Založ si blog

Krivé chodníčky 3. – Používajte antikoncepciu, prosím. . .

Hľadám hrdinov – zdatných vo vystopovaní digitálnej stopy. Alebo hrdinov, ktorí poznajú debilov – a prezradia nám ich mená.

Asi je vám jasné koľká bije, podľa tohto úvodu – dračie plamene dnes budú.

 

Som trpezlivý človek.

Aj na Matovičovo vystrájanie v parlamente po mikulášskom programe detí som len rukou kývla,  že „tak už sa strápnil aj pred deťmi – zjavne nemá dospelé publikum, súdiac podľa tohto zúfaleckého kroku“.

Vyjadrenie pani učiteľky „deti, to je čert“ bolo naozaj pekným zvládnutím situácie a pobavilo ma

https://www.facebook.com/SamuelMigalTVJOJ/videos/359072596857566/

Mala som  veľkú trpezlivosť, veru – ale len mala.

 

Médiami prebehla správa o vydieračovi, ktorý sa vyhráža školám. Vyhrážky psychopata  bombovým útokom sa objavili – že vraj budú kopy mŕtvych  (rozumej detí v niektorej škole!), ak nedostane peniaze – a v médiách som sa dočítala rôzne verzie od stotisíc do miliónov.

Žiaci a študenti niektorých škôl na západnom Slovensku mali preto nečakané voľno.

Márnosť – a teraz mám toho dosť. Aby pre nejakého nepodareného spratka, ktorý je vizitkou nezvládnutej výchovy jeho rodičov, sa tu deti báli chodiť do školy – a ich rodičia tŕpli, či sa jeho dieťa živé a zdravé zo školy domov vráti?

Už aj článok v linku presne o tom píše, že deti zažívajú nový typ strachu

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/691120-skoly-hrozby-vyhrazny-mail-gymnazium-bratislava-policia-deti-anonym/

No potrebujú azda naše deti či vnúčatá – a aj my sami – ešte viac stresu kvôli kadejakým nepodareným spratkom, ktorých rodičia výchovne zanedbali?

 

V Senci z odbornej školy študenta odviedli, ale vraj s týmto vyhrážaním zásah nesúvisel.

A podľa médií sa údajne takýchto nepodarkov dalo dokopy viac – však vrana k vrane sadá a zakomplexovaný psychopat u iných ako je on sám uznanie nezíska – predvádzajú sa utýravaním mačiek a myší. Takže už viete, čo ma tak nažhavilo.

Vráťme sa preto k tým hrdinom  zdatným v lovení lumpov na internete, ktorých som v úvode oslovila –  ak mi dodáte údaje lumpa ukrytého pod menom 8884zack, napíšem vám blog podľa želania – rovno na Vianoce. 

Alebo sa pridajte ku mne viacerí a zaplatíme na darknete dodanie údajov toho lumpa – som si istá, že tam nebudú mať problém s jeho nájdením. Na darknete kúpite všetko, aj údaje o každom jednom členovi tej skupiny, o tom nepochybujem.

Údaje o ňom poskytneme polícii a jeho rodičom na Vianoce osobne doručím balík prezervatívov, aby už nepriviedli na svet ďalší taký nepodarok.

 

TN priniesli v linku tento údaj

https://tvnoviny.sk/domace/clanok/870386-zverejnoval-utyrane-zvierata-pozreli-sme-sa-na-profil-spojeny-s-vyhrazkami-na-skolach

Ako píšu, ten profil na danej sociálnej sieti si už od júna tohto roka získaval pozornosť ochranárov zvierat. Pravidelne na ňom totiž pribúdali snímky utýraných či zabitých mačiek a myší.

„Je súčasťou skupiny, ktorá pôsobí pod heslom 8884. Zdá sa, že skupina je celkom nová, no jej súčasťou je hneď niekoľko jednotlivcov,“ dodali ochranári zvierat.

Skupina funguje aj v niekoľkých konverzáciách na platforme Telegram. Ľudia, ktorí v skupinách figurujú, si navzájom vymieňajú snímky a videá, ktoré zachytávajú týrané zvieratá a sebapoškodzovanie.

Presne ako tipujem, banda zakomplexovaných psychopatov a HPOčiek, ktoré nedokážu normálne žiť a na ktorých kašle celý svet, vrátane ich rodičov. Inak by si všimli, že ich potomkovia majú vážne problémy.  Teda, zaujímali by sa o nich aspoň psychiatri, keby ich vyhľadali. Však keby aj dnes všetci členovia toho vydareného psychopatického spollku odpravili sami seba, plakať za nimi nebudem ani ja  – lebo  iba totálna zrúda dokáže ubližovať bezbranným zvieratám. 

 

TN zverejnili v článku tento obrázok, a aj fotky utýraných mačiek – ja preberám len ten údaj o profile.

 

 

No čo povedať rodičom, ktorí privádzajú na svet a „vychovávajú“ takýchto potomkov? Používajte antikoncepciu, prosím…

 

Elena

 

 

Cesta duše 7. – Život je. . .

04.03.2024

Medzinárodný deň divokej prírody bol včera. Šaman Ivo Musil o tom píše nádherne na svojej stránke šamani.cz. Aj tento obrázok tam má, ako zdroj uvádza Zdroj: Native American Culture Regions https://www.facebook.com/groups/nativecutlure/ Mám aj ja v srdci jej nespútanú podobu [...]

Pravdu na stôl 1. – Buď spravodlivosť nastolí štát, alebo ju vezmú do rúk ľudia. . .

02.03.2024

Pravdu nezastavíte. Je to priveľká špinavosť – tá hra na kovidpandémiu. Je to zločin proti ľudskosti. Som si istá, že v tomto štáte nie je ozajstný záujem pravdivo vyšetriť kovidšpinavosti – NCZI mi odmietlo poskytnúť štatistiku o tom, v ktorej nemocnici ľudia zomierali na UPV najviac. A pýtam sa verejne, prečo by mala byť táto informácia dôverná, prečo [...]

Ale nooo 11. – Ako som analyzovala analýzu analytikov. . .

29.02.2024

Analytici sa pustili do bývalej vlády za dôchodky, ako píše článok v linku https://www.topky.sk/cl/10/2698371/Analytici-nalozili-byvalej-vlade–Kde-ma-teraz-na-toto-stat-brat-peniaze–Cierne-scenare-a-zle-spravy-pre-dochodcov vraj budú musieť žiť s minimálnou valorizáciou – symbolickou, terajšie dôchodky budú zmrazené. Mám už dosť toho, ako tu ktosi klame a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,830
Celková čítanosť: 8872723x
Priemerná čítanosť článkov: 3135x

Kategórie