Založ si blog

Ajajaj 10. – My sme tu doma. . .

Studený a ostrý vietor u nás fúkal dnes popoludní.

Zato v Bratislave bolo horúco – najmä pri americkej ambasáde

https://picuscapital.sk/slovaci-povstali-neuveritelna-masa-ludi-pred-americkou-ambasadou/?fbclid=IwAR0EVhG9UtocoADobxobIssD_Rm0JuhNRPGZQZo2IKDZcOAMp6lVi3gyCJY

Nájdete tam i priame vysielanie z toho podujatia.

 

Prezidentka zjavne nemá odvahu dať posúdiť tú pofidernú dohodu Ústavnému súdu. No tak spojte hlavy, právnici,  a podajte žalobu proti nej i Naďovi za vlastizradu.

Keď im chýbajú americké vojská, nech idú do Ameriky.

 

Prezidentka zajvne nemá odvahu konať v mene dobra pre národ a budúcnosti národa. No zdá sa mi, že zopár odvážnych sa na Slovensku predsa len našlo. našlo.

LIST AMERICKEJ AMBASÁDE ZASLANÝ DNES RÁNO.
Dnes ráno som zaslal list v angličtine na americké veľvyslanectvo v Bratislave, keďže žiadni politici tak neurobili, v mene svojom, v mene občianskeho združenia a v mene vačšiny slovenského ľudu a obyvateľov Slovenska.
Tu je jeho znenie:
Vec: otvorený list veľvyslanectvu USA na Slovensku, Bratislava…
NESÚHLAS ĽUDU SLOVENSKA S OBRANNOU DOHODOU MEDZI VLÁDOU USA A VLÁDOU SR
Vážená veľvyslankyňa USA na Slovensku, volám sa Miloš Rusiňák a som predsedom občianskeho združenia Národný front Slovenska o.z. V mene mojom a v mene nášho združenia a tiež v mene veľkej vačšiny občanov Slovenskej republiky mi dovoľte vyjadriť náš nesúhlas a odpor k hore-zmienenej dohode, ktorá bola schválená vládou Slovenskej republiky.
My nielenže nesúhlasíme s aktuálnym textom tejto dohody, ale odmietame ju vcelku, pretože si myslíme, že Slovensko takýto typ dohody nepotrebuje.. Aktuálne znenie tejto dohody narúša suverenitu Slovenskej republiky a robí z nej kolóniu USA. Z občanov Slovenska robí otrokov a občanov druhej kategórie.
My neakceptujeme politiku našej zradcovskej vlády. Súčasná slovenská vláda má historicky najnižšiu podporu obyvateľstva. Vláda a Prezidentka SR ignorujú voľu slovenského ľudu. Je to vláda zradcov. Stratili svoju legitimitu takmer ihneď od začiatku prevzatia moci. Naša vláda a Prezidentka odmietli referendum o tejto závažnej otázke a tiež odmietli posúdenie dohody Ústavným súdom SR. Zamietli všetky námietky verejnosti a odborníkov.
Myslíme si, že táto dohoda je súčasťou politiky USA namierenej proti Ruskej federácii. Podľa nášho názoru je to neopodstatnená a neprimeraná politika. Rusko je slovanský národ ako sme aj my a máme mnoho spoločných čŕt a vďačíme ruskému národu za oslobodenie spod fašizmu v II.sv.vojne. Vačšinou máme aj rovnaký náhľad na svet a kultúru a podobnú charakteristiku ľudí s hlavnou črtou, ktorou je mierumilovnosť. Nikdy nepodporíme žiadnu agresiu proti Rusku a nikdy proti nemu nebudeme bojovať. Sú to naši slovanskí bratia so spoločnou históriou a Rusko je náš veľmi blízky sused.
Pre všetky tieto príčiny vás vyzývame, aby ste nepodpísali túto dohodu. Inak my – ľud Slovenska vyhlasujeme, že ju nebudeme akceptovať a veríme, že budúca vláda na Slovensku urobí všetky kroky na to, aby sa nenaplnila a aby sa nenaplnili ani sankcie v nej uvedené. Zdovodnenie je, že dohoda je vytvorená v rozpore s Ústavou SR a proti suverenite Slovenskej republiky a tiež proti voli jej občanov.
My, ľud Slovenska si vážime ľud USA a chceme byť priateľmi. Zvlášť si vážime amerických vlastencov, pretože oni tak ako my sú hrdí na svoju krajinu a jej históriu. A zaiste chcú, aby svet bol miestom mieru.
Vyzývame vás, vážená veľvyslankyňa USA v Slovenskej republike tiež k vytváraniu sveta mieru. Očakávame, že láskavo doručíte toto posolstvo vašej vláde.
S pozdravom – predseda NfS o.z. Miloš Rusiňák, v mene veľkej vačšiny občanov Slovenska.
Ach, pokojne píšte americkej ambasáde – a aj americkému prezidentovi – aj vy. Zjavne nepoznajú názor národa, dajte im vedieť svoje názory.
YGH. My sme tu doma. Chceme referendum.  
A hej, aby som nezabudla – Fauci – Fauci – Fauci – posielam mu biele svetlo, menovite, tretí a posledný raz s dôverou k Zámeru sveta.
Elena
P. S.: Kedy vieme, že niekto robí pizzu? Keď kupuje v obchode korenie na pizzu.  A kedy vieme, že niekto tu plánuje vojnu?

