Založ si blog

Bez 4. – Pohroma národa Kolíková. . .

Ak ste dávno nevideli plamene draka, tak sa pozerajte. BEZ SERVÍTKY teraz naplno poviem svoj názor.

 

O vakcíne Sputnik sa Kolíková vyjadruje

– prosím, vysvetlite mi čo má vakcinovanie s ministerstvom spravodlivosti spoločné, prepánajána?

V rezorte má bordel ako dávno nebol, majú jej plné zuby sudcovia, podivné samovraždy sa kopia.  A najnovšie smrť právnika  – ešte stále len obvineného, ktorý vinu po celý  čas popieral –  vo väzení na covid. A tej  nešťastnej osobe sa to máli, a pustila sa do riešenia vakcín u nás?

Nuž, vlastne aj chápem, že sa ozvala – lebo dovezenie Sputnika je od Matoviča múdry počin a veľa ľudí dnes o ňom hovorilo naozaj pochvalne.

Dal si to, Igor, bol to skok o pár priečok nahor  v očiach ľudí.

Verím, že ju to pekne štve, závisť ňou zmieta teraz, keď Matovič si vylepšil týmto krokom renomé a ona je tak populárna u národa, že sa môže modliť  s vďakou každý deň, keď prejde po ulici a nikto na ňu nenapľuje.

No tak sa mu snaží nohy podkladať takýmto táraním, ale má smolu – veľa ľudí vakcínu Sputnik chcelo a toto je husársky kúsok a prospešný v tejto situácii, že ju sem tak rýchlo Matovič dostal.

Ach, a čím si privolala moje dračie plamene?

Nie tým táraním o Sputniku, čo ste, však ona tára stále, o čomkoľvek sa vyjadrí.

Za nehorázne pokladám to jej vyjadrenie o tom právnikovi, ktorý zomrel vo väzení. Bol iba obvinený – akúkoľvek vinu stále popieral. Ale aj keby bol odsúdeným páchateľom, je to človek – rodina má právo na informáciu o svojom vážne chorom blízkom a jeho zdravotnom stave.

 

Osoba, ktorá zomrela…

 

To je hrozné,

ako sa tá eštestáleministerka Kolíková vyjadruje o mŕtvom človeku.

No, olejte ma studenou vodou, nech vidím, že sa mi to nesníva. Zauvažovala som, či tá ženská nemá dg aspergera pre ten jej zvláštny očný kontakt.  Ale nie, je len trafená, s nízkou sociálnou inteligenciou podľa mňa, zavrhla som pervazívnu alternatívu.

 

A vôbec, celé je to náramne hnusná vec,

čo zasa vystrojila tá OSOBA nepodarená v kresle ministerky.

Dokážete si predstaviť, že váš blízky ochorie na koronu a vy o ňom nič neviete, LEBO NEMÁTE  NOTÁRSKY OVERENÉ SPLNOMOCNENIE? Ako manželka!!!

https://domov.sme.sk/c/22608802/vo-vazbe-zomrel-na-covid-obvineny-v-kauze-dobytkar.html

Po týždni im oznámili, že zomrel… – popísal článok v linku zúfalú situáciu rodiny.

Viete si predstaviť, že by vám po týždni márnych snáh sa o ňom niečo dozvedieť iba oznámili, že váš blízky zomrel?

O práve na info hovorí zákon 576/2004 Z. z. a v paragr. 4 ods 3 i o práve na správne poskytnutie zdravotnej starostlivosti

 

Navyše by vás dorazila Kolíková detailom, že sa pre neho nenašla pľúcna ventilácia, ktorú potreboval.  A vy sa môžete do smrti umárať otázkou, či by neprežil, keby ventiláciu dostal. A v akých mukách asi zomieral…

