Založ si blog

To som ja 6. – Veľké Leváre, hm – to už tam nie je psychiatria?

Bola tam nejaká tuším. A ako tak pozerám, asi z nej niektorí utiekli a zostali nedoliečení. Zrejme pobiehajú po Veľkých Levároch.

Pretože inak si takéto brutálne správanie vysvetliť neviem.

Pravdu povediac, váham – či by dotyčného mala skôr odchytiť psychiatrická záchranka alebo polícia.

Keďže týranie zvierat je už aj na Slovensku trestný čin, posielam podnet vo veci uverejnenej v skupine Druhá šanca na život  polícii, regionálnej veterinárnej správe – a na vedomie aj Generálnej prokuratúre, aby prípad monitorovali, dozorovali a jeho vyšetrovanie nešlo do slepej uličky.

Budem tvrdá, nepáči sa mi solidárny systém v tomto štáte a kadejakých gaunerov týrajúcich zvieratá by som z mojich daní určite dobrovoľne neživila. Zakaždým, keď sa dozviem o takomto prípade, uvažujem, že čo za rodičia vychovajú takú zrúdu, ktorá je schopná utýrať zviera. A hej, pokojne by som páchateľa zavrela bez jedla a vody do väzenia, a kľúč by som zahodila za hlavu, aj s akýmikoľvek výčitkami svedomia – lebo s indivíduom, čo dokáže utýrať bezbranné zviera, nemám súcit.

No pozrite sa – toto je výsledok vyčínania  – mohla by som údajného páchateľa teraz menovať. Počkáme si však na výsledok vyšetrovania polície i riešenie podnetu zo strany obce.

.

 

No, možno sa už teraz táto darebáčina len tak neututlá…

 

 

Elena    2.3.2020

 

 

Iba 10. – Netvor z Lokce

07.07.2022

Brutálne ubité psíky, ktoré trpeli ešte kruto celé hodiny. Bez očí, s obrovskými ranami, žrali ich zaživa červy. Predstavujem vám netvora z Lokce, ktorý ich ubil. Má nejaký ksicht, a chodí po tomto svete, bohužiaľ. Nuž, Lokca je obec v okrese Námestovo na Orave. Iste by sa mohla presláviť niečím zmysluplnejším, ako je to, že tam žije nejaké zdegenerované indivíduum [...]

Zlatobyľ 9. – Stáročiami sa môžu niesť. . .

05.07.2022

Ach, kdeže sú tie dni, kedy našim územím blúdili Cyril a Metod a kadečo nám zvestovali. Dnešný deň ich pripomína len vzdialene, rovnako ako úporné horúčavy minulých dní. Je darom mať vieru i vzdelanie, nie každý však jeho cennosti rozumie. Pravá viera by nám mala dávať nádej i pokoru na našej životnej ceste, a pravé vzdelanie poznanie i životnú múdrosť, nie [...]

Iba 9. – Iba pravdu. . .

05.07.2022

Je načase otvorene hovoriť o situácii, do ktorej nás vohnala naša vláda súcitiaca viac s Ukrajincami, ako s vlastným obyvateľstvom. Ako píše článok v linku https://ereport.sk/hrozi-drsny-boj-medzi-europou-a-aziou-gazprom-si-nerezervoval-kapacitu-na-tranzit-plynu-do-europy/ Rusi si nerezervovali na ďalší rok tranzitnú kapacitu od októbra 2022 plynovodom Jamal-Európa, ani [...]

Opičie kiahne

Na Slovensku potvrdili prvý prípad opičích kiahní

07.07.2022 14:07, aktualizované: 14:31

Ide o osobu vo veku 20 až 59 rokov.

Richard Sulík, SaS

Marušiak: Rozhodnutie SaS vrhá slovenskú politiku do vzduchoprázdna

07.07.2022 14:00

Podľa politológa Juraja Marušiaka čaká Slovensko čas politickej stagnácie, pričom sa nečrtá dobré východisko.

Jaroslav Naď

Naď: Hnutie OĽANO zatiaľ nedostalo list s požiadavkami SaS

07.07.2022 13:30

Dodal, že OĽANO určite nebude podporovať predčasné voľby.

Robert Fico

Fico obviňuje Matoviča s Hegerom z organizovanej skupiny

07.07.2022 12:23

Bývalý trojnásobný premiér a šéf opozičnej strany Smer Robert Fico obviňuje súčasné vedenie štátu a polície z organizovanej skupiny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,370
Celková čítanosť: 6637322x
Priemerná čítanosť článkov: 2801x

Kategórie