že nám narobí menej paseky.

Už je to raz tak, veru.

 

Presne na toto som si spomenula, keď som počula o najnovšej akcii bývalého politického hnutia OĽANO. To je tak, keď nemáte okolo seba tvorivých a invenčných ľudí. O inteligencii ani nehovoriac – doplatíte na to, skôr či neskôr. Ako Matovič, povedala som si súcitne – skutočne neviem, ktorý jeho parťák v hnutí ten nový názov hnutia Slovensko vymyslel. Ale vraj padali aj nápady, že Česko alebo Maďarsko. No prosím, nápady hlúpe a bez invencie.

Zauvažovala som, či je ten nápad len chyba v inteligencii autora nápadu, alebo či tí dotyční návrhári Matovičovi skutočne neprajú a chcú mu škodiť. Nápad premenovať sa na Slovensko nebol bohviečo. Čoskoro to sami zistia.

 

To kebyže mňa mal Matovič v tíme, tak názov Vesmír navrhnem. Viete si to predstaviť, že by bol Matovič šéfom Vesmíru? No vidíte, to už znie úplne inak ako to „Slovensko“. Takto si Matovič môže ruku s Rizmanom podať, ktorého si splietli s prezidentom – lebo len kopec trapasov si tým vyrobí. A ak ešte nejakých rozumných voličov si doteraz neodradil, tak tento nápad hnutia im zasvieti červeným varovným svetlom a poutekajú.

 

Elena

 

K diskusii palenque Vôbec sa nečudujem, že Vám sa ten nápad páči a nechápete jeho hlúposť. Keby aspoň Amerika, keď už Old Shatterhand bol – aj to by bol hlúpy nápad, ale aspoň vtipný…

Ej 10. – Kto pozná zlodeja?

20.08.2025

V psíčkarskej skupine dali zlodeja priamo pri čine https://www.facebook.com/watch?v=1700254010632840 nože, kto ho poznáte? Myslím, že je namieste dávať natvrdo mená i fotku lumpov všetkého druhu. Podporujem i tých, ktorí na sociálnych sieťach „čistia“. Videjko s jedným z úchylov, ktorý lákal k sebe do auta trinásťročné dievčatá, tu teraz nedávam. No [...]

Ej 9. – Alibaba a 40 tajomníkov. . .

19.08.2025

To by teda bola rozprávka, že? No ale je to hoax, pravdaže – Alibabu sprevádzalo 40 zbojníkov a nie 40 tajomníkov. I keď ktovie či je medzi tými dvoma pojmami až taký veľký rozdiel. Uveďme preto teraz hoax na pravú mieru. Alibabu sprevádzalo 40 zbojníkov. Hŕba tajomníkov – zatiaľ 36, ale čoskoro ich môže byť aj 40 podľa toho akým tempom ich pribúda – [...]

Ej 8. – Ako nekresťansky sa podaktorí kresťania prejavili. . .

17.08.2025

Média o ňom už čo-to napísali tu https://www.topky.sk/cl/10/2606781/Vila-za-miliony-s-vyhladom-na-Tatry–Hlina-sa-pustil-do-predsedu-KDH–Zo-svojich-uspor-by-nezrekonstruoval-ani-kupelnu- i tu https://ereport.sk/da-sa-na-takyto-luxus-poctivo-zarobit-presovskemu-zupanovi-rastie-pod-tatrami-honosna-vila či tu [...]

Robert Fico a Michal Šimečka

Augustový prieskum SANEP: PS pred Smerom, Republika aj Hlas postupne rastú

23.08.2025 06:00

Na čele bez zmeny. V prieskume SANEP vedie PS pred Smerom. Pod nimi prebieha súperenie o tretie miesto. Republika a Hlas posledné tri mesiace stúpajú.

APTOPIX Trump Putin

Trump sa rozhoduje medzi uvalením sankcií alebo vycúvaním z konfliktu. Putin dúfa v obnovenie vzťahov s USA

22.08.2025 22:30

Trump sa do dvoch týždňov rozhodne, ako sa postaví k vojne na Ukrajine. Putin zase vidí "svetlo na konci tunela" vo vzťahoch Ruska a USA.

nord stream

Nebol som tam. Zadržaný Ukrajinec poprel účasť na útoku na plynovody Nord Stream

22.08.2025 21:39

Ukrajinec Serhij Kuznecov, ktorého zatkli pre podozrenie z účasti na útoku na plynovody Nord Stream v roku 2022, poprel vznesené obvinenia.

nohy, chôdza, lúka, prechádzka, turistika

Ochladilo sa. Meteorológovia varujú pred prízemným mrazom

22.08.2025 21:15

V niektorých častiach severného, stredného a východného Slovenska sa môže v noci vyskytnúť prízemný mráz.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,190
Celková čítanosť: 10675407x
Priemerná čítanosť článkov: 3347x

Kategórie

Archív