Nemá ani jediné lôžko pripravené  pre väzňov s koronou

– a chorých aktuálne má 471 väzňov!!! Skutočne neuveriteľná osoba!!! To čo robila, spala na vavrínoch, keď nijaké lôžko nepripravila v rámci krízového plánu?  Hlavne že Matoviča kritizuje, o  vakcíne Sputnik tára.

https://www.aktuality.sk/clanok/870018/dobytkar-obvineny-pravnik-zomrel-na-covid-rodina-o-jeho-stave-tyzden-nevedela/?fbclid=IwAR18mSwIJPSeuN8W_k1H-uVcGoZ0O13LsTGaAmkFaFmnT254B4_uTrPDCKs

Aktuálne je z personálu ústavov infikovaných 186 osôb, aktuálne infikovaných väznených osôb je 471,“ spresnila ministerka. Dodala, že ohniská nákazy sa priebežne menia, posledné bolo v Ilave.

 

Kolíková vraví Osoba, ktorá zomrela…

Bol to človek, ty krava…

 

Elena

 

Akotak 8. – Viete kde je zlatá baňa na Slovensku?

22.07.2024

Nie, neposielam vás zlatú žilu hľadať kamsi do hôr. Ani ryžovať zlatý piesok na brehy slovenských riek. Oveľa lepšie sa ryžuje na úplne iných miestach. Konkrétne v štátnej akciovke Slovensko IT. Remišová chcela týmto počinom usporiť tretinu vynakladaných finančných prostriedkov v rámci štátneho IT. Nuž, cieľa sa zjavne minula – lebo namiesto úspor sa [...]

Akotak 7. – Pamätník banderovských zločinov v Poľsku. . .

22.07.2024

Poliaci odhalili pamätník, ktorý má pripomínať zločiny banderovcov voči poľskému obyvateľstvu v časoch druhej svetovej vojny. Písala som o Volyni opakovane v blogu, a nejdem zoširoka udalosti teraz analyzovať opäť – aspoň jeden ďalší link pridám, aby sme si pripomenuli, čo banderovci vystrájali. [...]

Akotak 6. – Leopoldov nie je tak ďaleko, ako by sa zdalo. . .

21.07.2024

Zaujímavý článok v linku https://standard.sk/716371/za-akych-okolnosti-by-nad-mohol-byt-zodpovedny-za-trestny-cin-vlastizrady?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2f6DobfkKQkkaD2NFrqN527EkszZSX8VLKG_hD4okQCelt9X8DqIojtR8_aem_eVb6gHeC494FMHPuw2h5TQ poskytuje právnu analýzu dekana Právnickej fakulty Univerzity Komenského. Zaoberá sa otázkou Za akých okolností by Naď mohol byť zodpovedný za [...]

keketi

Kamenický musí šetriť, no Dankovo ministerstvo sa podľa PS ďalej nafukuje

22.07.2024 15:34

V medzirezortnom pripomienkovom konaní sa objavili štyri návrhy za viac ako 70 miliónov eur.

Kamala Harrisová

Harrisová nie je silnou kandidátkou, bude to mať ťažké. Záleží na jednom, uviedol analytik

22.07.2024 15:03

Viceprezidentka zaostáva v prieskumoch za Trumpom podobne ako Biden.

vybor pre obranu a bezpecnost, gaspar

ÚS: Gašpar a Žiga budú v prípade odsúdenia profitovať z trestnej novely

22.07.2024 14:58

Súčasní podpredsedovia parlamentu (zatiaľ) nie sú priamymi beneficientami predmetnej právnej úpravy, skonštatoval súd.

Hungary National Day

Maďarská opozícia na vzostupe: Najsilnejšieho Orbánovho kritika zvolili za lídra strany TISZA

22.07.2024 14:26

Dodal, že o členstvo v TISZE prejavilo záujem tisíce ľudí a v krátkom čase sa strana stala najsilnejšou opozičnou silou v Maďarsku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,925
Celková čítanosť: 9287981x
Priemerná čítanosť článkov: 3175x

Kategórie

Archív