Založ si blog

Špiny vyše hlavy 4. – Ach, my antivaxeri, takýto tromf sme vytiahli. . .

Budem v tejto chvíli pani Baťovú citovať.

A nie z tej jej popletenej televíznej výpovede ohľadne príčin úmrtia mladej učiteľky, keď vraj unavená po služobnej ceste reagovala. Dám teraz jej vyjadrenie, na ktoré mala času dosť a dala ho písomne.

Právnikom.

Dám ho v plnom znení – tak pozerajte.

Prevzaté z https://www.facebook.com/illuminatis4/photos/a.1225018054259975/3974298635998556/

 

No, takže tak. Ak prebieha štúdia klinického testovania vakcín do konca roku 2022 až 2023 mimo Slovenska, čoho sa potom drahí naši vakcinovaní spoluobčania zúčastňujú? Legálneho očkovania vakcínou, ktorá nemá ukončené klinické skúšky?

 

A nejaký múdry diskutér, ktorý sa naozaj vyzná, dal link i na Slovensko, aby ste si mohli pozrieť, čo to vlastne absolvujete. A ku čomu nás očkovanie odmietajúcich manipulujú.

https://covid19.trackvaccines.org/country/slovakia/?fbclid=IwAR1ZXvSzvZQ8xdJDCVY_cwv7aBryk1Yn7sk6bRildns32p-6U_dCyCMZKxg

Opakujem otázku – Slováci nie sú účastníkmi klinickej štúdie, tak čoho sa zúčastňujú vakcinovaním?

Podľa mňa to znamená toľko, že síce sa zúčastňujete čohosi, očkovanci, nesiete riziká – ale prachy by za to neboli.

 

 

Elena

 

K diskusii

anysta    veď o to ide, že je čo vyťahovať – jednoducho upratujeme. 

A čo sa Vám osobne nezdá – je nejaký údaj nepravdivý? Dajte, ktorý? Alebo prekáža Vám len to, že ľudia môžu vidieť, aká špina sa tu valí s vakcinovaním?

 

Vlastnou cestou 5. – Vedeli ste to o včerajšku?

22.09.2023

Viete aký bol včerajší deň? Deň vďačnosti v rámci medzinárodných dní. V záplave politických šarvátok tento deň zanikol. A myslím si, že aj bez nich by u nás ani pes po ňom neštekol. Vďačnosť sa skrátka nenosí. Málokedy si uvedomíme v dnešnej supermodernej a superkonzumnej spoločnosti, že byť vďačný je niečo pre nás dôležité. V tom bláznivom kolobehu [...]

Nooo 3. – Ako môže Slovensko konsolidovať svoje financie rýchlo a ľahko. . .

22.09.2023

V Pravde nám tu analytik mozgy vymýval, ako budeme musieť znášať pokles životnej úrovne a priťahovať si opasky. Šesť miliárd za dva roky vraj musíme ušetriť, aby sme konsolidovali financie. No to dáme ľahko podľa môjho receptu. Žiadny pokles platov, žiadne osekávanie dôchodkov – čo ste, za čo ma máte? Nie som váš vrah, ale záchranca. Pozrite, tie [...]

Vlastnou cestou 4. – Krásny deň. . .

22.09.2023

Každý deň je krásny, isteže. Ale niektoré sú ešte krajšie. Je to tak ako s ľuďmi – vraj každý človek má nejaké svoje svetlo, ale niektorí pre nás sú ako plamienok v temnote… Ach, dnešok, povedala som si radostne dnes – teda vlastne už včera – keď som po príchode z práce jedla cuketové placky. Zapíjala som ich mliekom a robím ich svojsky [...]

Robert Fico a Zuzana Čaputová

Smer plánuje po voľbách podať návrh na obžalobu prezidentky

23.09.2023 12:11, aktualizované: 12:38

Hlava štátu sa podľa Fica dopustila porušenia ústavy.

Hektor

List z Charkova: Po rakete už ani pes neštekne. Zvykli sme si

23.09.2023 12:00

Charkov. Šesť hodín ráno. Šesť rakiet. Emócie na bode nula.

Robert Fico, Peter Pellegrini, Michal Šimečka a Milan Uhrík

Hlavné priority v justícii: Ktorá strana navrhne zrušiť súdnu mapu a ktorá chce obmedziť paragraf 363?

23.09.2023 12:00

Posledný týždeň pred voľbami Pravda prináša seriál článkov o povolebných prioritách a cieľoch politických strán v kľúčových oblastiach domácej politiky.

Polícia / policajné auto /

Muž sa snažil ukradnúť hromozvod aj auto na útek, napadol policajta

23.09.2023 11:40

Policajti 44-ročného muža za použitia donucovacích prostriedkov zastavili.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,689
Celková čítanosť: 8302311x
Priemerná čítanosť článkov: 3088x

Kategórie