Založ si blog

Jednou ranou 9. – Národný majetok Balerínka. . .

Som láskavá, trpezlivá a tolerantná, súcitím a pomáham.

Ale viem i plamene chŕliť – a teraz veru vidíte draka. Lebo trpezlivosť ma prešla…

Tak.

 

Príbeh dievčaťa Annamárie z jednej slovenskej osady sa médiami prelieva opakovane.

Kým sprvu písali o jej bežeckých úspechoch, čo by bolo fajn – potom začreli i do jej súkromia. A keď otehotnela, riešili nevyberane jej tehotenstvo pred celým Slovenskom.

Vtedy som napísala  blog

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2021/08/14/iba-ja-1-vidiet-cloveka/

Nie, nie je v poriadku, ak o nej médiá vypisujú kadečo z jej súkromia.

Najnovšie potratila, tak sa pustili do mediálneho rozvláčania tejto jej životnej situácie, ako dokumentuje článok

https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/pribeh-lasky-mladej-bezkyne-balerinkach-annamarie-skoncil-obrovska-tragedia/2

Ach, pluska – to je ten penťácky časopis teraz tuším? No tak to sa niet čo čudovať tej úrovni, že tak šla dole, lebo o ich morálnych zábranách a hodnotách si myslím svoje.

 

No a pozrieť si diskusiu pod tým článkom – to veru rozumne uvažujúceho človeka dovedie ku otvorenému listu vláde, aby preboha rapídne zvýšili počty psychiatrov. Lebo podľa vyjadrení podaktorých diskutérov potrebujú takéhoto odborníka urgentne a dlhodobo. 

Nože sa pozrite, ktorí z vašich známych sú tam diskutérmi, aby ste sa im radšej vyhli – pri tej ich intelektuálnej a morálnej úrovni vám to bude len na prospech…

Dala som im tam pár slov, aby prevzali zodpovednosť za svoje konanie.

Drahí diskutéri, táto diskusia rozhodne prekročila hranice morálky a aj mojej tolerancie. Ak chceme žiť v normálnom svete a majú v ňom žiť naše deti, nemôžeme sa podobným táraniam iba prizerať.
Ale vy pokojne v tomto duchu diskutujte ďalej. Akurát že som upozornila na vaše príspevky NAKU. A ak si myslíte, že nickom ste chránení pred trestnoprávnou zodpovednosťou, tak nie, nie ste. Disqus na vyžiadanie orgánov činných v trestnom konaní vydáva IP adresy diskutérov.

Disqus IP adresy skutočne vydáva, vydal aj mne – teda presnejšie policajnému vyšetrovateľovi v prípade diskutéra Karola, ktorý sa vyjadroval o mojom mŕtvom synovi nepravdivo – IP počítača, z ktorého vypisoval. A oni ju potom poskytli mne.

Disqus vydal polícii IP adresu aj v prípade diskutérky v prípade Sebinka – a stotožnili ju, s hodne nemilými následkami pre ňu aj pracovno-právne.

Isteže, diskutérov nezavrú za jeden výrok – ak nie je úplne scestný – ale už predstava, že vás na výsluch predvolajú dva či tri razy a budete tie svoje táraniny musieť obhajovať by mala každému aspoň trochu normálnemu človeku stačiť.

A hej – nemám problém ich skutočne tej NAKE nahlásiť, to predsa viete.

 

Tá Balerínka nie je žiadny národný majetok, nemá ani erárne číslo. A je ešte sama dieťa. Jediné šťastie, že tie sprostosti o sebe v médiách nečíta.

Akým právom médiá robia takéto hrubé zásahy do jej osobného života?

Viete si predstaviť, že by ktosi takto rozvláčal intímne záležitosti a súkromný život vášho dieťaťa?

 

 

Elena

 

Vedieť viac 4. – Kultúrne obohatení Francúzi. . .

28.11.2022

6-ročné dievčatko znásilnené migrantom vo Francúzsku – píše o tom článok v linku https://www.plenum.sk/otcovi-6-rocneho-dievcata-hrozi-vazenie-pretoze-zbil-migranta-ktory-ju-znasilnil/ Vošiel v noci do ich domu a znásilnil dieťa. Údajný páchateľ vyhlasuje, že má len 14 rokov údajne – byť políciou vo Francúzsku určite by som si jeho vek preverila biologickým [...]

Vedieť viac 3. – Príbeh lekárov alias Raz stačí. . .

27.11.2022

Raz nestačí – čítali ste tú knihu? Jej názov hovorí o tom, že nestačí byť šťastný raz v živote. Kedysi dávno som ju čítala i ja. S tým názvom knihy súhlasím, no i tak krédo „raz nestačí“ neaplikujem v živote na všetko. Rozhodne mi v živote stačí raz, ak sa ma niekto pokúsi vydierať – taký človek u mňa skončil. A tu nás podaktorí [...]

Vedieť viac 2. – Samovraždy na železniciach. . .

23.11.2022

Samovraždy na železnici. Desivý fenomén modernej spoločnosti. Už len správa o nich nás zasiahne. Nie to ešte aby to bol niekto známy. Málokto však uvažuje o tom, ako sa v tej situácii cíti rušňovodič. Človek sa postaví na koľajnice a rušňovodič už nedokáže urobiť nič, len bezmocne brzdiac pokračovať vlakom dopredu. Hoci vie, že vzdialenosť na ubrzdenie je [...]

Robert Fico

Fico je formálne čistý. Pomôže mu to k navráteniu dôvery?

29.11.2022 22:00

Čo zrušenie obvinenia v kauze Súmrak znamená pre dôveru v spravodlivosť? A ako ovplyvní politické dianie v krajine?

káčer

Káčer: Aliancii sa zbrane nemíňajú, Ukrajinu musí ďalej všestranne podporovať

29.11.2022 20:11

Potvrdil, že na schôdzke sa bude rokovať aj o možnom prijatí Ukrajiny do NATO.

Armáda / Vojak / Ruskí vojaci /

Do Kazachstanu ušli pred mobilizáciou nielen státisíce Rusov, ale aj miliardy rubľov

29.11.2022 18:34

Väčšina Rusov, ktorí prišli do Kazachstanu po vyhlásení mobilizácie, krajinu už aj opustila.

irán

Pri protestoch v Iráne zabili vojaci už 448 ľudí vrátane 60 detí

29.11.2022 18:19

Údaj nezahŕňa členov bezpečnostných síl, dodala organizácia Iran Human Rights.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,463
Celková čítanosť: 7234115x
Priemerná čítanosť článkov: 2937x

Kategórie