Založ si blog

Krucinál 3. – Zdá sa, že bude horúco. . . . . .

Lengvarský a Kolíková chystajú materiál o povinnom očkovaní a zbavení práva neočkovaných na bezplatnú zdravotnú starostlivosť, ktorú im garantuje platná Ústava SR na základe zaplateného zdravotného poistenia.

Je to platená služba, preto sa to volá poistenie.

Ak nás chce zdravotná poisťovňa poistiť menej, potom budeme platiť menej peňazí – samozrejme po zmene znenia Ústavy SR -tak skrátka funguje poistenie, ako vám  to iste vysvetlí každý poisťovací agent.

To je v skratke vysvetlená podstata problému.

 

Poďme na druhý problém.

Keďže Pfizeru nevyšiel plán tutlať fakty o vakcíne do roku 2076 a musia povinne uverejňovať tie dokumenty po 500 kusov mesačne, hneď vyšlo najavo, že vedomosť o závažných  nežiaducich účinkoch vakcín mali veľmi rýchlo. A údaje sú to hrozivé.

Informácie sú tu

https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf

a tu

https://dpbh.nv.gov/uploadedFiles/dpbhnvgov/content/Boards/BOH/Meetings/2021/SENEFF~1.PDF

a tu

https://phmpt.org/pfizers-documents

Na ich základe by Ministerstvo spravodlivosti SR a Ministerstvo zdravotníctva SR mali zostavovať nie zákon o povinnom očkovaní kohokoľvek, ale zákon o trestnom stíhaní zodpovedných. Buď sa Slovenská republika postaví a požiada o potrestanie tých, ktorí toto „očkovanie“ odobrili v EÚ, alebo stíhajme bezodkladne vinníkov u nás. Začnime tými, ktorí tak naliehavo tlačia „očkovanie“ dopredu ako jedinú cestu.

Takže žiadam, aby sa k týmto informáciám vyjadrili verejne premiér, minister zdravotníctva a aj ministerka spravodlivosti.

 

Očakáva niekto z vás, že by som dovolila nedobrovoľne „očkovať“ moju mamu?

No čo na to slušne dodať?

Ach, moje kultové tričko som vytiahla zo skrine. Zdá sa, že bude horúco…

 

 

 

Elena

 

 

 

 

Kroky v tme 6. – Päťnásobne vyššie náklady za plyn?

18.08.2022

Ideme podporiť Ukrajinu vo vojne s Ruskom odstavením ruského plynu? Pred takýmto krokom bolo potrebné zrealizovať dôsledné odborné analýzy, koľko nás to bude stáť – ako to zvýši cenu plynu reálne pre občanov a pre firmy, ako to zvýši vykurovacie a výrobné náklady, aký dopad to bude mať na našu životnú úroveň. Predpokladám, že vláda a ani naši vydarení [...]

No toto 10. – Ak menej, tak viac. . .

18.08.2022

Ak menej, tak viac – táto úmera funguje v živote v rôznych oblastiach. Platí to tak v živote človeka, ako aj v živote spoločnosti a v prírode celkovo – ak je niečoho menej, je zároveň niečoho viac, Ak je menej spojov vo verejnej preprave, tak je viac problémov s dopravou. Ak je menej dažďa, tak je viac problémov so suchom. Ak je menej peňazí, tak je viac [...]

Kroky v tme 5. – Tí, ktorých si možno kúpiť. . .

17.08.2022

Nie, neodsudzujem tie decká, ktoré za peniaze zjedia špak, pijú vodu zo záchodovej misy, či reagujú na nejakú inú nezmyselnú výzvu na sociálnych sieťach. Nepodporujem, pravdaže, toto ich správanie, len ich neodsudzujem, lebo rozumiem tomu, ako ťažko sa im žije v spoločnosti, v ktorej si možno mnohé a mnohých kúpiť. V ktorej mnohí hlásajú, že úžasný je ten, [...]

Korzika, búrka

Búrky v Európe zabíjali, zomrelo 13 ľudí

18.08.2022 22:22

Kvôli búrkam a silnému vetru dnes v Európe zomrelo najmenej 13 ľudí. Šesť z nich na Korzike, päť v Rakúsku a dvaja v Taliansku.

Krymský most, ICEYE

Ukrajinská nadácia kúpila pre armádu satelit. Bude mať prehľad o bojisku

18.08.2022 21:19

Ukrajinská nadácia kúpila satelit, ktorý obstaráva snímky zemského povrchu s vysokým rozlíšením bez ohľadu na dennú dobu a poveternostné podmienky.

Gagarinova ulica

V Bratislave kreslia trvalé BUS pruhy na Gagarinovej ulici

18.08.2022 20:40

V týchto dňoch v rámci prác na rekonštrukcii Gagarinovej ulice v Bratislave začali s vyznačovaním trvalých vyhradených jazdných pruhov pre verejnú dopravu, tzv. bus pruhov.

lekár, doktor, peniaze, úplatok,

Komora sestier je sklamaná z Matovičovho návrhu: Takéto zvýšenie platov nestačí

18.08.2022 20:18

Nemôžeme vyjadriť spokojnosť s prezentovaným zvýšením hrubej mzdy sestry a pôrodnej asistentky, reaguje komora.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,390
Celková čítanosť: 6770153x
Priemerná čítanosť článkov: 2833x

Kategórie