Založ si blog

Krucinál 7. – Výzva prezidenta slovenských lekárov – špecialistov doktora Janca. . .

Doktora Janca v mojom blogu spomínam opakovane. Viacero zásadných informácií v prospech ľudí zaznelo z jeho úst. Bol to on, kto upozorňoval na biznis s CT a MR vyšetreniami u nás, daktorí z toho mali zlatú baňu.

Bol to on, kto poukazoval na riziká odberov orgánov aj e-healthu,

linky na tie články nájdete tu

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2020/04/23/a-ved-dobre-4-aby-ludia-zbytocne-neumierali/

 

A teraz doktor Janco dvíha hlas, aby nás upozornil na uzatváranie ambulancií špecialistov, ktorých ženú do nemocníc, aby šli do služieb, namiesto toho, aby liečili pacientov vo svojich ambulanciách. A podotýkam, že namiesto lekárov z nemocnice, ktorí majú ísť dovolenkovať.

A špecialisti vraj majú zrušiť svojich naobjednávaných pacientov.

 

Takže čo je to za špinavú hru?

Uvažujem, čo je dôvodom tohto konania – lebo za tým môže byť i snaha obviniť neočkovaných ľudí, ako kvôli nim padá i sieť špecialistov a služieb, aby zaviedli povinné očkovanie, veď prachy sú prachy a údajne je u nás v hre za 75% očkovaných až 6 miliárd. Je najvyšší čas, aby sa k tomu vyjadril verejne aj premiér – lebo ak nám tu niekto ponúka peniaze z EÚ za 75% očkovanosť, tak je potrebné, aby sa orgány činné v trestnom konaní pozreli na dôvod tejto ponuky – či tam nie je konflikt záujmov alebo podozrenie z korupcie.

Ak nám premiér potvrdí verejne, že máme takúto „ponuku“, tak verejne prehlasujem, že podnet na prešetrenie podozrenia kontrolným orgánom EÚ podám.

 

Ale v hre tu môže byť i paralelná línia – lebo „reforma nemocníc“ nás čaká. Nuž, ktovie, čo je tu za zámer. Lebo i iný možný dôvod doktor Janco v nahrávke vyjadril…

 

Jedno je isté, ľudia – chcete, aby sa o vás  v situácii takého závažného ohrozenia zdravia, že sa pri covide dostanete do nemocnice, starali lekári, ktorí sú mimo odboru, v ktorom by mali v nemocnici ľudí ošetrovať?

 

Tak počúvajte a uvažujte

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=029kLTjm5kE&feature=share&fbclid=IwAR2OMaOEkaOOklNVxuSyeY3yYSTNZMegFTRJtxzU9a9KXQtOqKebUhcrWGk

 

A pozrite si Deklaráciu českých lekárov

https://deklaracelekaru.cz/index.php?fbclid=IwAR3wNLmXl_pK6UbetCif_RyBe6lh2ATRLgRdxZP11VDRoXo-0kPW8Dnt6Ls

hovorí sa v nej

Na základě zveřejněných dat je zcela zřejmé, že očkování nemá efekt na vytvoření kolektivní imunity. Musí jasně zaznít, před čím očkování může chránit a kde selhává. Komu očkování jednoznačně doporučit a u koho je nejen zbytečné, ale potenciálně rizikové. Očkovaní šíří infekci, a tedy nelze nikoho emočně vydírat ani nutit k očkování z důvodu ochrany svých bližních. Známe rizikový profil pacienta, u kterého je očkování schopno zabránit těžkému průběhu nemoci. Současně víme, že pacienti, kteří v minulosti nákazu prodělali, neplní nemocnice, a očkování tedy u nich má přínos zcela minimální. Pokud stát tvrdí, že epidemie ohrožuje chod nemocnic, a přitom se nijak nesnaží zamezit šíření infekce očkovanými, dopouští se záměrného šíření epidemie.

