Založ si blog

Aká je pravda 4. – Všade sa váľajú zdochnuté covidvírusy. . .

No čo, nechýbali ste predsa na fyzike v základnej škole – však hmota sa nemôže stratiť. Ani vírusy nezmiznú, ktoré ktosi vydýchol. Tak ak vydržia vo vzduchu nejaký čas, hodinu či dve najviac tuším – potom padnú na zem. A nechcete mi azda tvrdiť, že tam budú žiť večne?

Tak vidíte, potom všade okolo nás sa váľajú zdochnuté vírusy toho covidu.

Opatrne kráčajte…

 

Neviem čím to je, ale keď zameriam moju malígnu pozornosť na niečo, hneď sa to zázračne osvetlí. A ten covid, poviem vám, tam je veľa záhad. Zamyslela som sa nad sebou a tak som si povedala, že musím trochu prispieť i ja ku zlepšeniu situácie na Slovensku, aby nás tá tretia vlna neprevalcovala, keď už je nás toľko takých nezodpovedných, že sa nechceme vakcinovať ani za nič. Lebo ja som životne zmúdrela, žiadne experimenty v živote nechcem – zaujímajú ma len spoľahliví ľudia a spoľahlivé veci – a experimentálne vakcinovanie medzi ne rozhodne nepatrí.

Čo len by som pre dobro spoločnosti spravila? Napríklad som uvažovala o tých testoch, čo nám tie špáradlá pchali do nosa – však keď treba medzi ľuďmi bezpečnostný dvojmetrový odstup na nenakazenie sa, tak stačí i dýchnuť pri testovaní, aby ten vírus zachytili. Také testy vyrobím – veru, povedala som si. Navyše i to ma utvrdzuje, že idem správnym smerom, že aj respirátory nám zakázali nosiť s ventilom, lebo tade údajne by tie vírusy vyliezli na ostatných, spomínate si? Takže musí stačiť naozaj zľahka dýchnuť na test.

No a ešte nejaký druhý test zostavím, keď mi to tak dobre ide – taký dotykový – dotkneš sa toho testu a hneď vie rozlíšiť, či si chorý alebo nie. Teda na covid chorý, aby sme si to upresnili. Lebo veď sme sa nemali ani tváre dotýkať, ani tých respirátorov a rúšok, aby tam nenaliezli tie covidvírusy. A aj očnou sliznicou sa vraj človek môže nakaziť, no to je des. Postačí ľahký dotyk dlaňou na ten test a vírusy naň nalezú, ak je človek chorý predsa.

 

No dobre, priznávam, snažím sa i preto niečo úspešne vynájsť, aby som sa trochu v žiarivom lesku úspechu našich vedcov zahriala. Ale k nemu sa inokedy vrátim…

 

 

Elena

 

 

 

Fúúúha 5. – Viac ako 17 miliónov Číňanov podpísalo otvorený list. . .

01.08.2021

Takmer 18 miliónov Číňanov ten otvorený list podpísalo doteraz. A viete čo v ňom žiadajú? Vyzývajú Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), aby preskúmala Inštitút lekárskeho výskumu americkej armády pre infekčné choroby vo Fort Detrick (USAMRIID) v armádnej základni v štáte Maryland. Petícia bola zverejnená 17. júla a vyzvala USA, aby na výzvu odpovedali. [...]

Fúúúha 4. – Je suis „dezolat“. . .

31.07.2021

Diskriminovanie neočkovaných nebol rozhodne dobrý nápad. Nielen preto, že ich je stále väčšina – a že nahnevaní voliči nezabúdajú. Ale i preto, že raz bude potrebné niesť následky. Nepomôžu vykrúcačky, že aj inde to tak robili, ani argument, že aj iní u nás tak konali – trestnosť zakladá konanie konkrétnych jednotlivcov každému z nich za seba. A dokonca [...]

Fúúúha 3. – Ako to je, Progresívne Slovensko?

31.07.2021

Jasne, šla by som do humorne ladeného pohľadu vo vzťahu ku Progresívnemu Slovensku, lebo i to ich prehlásenie že mlčiaca väčšina už nesmie mlčať je ozaj humorné – keďže nezaočkovaných máme preukázateľne väčšinu národa, a aj v oficiálnych médiách sa prezentuje, že odmietavý postoj voči očkovaniu má v súčasnosti 61 percent Slovákov. Drahí progresívci, vy [...]

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

Natália Milanová, ministerka kultúry SR

Milanová: Na ministerstve to bola katastrofa, teraz sme pripravení

01.08.2021 16:36

Podľa ministerky Natálie Milanovej ministerstvo kultúry nebolo predtým pripravené na bežnú situáciu, nie to na krízovú, ktorú priniesol koronavírus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,092
Celková čítanosť: 5315277x
Priemerná čítanosť článkov: 2541x

Kategórie