Podporovatelia progresívneho prístupu ku Ukrajine a všemožnej vojenskej pomoci sa môžu potešiť
– v Európe sa schyľuje ku zatiahnutiu nás všetkých do vojny. V článku v linku vyhlasuje prvý krok k tomu český cirkusák
Jeho názor je jasný
„Proste nemôžeme dovoliť, aby Ukrajina tento konflikt prehrala,“ zdôraznil Pavel. Podľa neho Víťazstvo Ruska vo vojne proti Ukrajine by znamenalo porážku celého Západu.
Nuž, zrejme bude treba vojakov – Ukrajincom sa vracať chrániť drahú vlasť akosi nechce.
Svedčí o tom i článok v linku
Chorváti schválili opätovné zavedenie niekoľkomesačnej základnej vojenskej služby od budúceho roku (zrušili ju v roku 2008). V Nemecku pred týždňom poslanci schválili novú podobu vojenskej služby. Zákon zavádza plošné odvody a stanovuje aj ciele počtov nových regrútov. Mimo EÚ je v Európe zavedená povinná vojenská služba vo Švajčiarsku, Nórsku, Moldavsku, Rusku, Bielorusku, Turecku a na Ukrajine.
Článok píše, že
Ministerstvo pre tento moment neplánuje zaviesť povinnú vojenskú službu.
Len pre tento moment, že? Objavujú sa podobné články na vymývanie hláv v médiách a hneď by i u nás zrejme vojenskú službu povinnú zaviedli opäť, keby sa odporu ľudí nebáli
Veď ako to dopadlo v 2023? Vtedy chlapi poslali vyše 50 000 odmietnutí vojenskej služby. Určite by sa i teraz ako žena mnohí identifikovali, alebo i ako luster možno – slovenský národ je tvorivý – keby bolo treba šliapať na vojnu.
Poteším ukrainfans ešte jednou správou
– ruské prachy ukradnúť pokladáte za dobrý nápad? Tlieskate von der Pfizerke za to?
Nie, nejde len o znedôveryhodnenie sa. Podporovatelia tohto nápadu, povedzte, čo viete o európskych aktívach v Ruskej banke?
Nič, že? Myslela som si – tak len študujte
i tu
No a teraz už konečne viete, kto bude plakať, ak EÚ ukradne tie ruské aktíva.
Nie, Rusi to nebudú…
Elena


Je to jasna destrukcia europanov. Cielena... ...
príčetným je jasné, kto bude plakať ...
Celá debata | RSS tejto debaty