Založ si blog

Tep dňa 2. – Fantastický návrh pre RTVS, ako zvýšiť jej sledovanosť. . .

Mám láskavé srdce, rada pomáham iným a súcitím s nimi.

Tvorcovia PUMPY sú smutní z nedocenenia ich diela a znechutení, ako sme nepochopili ich skvelý nápad baviť sa o mŕtvom generálovi Lučanskom a zhadzovať ho, a čudujú sa nášmu zlému vkusu.

Aj generálny riaditeľ RTVS je iste smutný, až tak, že sa ani verejne neospravedlnil za to, len akýsi režisér po médiách vypisoval. Mám o neho skutočne obavu.

A tak na zvýšenie pohody všetkých tých aktérov a samozrejme aj sledovanosti relácie  a RTVS  celkovo môj návrh poskytujem verejne a bezplatne.

Mohli by natočiť ďalší diel PUMPY, poviem vám – tak navrhnem jeho scenár.

 

Výroba toho paškvilu je dobre platená

– 27 600 eur platí RTVS tvorcom diela za jediný diel. Takže ekonomickí experti, ktorí sa tak zameriavajú na efektivitu čohokoľvek u nás, Útvar hodnoty za peniaze – kde ste? Dúfam, že už robíte analýzu ekonomickej efektivity vynakladania verejných zdrojov na takýto paškvil.

Pravdu poviem, podľa mňa by tvorcovia programu mali ešte RTVS doplatiť za jeho odvysielanie a spôsobenú morálnu a hodnotovú škodu. Lebo to pokladám skutočne za devalváciu základných ľudských hodnôt baviť sa o mŕtvom a na mŕtvom.

 

Ale aby nepovedali, že im tie peniaze závidím

– nezávidím, len ma pohoršuje tá suma, lebo väčšina národa u nás poctivo pracuje za žobrácke mzdy v porovnaní so západnými krajinami niekoľkonásobne nižšie.  A boli to práve herci, ktorí prví natŕčali ruky v pandemickej situácii a pokrikovali, ako potrebujú pomoc.

 

Chceme ďalší diel PUMPY…

No tak aby nepovedali, že im závidím, dávam im bezplatne a verejne návrh na scenár ďalšieho dielu PUMPY, ktorý bude sledovať celý národ, a bude ďaleko zábavnejší, ako ten diel o mŕtvom generálovi Lučanskom – to im garantujem.

Nech prizvú „kajúcnika“ Františka Bohma, ktorý podľa medializovaných informácií sa priznal k tomu, že okrádal tento štát mesačne o milión eur. A teraz kajúcne sedí doma a užíva na úkor nás všetkých nakradnuté peniaze, ako o tom písali médiá kade-tade, napríklad tu

https://plus7dni.pluska.sk/domov/spinave-majetky-kajucnikov-vypovedaju-proti-kolegom-domy-stale-uzivaju

Kult kajúcnikov?

Böhm vypovedá, že nelegálne zarábal vyše milióna eur mesačne, ale vďaka spolupráci s políciou ho prokurátor vytiahol z väzby na slobodu. Ako upozornili Hospodárske noviny, Böhm a jeho rodina vlastnia napríklad v obci Plavecký Štvrtok niekoľko nehnuteľností. Na časti z nich sa objavila plomba vyznačená na základe darovacej zmluvy. Čiže veľký víkendový dom, ktorý je oficiálne napísaný na jeho manželku a Böhm v ňom má doživotné užívacie právo, zrejme rýchlo komusi darovali.

a tu napríklad

https://www.noviny.sk/slovensko/573292-obvineny-lucansky-kajucnici-ma-namocili-do-ich-spinavej-hry

Takže pán kajúcnik nám môže porozprávať, ako sa v tomto štáte dá kradnúť milión eur mesačne a potom ich doma kajúcne užívať. Aké vysoko postavené špiny v skutočnosti kryje.

Sledovanosť toho dielu PUMPY jej tvorcom garantujem.

Dokonca do neho môžu pozvať tú istú ministerku Kolíkovú – tak ako minule – aby mali srdce na mieste a uspokojili svoj vkus. A hlavne aby sa vyjadrila ako eštestálereprezentantka spravodlivosti na Slovensku, ako je možné zrealizovať takéto niečo v právnom štáte  – že človek, ktorý sa priznal ku kradnutiu milióna eur mesačne spokojne sedí doma a manipuluje tými majetkami.

 

 

Elena

 

P.S.: Aby ste neboli smutní, milí čitatelia, že Bohm milióny eur v kapse na náš úkor  a my nič, v nasledujúcom blogu vám poviem o peniazoch, ktoré v tomto štáte čakajú iba na vás.

 

 

Cesta duše 7. – Život je. ..

04.03.2024

Medzinárodný deň divokej prírody bol včera. Šaman Ivo Musil o tom píše nádherne na svojej stránke šamani.cz. Aj tento obrázok tam má, ako zdroj uvádza Zdroj: Native American Culture Regions https://www.facebook.com/groups/nativecutlure/ Mám aj ja v srdci jej nespútanú podobu [...]

Pravdu na stôl 1. – Buď spravodlivosť nastolí štát, alebo ju vezmú do rúk ľudia. . .

02.03.2024

Pravdu nezastavíte. Je to priveľká špinavosť – tá hra na kovidpandémiu. Je to zločin proti ľudskosti. Som si istá, že v tomto štáte nie je ozajstný záujem pravdivo vyšetriť kovidšpinavosti – NCZI mi odmietlo poskytnúť štatistiku o tom, v ktorej nemocnici ľudia zomierali na UPV najviac. A pýtam sa verejne, prečo by mala byť táto informácia dôverná, prečo [...]

Ale nooo 11. – Ako som analyzovala analýzu analytikov. . .

29.02.2024

Analytici sa pustili do bývalej vlády za dôchodky, ako píše článok v linku https://www.topky.sk/cl/10/2698371/Analytici-nalozili-byvalej-vlade–Kde-ma-teraz-na-toto-stat-brat-peniaze–Cierne-scenare-a-zle-spravy-pre-dochodcov vraj budú musieť žiť s minimálnou valorizáciou – symbolickou, terajšie dôchodky budú zmrazené. Mám už dosť toho, ako tu ktosi klame a [...]

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Izrael / Pásmo Gazy / UNRWA /

UNRWA zamestnáva vyše 450 členov Hamasu či Islamského džihádu, tvrdí Izrael

04.03.2024 20:43

Už skôr Izrael uviedol, že 12 zamestnancov UNRWA sa priamo podieľalo na teroristickom útoku zo 7. októbra.

Malá vodná elektráreň Dobrohošť, simulácia, záplavy, lužné lesy, delta, Dunaj

V ramene Dunaja sa začala umelá záplava, bude trvať takmer mesiac

04.03.2024 20:21

Simulovaná záplava sa začína skôr ako po minulé roky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,830
Celková čítanosť: 8872298x
Priemerná čítanosť článkov: 3135x

Kategórie