Založ si blog

Tep dňa 2. – Fantastický návrh pre RTVS, ako zvýšiť jej sledovanosť. . .

Mám láskavé srdce, rada pomáham iným a súcitím s nimi.

Tvorcovia PUMPY sú smutní z nedocenenia ich diela a znechutení, ako sme nepochopili ich skvelý nápad baviť sa o mŕtvom generálovi Lučanskom a zhadzovať ho, a čudujú sa nášmu zlému vkusu.

Aj generálny riaditeľ RTVS je iste smutný, až tak, že sa ani verejne neospravedlnil za to, len akýsi režisér po médiách vypisoval. Mám o neho skutočne obavu.

A tak na zvýšenie pohody všetkých tých aktérov a samozrejme aj sledovanosti relácie  a RTVS  celkovo môj návrh poskytujem verejne a bezplatne.

Mohli by natočiť ďalší diel PUMPY, poviem vám – tak navrhnem jeho scenár.

 

Výroba toho paškvilu je dobre platená

– 27 600 eur platí RTVS tvorcom diela za jediný diel. Takže ekonomickí experti, ktorí sa tak zameriavajú na efektivitu čohokoľvek u nás, Útvar hodnoty za peniaze – kde ste? Dúfam, že už robíte analýzu ekonomickej efektivity vynakladania verejných zdrojov na takýto paškvil.

Pravdu poviem, podľa mňa by tvorcovia programu mali ešte RTVS doplatiť za jeho odvysielanie a spôsobenú morálnu a hodnotovú škodu. Lebo to pokladám skutočne za devalváciu základných ľudských hodnôt baviť sa o mŕtvom a na mŕtvom.

 

Ale aby nepovedali, že im tie peniaze závidím

– nezávidím, len ma pohoršuje tá suma, lebo väčšina národa u nás poctivo pracuje za žobrácke mzdy v porovnaní so západnými krajinami niekoľkonásobne nižšie.  A boli to práve herci, ktorí prví natŕčali ruky v pandemickej situácii a pokrikovali, ako potrebujú pomoc.

 

Chceme ďalší diel PUMPY…

No tak aby nepovedali, že im závidím, dávam im bezplatne a verejne návrh na scenár ďalšieho dielu PUMPY, ktorý bude sledovať celý národ, a bude ďaleko zábavnejší, ako ten diel o mŕtvom generálovi Lučanskom – to im garantujem.

Nech prizvú „kajúcnika“ Františka Bohma, ktorý podľa medializovaných informácií sa priznal k tomu, že okrádal tento štát mesačne o milión eur. A teraz kajúcne sedí doma a užíva na úkor nás všetkých nakradnuté peniaze, ako o tom písali médiá kade-tade, napríklad tu

https://plus7dni.pluska.sk/domov/spinave-majetky-kajucnikov-vypovedaju-proti-kolegom-domy-stale-uzivaju

Kult kajúcnikov?

Böhm vypovedá, že nelegálne zarábal vyše milióna eur mesačne, ale vďaka spolupráci s políciou ho prokurátor vytiahol z väzby na slobodu. Ako upozornili Hospodárske noviny, Böhm a jeho rodina vlastnia napríklad v obci Plavecký Štvrtok niekoľko nehnuteľností. Na časti z nich sa objavila plomba vyznačená na základe darovacej zmluvy. Čiže veľký víkendový dom, ktorý je oficiálne napísaný na jeho manželku a Böhm v ňom má doživotné užívacie právo, zrejme rýchlo komusi darovali.

a tu napríklad

https://www.noviny.sk/slovensko/573292-obvineny-lucansky-kajucnici-ma-namocili-do-ich-spinavej-hry

Takže pán kajúcnik nám môže porozprávať, ako sa v tomto štáte dá kradnúť milión eur mesačne a potom ich doma kajúcne užívať. Aké vysoko postavené špiny v skutočnosti kryje.

Sledovanosť toho dielu PUMPY jej tvorcom garantujem.

Dokonca do neho môžu pozvať tú istú ministerku Kolíkovú – tak ako minule – aby mali srdce na mieste a uspokojili svoj vkus. A hlavne aby sa vyjadrila ako eštestálereprezentantka spravodlivosti na Slovensku, ako je možné zrealizovať takéto niečo v právnom štáte  – že človek, ktorý sa priznal ku kradnutiu milióna eur mesačne spokojne sedí doma a manipuluje tými majetkami.

 

 

Elena

 

P.S.: Aby ste neboli smutní, milí čitatelia, že Bohm milióny eur v kapse na náš úkor  a my nič, v nasledujúcom blogu vám poviem o peniazoch, ktoré v tomto štáte čakajú iba na vás.

 

 

Drak sa vracia 11. – Ako Bittó Cigániková rátala. . .

07.07.2022

No ako asi? Podľa mňa hlúpo, ako vždy. Článok v Pravde hlása, že Bittó Cigániková rátala: Vyše 330-krát koalícia hlasovala s fašistami. Najviac OĽaNO https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/632924-bitto-ciganikova-pocitala-vyse-330-krat-koalicia-hlasovala-s-fasistami-najviac-poslanci-olano/ SaS zrátala, koľkokrát koalícia hlasovala za opozičné návrhy: spolu 581. Neviem [...]

Iba 10. – Netvor z Lokce

07.07.2022

Brutálne ubité psíky, ktoré trpeli ešte kruto celé hodiny. Bez očí, s obrovskými ranami, žrali ich zaživa červy. Predstavujem vám netvora z Lokce, ktorý ich ubil. Má nejaký ksicht, a chodí po tomto svete, bohužiaľ. Nuž, Lokca je obec v okrese Námestovo na Orave. Iste by sa mohla presláviť niečím zmysluplnejším, ako je to, že tam žije nejaké zdegenerované indivíduum [...]

Zlatobyľ 9. – Stáročiami sa môžu niesť. . .

05.07.2022

Ach, kdeže sú tie dni, kedy našim územím blúdili Cyril a Metod a kadečo nám zvestovali. Dnešný deň ich pripomína len vzdialene, rovnako ako úporné horúčavy minulých dní. Je darom mať vieru i vzdelanie, nie každý však jeho cennosti rozumie. Pravá viera by nám mala dávať nádej i pokoru na našej životnej ceste, a pravé vzdelanie poznanie i životnú múdrosť, nie [...]

Európsky parlament

Europarlament chce, aby bolo právo na interrupciu zakotvené v charte EÚ

07.07.2022 15:27

Poslanci reagovali na júnové rozhodnutie amerického najvyššieho súdu, ktorý v USA zrušil ústavné právo žien na umelé prerušenie tehotenstva.

Nové pracovné príležitosti, byty aj cesty. Volvo vo Valalikoch pomôže rozvoju celého kraja, priemyselný park, Industrial Park Valaliky

Valaliky zbohatnú. S Volvom prídu aj nové byty a cesty

07.07.2022 15:15

Treťou najväčšou obcou v okrese Košice-okolie sú Valaliky, kde žije takmer 4 500 obyvateľov. Onedlho to bude oveľa viac.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Na bratislavskej hlavnej stanici prepadli dve osoby muža z Ukrajiny

07.07.2022 15:10

V prípade preukázania viny páchateľom hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Opičie kiahne

Na Slovensku potvrdili prvý prípad opičích kiahní

07.07.2022 14:07, aktualizované: 14:31

Ide o osobu vo veku 20 až 59 rokov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,371
Celková čítanosť: 6637557x
Priemerná čítanosť článkov: 2799x

Kategórie