Óóó 4. – Dokážeme sa s tým ako spoločnosť vysporiadať?

29.01.2023

Nadúmrtnosť na Slovensku je vysoká, dosiahla nárast až o 20 % https://www.napalete.sk/nadumrtnost-na-slovensku-dosiahla-takmer-20-percent/?fbclid=IwAR05L1IWGw1p7Z57o-2No3pH2-h0OcN-3gH_oGIkehogvBY2QB1pP3rJtwg Najvýraznejšie sa zvýšil počet úmrtí v decembri oproti päťročnému priemeru pred nástupom pandémie v Trenčianskom kraji (o 33 percent) a v Trnavskom kraji (o 21 percent). [...]

Óóó 3. – Aby mohli byť s dieťaťom. . .

28.01.2023

Plne podporujem petíciu, ktorú rozbehli matky, aby nebolo na Slovensku porušované právo dieťaťa byť v nemocnici so svojim rodičom. Túto ich iniciatívu podporujem – a viem čo a prečo píšem. Nech zdravotníci Bohu ďakujú, že nezaspomínam verejne na to, akú starostlivosť som videla, keď som raz pri preberaní môjho syna z nemocnice vošla pootvorenými dverami chodby [...]

Óóó 2. – Budeme krajinou predčasných dôchodcov?

28.01.2023

Títo fušeri, ktorí bez hanby chcú nám trčať na krku ešte tri štvrte roka, nepomáhajú veľkej skupine obyvateľstva v problémoch, do ktorých nás práve oni dostali. Nie ja som bola po Bruseli pokrikovať, ako bezodkladne máme odpojiť lacný ruský plyn – ale Heger. A nie ja som umožnila odpredaj lacno vyrobenej elektriny u nás, ale táto vláda. A keď už sme pri [...]

zelenskyj

Na Nobelovu cenu za mier nominovali Zelenského, Erdogana či Stoltenberga

31.01.2023 07:16

Medzi zverejnenými kandidátmi na tohtoročnú Nobelovu cenu za mier prevažujú osobnosti, ktoré nejakým spôsobom súvisia s konfliktom na Ukrajine či situáciou v Rusku.

Žilina, verejné osvetlenie, protest

Tma ako v rohu. Obce vypnutím svetiel odkázali vláde, že potrebujú pomoc

31.01.2023 06:30

Presne o siedmej večer v pondelok zhaslo verejné osvetlenie v mestách a obciach 75 percent samospráv.

bytovka Malacky

Obľúbeného primátora odviedla NAKA. Kým sa sporí s developerom, ľudia v Malackách márne čakajú na zaplatené byty

31.01.2023 06:20

Po dvoch rokoch obvinenie primátora Malaciek z podplácania prokurátor zrušil. Ten tvrdí, že pre neho sa prípad ešte neskončil a od polície očakáva ospravedlnenie.

vojna na Ukrajine, TvBoy

ONLINE: Lula nedá muníciu, chce hľadať cestu ako ukončiť vojnu na Ukrajine

31.01.2023 06:10, aktualizované: 08:05

Brazília sa nechce podieľať na vojne na Ukrajine ani nepriamo dodávkou munície. Prezident Lula chce dať dohromady skupinu krajín pre mier.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,498
Celková čítanosť: 7428339x
Priemerná čítanosť článkov: 2974x

Kategórie