Založ si blog

Aká je pravda 5. – Ako Blaha list USA písal. . .

Ach, to je list roka.

Nevedela som či sa mám smiať alebo plakať, poviem vám.

Poslanec Blaha zabodoval…

Napísal pred pár dňami list USA a vyzval ich – popri inom – aby dodržiavali ľudské práva.

 

PROTESTNÝ LIST AMERICKEJ VEĽVYSLANKYNI OD POSLANCA NR SR ĽUBOŠA BLAHU

List v plnom znení priniesol článok v linku

https://picuscapital.sk/necakana-rana-pre-usa-blaha-sa-rozhodol-pre-krok-ktory-nikto-necakal-nech-okusia-svoju-medicinu/?fbclid=IwAR26OdDabMwb7Xf31Il0a11u9FzUsaxCLz6UdWMtsw2j0IPSjsedhR3BAog

 

Do bodky s tým listom súhlasím.

Akurát že by som tam dodala ešte jednu vec – minimálne spoluúčasť v celosvetovej pandémii by som USA pripomenula. Lebo americké peniaze sa vo wu-chanskom laboratóriu točili. A keďže sa kadečo o Fort Dettricku hovorí, namieste je vyvrátiť toto podozrenie dôkazmi – dôsledným prešetrením oboch podozrivých miest – a to ako Wu-chanu, tak i Fort Dettricku – medzinárodnou nezávislou komisiou, a neuspokojiť sa iba s prázdnym táraním. Lebo tie kopy mŕtvych,  tie hromady poškodených na zdraví a tie obrovské národohospodárske škody nemožno prejsť bez potrestania vinníkov. Medzinárodný tribunál a trest smrti vinníkom toho marazmu, aj jeho spoluaktérom.

 

A ešte jeden návrh by som Američanom do toho listu pripísala – nech vidia, že ich kritizujeme z úprimného srdca, a nie zlomyseľne. Keďže u Fauciho, ktorý im pod prísahou klamal, naozaj škaredé podozrenia na povrch vyplávali, ponúkla by som im, že ho vezmeme k nám do kolúznej väzby.

Zjavne sa osvedčila…

 

 

Elena

 

Fúúúha 5. – Viac ako 17 miliónov Číňanov podpísalo otvorený list. . .

01.08.2021

Takmer 18 miliónov Číňanov ten otvorený list podpísalo doteraz. A viete čo v ňom žiadajú? Vyzývajú Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), aby preskúmala Inštitút lekárskeho výskumu americkej armády pre infekčné choroby vo Fort Detrick (USAMRIID) v armádnej základni v štáte Maryland. Petícia bola zverejnená 17. júla a vyzvala USA, aby na výzvu odpovedali. [...]

Fúúúha 4. – Je suis „dezolat“. . .

31.07.2021

Diskriminovanie neočkovaných nebol rozhodne dobrý nápad. Nielen preto, že ich je stále väčšina – a že nahnevaní voliči nezabúdajú. Ale i preto, že raz bude potrebné niesť následky. Nepomôžu vykrúcačky, že aj inde to tak robili, ani argument, že aj iní u nás tak konali – trestnosť zakladá konanie konkrétnych jednotlivcov každému z nich za seba. A dokonca [...]

Fúúúha 3. – Ako to je, Progresívne Slovensko?

31.07.2021

Jasne, šla by som do humorne ladeného pohľadu vo vzťahu ku Progresívnemu Slovensku, lebo i to ich prehlásenie že mlčiaca väčšina už nesmie mlčať je ozaj humorné – keďže nezaočkovaných máme preukázateľne väčšinu národa, a aj v oficiálnych médiách sa prezentuje, že odmietavý postoj voči očkovaniu má v súčasnosti 61 percent Slovákov. Drahí progresívci, vy [...]

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

Natália Milanová, ministerka kultúry SR

Milanová: Na ministerstve to bola katastrofa, teraz sme pripravení

01.08.2021 16:36

Podľa ministerky Natálie Milanovej ministerstvo kultúry nebolo predtým pripravené na bežnú situáciu, nie to na krízovú, ktorú priniesol koronavírus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,092
Celková čítanosť: 5315483x
Priemerná čítanosť článkov: 2541x

Kategórie