Verím, že aj u nás sa nájdu čestní lekári, ktorí disponujú pamäťou čo sa učili v treťom ročníku medicíny o vakcíne a terapeutiku, a disponujú odvahou, aby sa postavili na stranu pravdy. Zomknite svoje sily.

Je čas, aby ste ukázali ľuďom, že základom profesie je profesijná etika a ľudské svedomie každého z vás.

 

Elena

 

P. S.:

Netestovaní už ani na WC na autobuske v Brezne – ktovie kde všade ešte…

Zdroj:  https://www.facebook.com/photo/?fbid=4576982495713904&set=gm.657356778728997

Opis fotky nie je k dispozícii.

Cesta duše 5. – Sú dni . . .

24.02.2024

Poviem ti príbeh, zašepkala som včera. Iba mne? Dnes? A veď hej, prikývla som. Prší a prší dneškom. Ja si s dažďom rozumiem, no teraz tu mám príbeh plný slnka. O dva dni skôr vznikol, pravdaže. Slnko dopadalo na vzdialené kopce. Tenké zlaté lúče objímali vrcholce stromov a pozlátili zdychavské lazy a svahy nad nimi. [...]

Ale nooo 8. – Navrhujem SND nové umelecké dielo. . .

22.02.2024

Musíme sa kultúrniť nediskriminačne, povedala som si zamyslene, keď som čítala pohoršené reakcie k novému umeleckému dielu SND o Ježišovi https://christianitas.sk/skandal-okolo-blasfemickej-hry-jezis-z-montrealu-sa-stupnuje/?fbclid=IwAR38R953h9_sBRFnP-vmFnl6TjCwp87Htb9oBcEz00nQQK3bmAe_5ntNtq0 Že vraj nový filozofický pohľad to je, tvrdí SND. No veď dobre – nevidela [...]

Ale nooo 7. – Medzinárodný deň obetí zločinu. . .

22.02.2024

Výročie vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice sme si opäť pripomenuli, ako ukazuje link https://tvnoviny.sk/domace/clanok/881717-objednavatel-stale-nepyka-zhrnutie-toho-co-sa-udialo-za-sest-rokov-od-vrazdy-jana-kuciaka?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0JfPkePBeV-BQRu_HC5ySS5uj2vD71uTHiV6AJwjwdSM9D0DFBJRNPcUA#Echobox=1708534015 Čas plynie, a ja akosi nie som [...]

tibor gašpar

Gašpar: Ak sa NATO nezmení na útočnú alianciu, budeme ju plne podporovať

25.02.2024 12:34

Podľa Gašpara je deklarovaná snaha vlády vynaložiť na obranu dve percentá HDP.

Volodymyr Zelenskyj, Olaf Scholz

Zostáva vám len pár hodín, predpovedali v Berlíne porážku Kyjeva. Prečo Nemci váhali s pomocou Ukrajine?

25.02.2024 12:00

Podporovať Ukrajinu, ale neprovokovať Putina. Proruská politika Berlína sa skončila fiaskom, no Berlín stále nepomáha tak, ako by mohol.

Oleksandr Syrskyj

Syrskyj navštívil veliteľstvo neďaleko frontu. Situácia je ťažká, Rusi neustále útočia, potvrdil

25.02.2024 11:37

Ukrajinskí vojaci sa sťažujú hlavne na nedostatok delostreleckej munície a munície do protileteckých zbraní.

Anka, Donovaly

So snehom je to cez prázdniny bieda. Napriek extrémnemu teplu si však stále môžete zalyžovať

25.02.2024 11:30

Na upršaných Donovaloch sme na kopci stretli len hŕstku ľudí – tamojšie stredisko je napriek súčasným podmienkam stále otvorené. Zimné radovánky však naďalej ponúkajú aj Oščadnica či Jasná.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,824
Celková čítanosť: 8851875x
Priemerná čítanosť článkov: 3135x

Kategórie