Aká je pravda 5. – Ako Blaha list USA písal. . .
11. júna 2021 20:10,
Prečítané 4 989x,
elenaistvanova,
Aká je pravda
Ach, to je list roka.
Nevedela som či sa mám smiať alebo plakať, poviem vám.
Poslanec Blaha zabodoval…
Napísal pred pár dňami list USA a vyzval ich – popri inom – aby dodržiavali ľudské práva.
PROTESTNÝ LIST AMERICKEJ VEĽVYSLANKYNI OD POSLANCA NR SR ĽUBOŠA BLAHU
List v plnom znení priniesol článok v linku
https://picuscapital.sk/necakana-rana-pre-usa-blaha-sa-rozhodol-pre-krok-ktory-nikto-necakal-nech-okusia-svoju-medicinu/?fbclid=IwAR26OdDabMwb7Xf31Il0a11u9FzUsaxCLz6UdWMtsw2j0IPSjsedhR3BAog
Do bodky s tým listom súhlasím.
Akurát že by som tam dodala ešte jednu vec – minimálne spoluúčasť v celosvetovej pandémii by som USA pripomenula. Lebo americké peniaze sa vo wu-chanskom laboratóriu točili. A keďže sa kadečo o Fort Dettricku hovorí, namieste je vyvrátiť toto podozrenie dôkazmi – dôsledným prešetrením oboch podozrivých miest – a to ako Wu-chanu, tak i Fort Dettricku – medzinárodnou nezávislou komisiou, a neuspokojiť sa iba s prázdnym táraním. Lebo tie kopy mŕtvych, tie hromady poškodených na zdraví a tie obrovské národohospodárske škody nemožno prejsť bez potrestania vinníkov. Medzinárodný tribunál a trest smrti vinníkom toho marazmu, aj jeho spoluaktérom.
A ešte jeden návrh by som Američanom do toho listu pripísala – nech vidia, že ich kritizujeme z úprimného srdca, a nie zlomyseľne. Keďže u Fauciho, ktorý im pod prísahou klamal, naozaj škaredé podozrenia na povrch vyplávali, ponúkla by som im, že ho vezmeme k nám do kolúznej väzby.
Zjavne sa osvedčila…
Elena
13.06.2026
Nenažratý krpatý zelenočierny lump už zasa natŕča ruku na naše peniaze. Ďalších 20 miliárd chce vytrieskať z EÚ https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/815897-rusko-hori-a-my-chceme-aby-horelo-este-viac-ukrajina-planuje-masivnu-ofenzivu-chyba-jej-vsak-obrovska-financna-injekcia/ Ukrajina na budúci týždeň požiada svojich spojencov o 20 miliárd dolárov… Takže ďalších 20 [...]
11.06.2026
Kde je pravda? Príspevok priniesli dve strany. A ja som za to, aby sa pravda ujasnila, kto ten čin spáchal. Rovnako i celý rad ďalších útokov na civilistov. Lebo ide o vojnové zločiny a treba ich riadne zdokumentovať, riešiť medzinárodným súdom a vinníkov potrestať. Facebook Matúš Haluška 3 d. · Hrozivé zábery z Chersonu: ukronacistické sily zasiahli detské [...]
08.06.2026
Včerajší večer som uzavrela „ešteniečoprečítaním v mobile“. A blog o moslimskej rodine a Sulíkovi mladšom ma zaujal https://ftholzer.blog.pravda.sk/2026/06/07/preco-odmietam-eugeniku-aj-moslimsky-model-rodiny-propagovany-filipom-sulikom/ Nezachytila som sama v náhlivom týždni, ktorým som šla, tú správu, ale pobavila ma v prvej chvíli. Potom som zauvažovala, či [...]
Súhlas a plus. ...
ano viem a stojím si za tým, čo som napísal ...
družkaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuči,... ...
čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees... ...
Perro. ja som túto debatu už dávno opustiť! A... ...
Celá debata | RSS tejto debaty