Založ si blog

Hej, hej 10. – Pedofil a príbeh Maddie. . .

13 rokov od zmiznutia dievčatka s nádhernými očami a úsmevom. Po toľkom čase naberá konečne obrysy pravdivý príbeh dieťaťa, ktorého záhadné zmiznutie víri dodnes stránky časopisov. A veľmi smutný, žiaľ.

Nuž tak dnes o pedofiloch a ich obetiach.

 

Rodičia…

Rodičia neúnavne pátrajúci po osude svojho zmiznutého dieťaťa sa stali terčom podozrievania zo strany orgánov činných v trestnom konaní ako možní páchatelia a aj obviňovania zo strany verejnosti, pretože nechali malé deti samé a šli do neďalekej reštaurácie na večeru s priateľmi. Dokonca ich niektorí osočovali, že svoje dieťa zabili. Muselo to byť ťažké v tej situácii pre nich – vlastne aj je, lebo jedna z vecí, ktoré ich ženú po celý ten čas, sú nepochybne pocity viny, že deti nechali vtedy samé.

A na rovinu – keby sa nesnažili pátrať a  neoživovali znovu snahy, tak sa prípad Maddie skončí ako tie ďalšie  v štýle  „zmizol aj šesť rokov pred ňou chlapec tu…“. 

https://www.topky.sk/cl/11/1917459/Nemecky-prokurator-o-pripade-Maddie–Smrt-kratko-po-unose—Nove-detaily-nahanaju-hrozu–FOTO-podozriveho

Nie, nebude im ľahšie, ak sa dozvedia detaily, lebo ich dieťa pred smrťou nepochybne kruto trpelo. Ale na druhej strane uzavrú definitívne čakanie – lebo ak mŕtve dieťa

 

Svedkovia…

Zrazu si spomenuli, zrazu pomenovali – otázkou je, kde boli s tými informáciami doteraz. Zjavne ich netrápilo svedomie. Keď bol po čine natoľko podráždený, že údajne reagoval až zúrivo, nebolo vtedy potrebné veľa – a bol by sa priznal.

Tiež je zvláštne, že za toľké roky vyšetrovatelia nezistili, aký nebezpečný človek tam bol, ako komunikoval v pedofilnej sieti, že zmizol na pár dní.

 

Páchateľ…

Ach, nemám zľutovanie s páchateľmi, ktorí ublížia deťom alebo zvieratám.

Ten kriminálnik narobil toľko zla, že už dávno nemal žiť. Je otázne, či Maddie bola jeho prvá detská obeť, dosť o tom pochybujem.

Už predtým brutálne napadol a znásilnil 72-ročnú Američanku – očakával niekto, že sa po takomto čine stane dobrým a čestným človekom? A medzičasom mal niekoľko prípadov sexuálneho zneužívania detí. Prečo takejto zrúde v ľudskej koži neplatí trikrát a dosť? To sa skutočne miernim, ako vidíte – na mňa je aj jeden taký výčin dosť. Neverím, že by sa niekedy v živote dokázal napraviť a ľutoval svoje činy, chýba mu empatia a deti má dehumanizované („niečo maličké si chytiť“).

A tento článok len potvrdzuje môj názor

https://www.topky.sk/cl/11/1915587/Pripad-unesenej-Maddie-vyvolava-stale-vacsi-strach–Pedofil-sa-zblizil-s-dalsou-rodinou-len-mesiac-po-unose

Myslím, že celá situácia sa posunula preto, lebo „zaspieval“ – prezradil v base prepojenie s prípadom sám o sebe niekomu. Nemecké úrady údajne aj vedia, ako prišla o život, len telo nemajú – ako píše článok – a tak ho zatiaľ neobvinili. Nuž, ktovie či telo dieťaťa vôbec niekedy nájdu, lebo ho plánoval „zlikvidovať ako dôkaz“.

