Založ si blog

Fúúúha 5. – Viac ako 17 miliónov Číňanov podpísalo otvorený list. . .

Takmer 18 miliónov Číňanov ten otvorený list podpísalo doteraz.

A viete čo v ňom žiadajú?

Vyzývajú Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), aby preskúmala Inštitút lekárskeho výskumu americkej armády pre infekčné choroby vo Fort Detrick (USAMRIID) v armádnej základni v štáte Maryland. Petícia bola zverejnená 17. júla a vyzvala USA, aby na výzvu odpovedali.

 

Meno tejto základne sa spája aj s antraxovými útokmi z roku 2001 napríklad – pracoval tam údajný páchateľ tých útokov – a rôzne konšpiračné teórie hovoria, že zasamovraždený vedec označený vyšetrovateľmi ako jediný páchateľ vraj ním byť nemusel. Ktovie, zomrelo pri nich 5 ľudí – a veľké šťastie to bolo nakoniec, že iba piati…

A výskumy v tom laboratóriu sa spájajú aj s číslom 731 – upresnime, že vraj po 2. svetovej vojne USA pomohli zakryť zločiny jednotky 731, tajnej japonskej jednotky výskumu a vývoja v oblasti biologických a chemických zbraní, a kúpili jej biologické údaje za 250 000 jenov. Je zaujímavé, že v júni tohto roku Čína požadovala od USA, aby sa k tomu vyjadrili.

 

Ako už som písala v blogu opakovane, vo vojenskej biologickej základni Fort Detrick zistili najmenej šesť porušení federálnych predpisov, vrátane úniku spôsobeného nefunkčným systémom dekontaminácie odpadových vôd.

Je na zamyslenie, že

  • existujú stovky biologických laboratórií v krajine,
  • USA vybudovali viac ako 200 vojenských biologických laboratórií v 25 zahraničných krajinách,
  • viac ako 170 z týchto laboratórií údajne pokračuje v prevádzke v utajení.  

Video v linku pripomína niekoľko vecí o Fort Dettrícku, ktorým by ste rozhodne mali venovať pozornosť

https://news.cgtn.com/news/2021-07-28/How-terrifying-is-the-history-of-U-S-Fort-Detrick-lab–12gSF5Rvr6E/index.html

 

Nuž, myslím že by sme mali všetci požadovať, aby sa preverili dôsledne medzinárodným tímom  obe miesta, označované ako možný zdroj nákazy.

Je najvyšší čas, aby z hniezda prestali vylietať ďalšie a ďalšie vírusy, a aby sme ich tvorcov potrestali  ako vojnových zločincov.

Je čas na pravdu…

 

Elena

Iba ja 9. – Naozaj vidieť. . .

25.09.2021

Ručanie jeleňa sa nieslo podvečerom. Ozvena v prednohorskom tichu zosilnila jeho hlas, dunel akoby jeleň bol tu medzi stromami. Ozýval sa mu sok niekde v diaľke na protiľahlom svahu. Obloha číra, len s drobným bielym obláčikom. Slnečné lúče prenikajúce pomedzi stromy zlátili krajinu s pozvoľna padajúcimi listami. Krúžili pochabo v dychu vetra. Ach, jeseň je tu – [...]

Jednou ranou 8. – Prezidentka Čaputová potrebuje okuliare?

24.09.2021

Ach, som dnes milá a mierna. Prezidentke treba asi okuliare, lebo ďalekohľad – ten zjavne má. Vidí aj tie najmenšie porušenia ľudských práv – lenže v iných krajinách. Krajiny OSN musia podľa nej podporovať ľudí, ktorí sa dožadujú dodržiavania svojich základných práv, vrátane slobody prejavu alebo zhromažďovania. “Občania musia mať možnosť tieto [...]

Jednou ranou 7. – Tri z piatich. . .

23.09.2021

Nie,nie, prevzatie zodpovednosti sa v tomto štáte nenosí… A hej, viac ako tri z piatich… V minulom blogu som sľúbila dať ešte pár slov v súvislosti s Matovičovým výrokom, či majú zodpovední donekonečna doplácať na nezodpovedných. Príkladov je v tomto štáte vo vzťahu ku korone a súčasnej situácii viac ako dosť – šíritelia nákazy a v prvom rade [...]

Izrael, valcína, očkovanie

ONLINE: Rôzne skúsenosti zaočkovaných krajín. Izrael sprísňuje, Nórsko uvoľňuje

25.09.2021 07:30

Tretia dávka vakcíny, sprísnenie opatrení voči neočkovaným učiteľom. Izrael znepokojuje rast počtu úmrtí. Naopak, Nórsko si bude užívať voľnosť.

Miroslav Kollár, Juraj Hipš

Strana Spolu si volí nového šéfa. Každý ju chce ťahať inam

25.09.2021 07:00

Jeden z kandidátov verí, že strana Spolu má priestor na samostatnú existenciu, ďalší si myslí, že sa treba spojiť s Progresívnym Slovenskom.

Juraj Hipš

Hipš: Jedinú cestu vidím v spolupráci s Progresívnym Slovenskom

25.09.2021 06:45

Bývalý predseda strany Spolu Juraj Hipš, ktorý na tento post opäť kandiduje, si myslí, že rozdiely medzi Spolu a Progresívnym Slovenskom sú minimálne.

Miroslav Kollár

Kollár: Zlúčeniu Spolu a Progresívneho Slovenska hovorím nie

25.09.2021 06:45

Podľa kandidáta Miroslava Kollára, ak by chcel ísť do Progresívneho Slovenska, urobil by tak už na jar a nie teraz - okľukou cez Spolu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,161
Celková čítanosť: 5583541x
Priemerná čítanosť článkov: 2584x

Kategórie