Založ si blog

Jednou ranou 9. – Národný majetok Balerínka. . .

Som láskavá, trpezlivá a tolerantná, súcitím a pomáham.

Ale viem i plamene chŕliť – a teraz veru vidíte draka. Lebo trpezlivosť ma prešla…

Tak.

 

Príbeh dievčaťa Annamárie z jednej slovenskej osady sa médiami prelieva opakovane.

Kým sprvu písali o jej bežeckých úspechoch, čo by bolo fajn – potom začreli i do jej súkromia. A keď otehotnela, riešili nevyberane jej tehotenstvo pred celým Slovenskom.

Vtedy som napísala  blog

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2021/08/14/iba-ja-1-vidiet-cloveka/

Nie, nie je v poriadku, ak o nej médiá vypisujú kadečo z jej súkromia.

Najnovšie potratila, tak sa pustili do mediálneho rozvláčania tejto jej životnej situácie, ako dokumentuje článok

https://www1.pluska.sk/regiony/vychodne-slovensko/pribeh-lasky-mladej-bezkyne-balerinkach-annamarie-skoncil-obrovska-tragedia/2

Ach, pluska – to je ten penťácky časopis teraz tuším? No tak to sa niet čo čudovať tej úrovni, že tak šla dole, lebo o ich morálnych zábranách a hodnotách si myslím svoje.

 

No a pozrieť si diskusiu pod tým článkom – to veru rozumne uvažujúceho človeka dovedie ku otvorenému listu vláde, aby preboha rapídne zvýšili počty psychiatrov. Lebo podľa vyjadrení podaktorých diskutérov potrebujú takéhoto odborníka urgentne a dlhodobo. 

Nože sa pozrite, ktorí z vašich známych sú tam diskutérmi, aby ste sa im radšej vyhli – pri tej ich intelektuálnej a morálnej úrovni vám to bude len na prospech…

Dala som im tam pár slov, aby prevzali zodpovednosť za svoje konanie.

Drahí diskutéri, táto diskusia rozhodne prekročila hranice morálky a aj mojej tolerancie. Ak chceme žiť v normálnom svete a majú v ňom žiť naše deti, nemôžeme sa podobným táraniam iba prizerať.
Ale vy pokojne v tomto duchu diskutujte ďalej. Akurát že som upozornila na vaše príspevky NAKU. A ak si myslíte, že nickom ste chránení pred trestnoprávnou zodpovednosťou, tak nie, nie ste. Disqus na vyžiadanie orgánov činných v trestnom konaní vydáva IP adresy diskutérov.

Disqus IP adresy skutočne vydáva, vydal aj mne – teda presnejšie policajnému vyšetrovateľovi v prípade diskutéra Karola, ktorý sa vyjadroval o mojom mŕtvom synovi nepravdivo – IP počítača, z ktorého vypisoval. A oni ju potom poskytli mne.

Disqus vydal polícii IP adresu aj v prípade diskutérky v prípade Sebinka – a stotožnili ju, s hodne nemilými následkami pre ňu aj pracovno-právne.

Isteže, diskutérov nezavrú za jeden výrok – ak nie je úplne scestný – ale už predstava, že vás na výsluch predvolajú dva či tri razy a budete tie svoje táraniny musieť obhajovať by mala každému aspoň trochu normálnemu človeku stačiť.

A hej – nemám problém ich skutočne tej NAKE nahlásiť, to predsa viete.

 

Tá Balerínka nie je žiadny národný majetok, nemá ani erárne číslo. A je ešte sama dieťa. Jediné šťastie, že tie sprostosti o sebe v médiách nečíta.

Akým právom médiá robia takéto hrubé zásahy do jej osobného života?

Viete si predstaviť, že by ktosi takto rozvláčal intímne záležitosti a súkromný život vášho dieťaťa?

 

 

Elena

 

Drak sa vracia 11. – Ako Bittó Cigániková rátala. . .

07.07.2022

No ako asi? Podľa mňa hlúpo, ako vždy. Článok v Pravde hlása, že Bittó Cigániková rátala: Vyše 330-krát koalícia hlasovala s fašistami. Najviac OĽaNO https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/632924-bitto-ciganikova-pocitala-vyse-330-krat-koalicia-hlasovala-s-fasistami-najviac-poslanci-olano/ SaS zrátala, koľkokrát koalícia hlasovala za opozičné návrhy: spolu 581. Neviem [...]

Iba 10. – Netvor z Lokce

07.07.2022

Brutálne ubité psíky, ktoré trpeli ešte kruto celé hodiny. Bez očí, s obrovskými ranami, žrali ich zaživa červy. Predstavujem vám netvora z Lokce, ktorý ich ubil. Má nejaký ksicht, a chodí po tomto svete, bohužiaľ. Nuž, Lokca je obec v okrese Námestovo na Orave. Iste by sa mohla presláviť niečím zmysluplnejším, ako je to, že tam žije nejaké zdegenerované indivíduum [...]

Zlatobyľ 9. – Stáročiami sa môžu niesť. . .

05.07.2022

Ach, kdeže sú tie dni, kedy našim územím blúdili Cyril a Metod a kadečo nám zvestovali. Dnešný deň ich pripomína len vzdialene, rovnako ako úporné horúčavy minulých dní. Je darom mať vieru i vzdelanie, nie každý však jeho cennosti rozumie. Pravá viera by nám mala dávať nádej i pokoru na našej životnej ceste, a pravé vzdelanie poznanie i životnú múdrosť, nie [...]

Christine Lambrechtová

Nemecko Ukrajine obrnené transportéry nedodá, nemôžeme drancovať Bundeswehr

07.07.2022 15:54

Len deň pred vyhlásením ministerky obrany oznámil kancelár Olaf Scholz ďalšie dodávky zbraní pre Kyjev.

Igor Matovič

OĽaNO naďalej stojí za Matovičom, odmieta jeho odstúpenie

07.07.2022 15:53

OĽANO vopred komunikovalo, že nepristúpi na akékoľvek ultimatívne požiadavky strany SaS a Igor Matovič zostane ministrom financií.

Európsky parlament

Europarlament chce, aby bolo právo na interrupciu zakotvené v charte EÚ

07.07.2022 15:27

Poslanci reagovali na júnové rozhodnutie amerického najvyššieho súdu, ktorý v USA zrušil ústavné právo žien na umelé prerušenie tehotenstva.

Nové pracovné príležitosti, byty aj cesty. Volvo vo Valalikoch pomôže rozvoju celého kraja, priemyselný park, Industrial Park Valaliky

Valaliky zbohatnú. S Volvom prídu nové byty, cesty, športoviská. Prekvapením je električka

07.07.2022 15:15

Treťou najväčšou obcou v okrese Košice-okolie sú Valaliky, kde žije takmer 4 500 obyvateľov. Onedlho to bude oveľa viac.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,371
Celková čítanosť: 6637782x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Kategórie