Skutočne som za oveľa, oveľa tvrdšie tresty pre páchateľov rôznej trestnej činnosti – a som za znovuzavedenie trestu smrti. Zo mňa by ľudskoprávne inštitúcie nemali radosť – ale ani ja ju z nich nemám. Toto je tá ich falošná humanita – že berieme ohľad na páchateľov takýchto hrozných činov a ich ľudské práva, správame sa voči nim nekonečne ochranársky. Práve kvôli presladenej ľudomilnosti a dávaniu nových a nových šancí indivíduám, ktoré nemajú žiadne morálne zábrany, sa kopia ďalšie a ďalšie obete. Neuvedomujú si utrpenie obetí a ich blízkych?

I bez tela dieťaťa ako dôkazu by som z neho dostala priznanie, a dokonca by som mu ani vlas na hlave neskrivila – dostal by len vodu s preháňadlom, žiadne jedlo, nič iné – až kým prizná celú pravdu.

Keď niekto ublíži deťom alebo zvieratám, som tvrdá. Prajem mu, aby – ako ho teraz naozaj pustia na slobodu – zobral niekto spravodlivosť do svojich rúk a zastavil ho konečne, ak to nedokáže urobiť systém spravodlivosti v spoločnosti.

 

 

Elena  11.6.2020

 

Iba 10. – Netvor z Lokce

07.07.2022

Brutálne ubité psíky, ktoré trpeli ešte kruto celé hodiny. Bez očí, s obrovskými ranami, žrali ich zaživa červy. Predstavujem vám netvora z Lokce, ktorý ich ubil. Má nejaký ksicht, a chodí po tomto svete, bohužiaľ. Nuž, Lokca je obec v okrese Námestovo na Orave. Iste by sa mohla presláviť niečím zmysluplnejším, ako je to, že tam žije nejaké zdegenerované indivíduum [...]

Zlatobyľ 9. – Stáročiami sa môžu niesť. . .

05.07.2022

Ach, kdeže sú tie dni, kedy našim územím blúdili Cyril a Metod a kadečo nám zvestovali. Dnešný deň ich pripomína len vzdialene, rovnako ako úporné horúčavy minulých dní. Je darom mať vieru i vzdelanie, nie každý však jeho cennosti rozumie. Pravá viera by nám mala dávať nádej i pokoru na našej životnej ceste, a pravé vzdelanie poznanie i životnú múdrosť, nie [...]

Iba 9. – Iba pravdu. . .

05.07.2022

Je načase otvorene hovoriť o situácii, do ktorej nás vohnala naša vláda súcitiaca viac s Ukrajincami, ako s vlastným obyvateľstvom. Ako píše článok v linku https://ereport.sk/hrozi-drsny-boj-medzi-europou-a-aziou-gazprom-si-nerezervoval-kapacitu-na-tranzit-plynu-do-europy/ Rusi si nerezervovali na ďalší rok tranzitnú kapacitu od októbra 2022 plynovodom Jamal-Európa, ani [...]

Robert Fico

Fico obviňuje Matoviča s Hegerom z organizovanej skupiny

07.07.2022 12:23

Bývalý trojnásobný premiér a šéf opozičnej strany Smer Robert Fico obviňuje súčasné vedenie štátu a polície z organizovanej skupiny.

Boris Johnson

Johnson vyviedol Britániu z EÚ, bol aj ministrom zahraničia a starostom Londýna

07.07.2022 11:50

Vizitka britského premiéra Borisa Johnsona (58), ktorý podľa britských médií oznámi rezignáciu.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Ukrajinskému vodičovi v Bratislave namerala hliadka takmer tri promile alkoholu

07.07.2022 11:25

Vodičovi hrozí väzenie až na jeden rok.

Boris Johnson

BBC ohlásila Borexit: Boris Johnson ešte dnes rezignuje

07.07.2022 10:30

Britský premiér Boris Johnson podľa BBC neustál politický tlak a odstúpi.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,370
Celková čítanosť: 6636689x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Kategórie