Založ si blog

Zrátané 6. – Chcem sa zoznámiť s českým ministrom vnútra. . .

Debatu s deťmi o zavraždení Putina viedol český minister vnútra.

Veď pozrite – na to normálny človek fakt zírá

https://rumble.com/v12rlcz-skandl-esk-ministr-vnitra-diskutoval-s-malmi-dtmi-o-zavradn-vladimira-putin.html?fbclid=IwAR1i_AgjvrTJhO_iPr1XTMaQNt6J0Wnq8FJHb1GiyxX5NS4p3VmqR3PcFUs

I so psychiatrom dokonca tam takto tárali – nejaký Tomáš Rektor – preboha, napadlo mi – kde ten pán pracuje? Nechoďte sa tam preliečovať, pacienti. No, vraví sa, že každý psychiater – napoly blázon, ale daktorí to zjavne aj na 100 % dotiahli.

Poviem vám, ani nie tak ja s ním sa potrebujem zoznámiť, ako on so mnou.

Teda ešte presnejšie ten jeho kolega psychiater v debate, kde s  deťmi debatovali o zavraždení Putina. Vyhlásil, že nepozná nikoho, kto si nepraje Putinovu smrť – no šla by som sa mu ukázať, aby poznal aspoň jedného takého človeka – ja si rozhodne neprajem Putinovu smrť. Ani smrť nikoho iného.

Je rozhodne desivé, k čomu títo magori ťahajú spoločnosť, akú nenávisť rozpútavajú.

 

Dnes má Zelenskyj v slovenskom parlamente vystúpiť – veď prečo nie, keď už tam boli i Geissenovci – no to som skutočne zvedavá, čo pritiahnu nabudúce do tej slávnej firmy Kolotoče a strelnice NR SR, s. r., o…

A pravdaže, som zvedavá o čom bude Zelenskyj tárať. Som nahnevaná na to, ako od všetkých všetko zadarmo pýta, aj z toho jeho arogantného tónu. A to, že vyhlásil, že by nás odpojil od plynu ruského on, ak sa neodpojíme  – tak to je vrchol drzosti – a v takom prípade žiadam verejne, aby sme si všetko na Ukrajinu darované vyžiadali naspäť. Je to úplne legitímne, ak sa obdarovaný nespráva voči darcovi slušne – naša legislatíva riešenie pozná. A samozrejme, mal by mu niekto povedať, že v prípade odpojenia Slovenska od plynu sa okamžite všetci Ukrajinci môžu spakovať na Ukrajinu. Lebo tu mnoho ľudí naozaj živorí, a odpojenie sa od ruského plynu neunesú.

 

Povedzme si otvorene –  je pohodlné prísť niekam zadarmo využívať napríklad zdravotnú starostlivosť – hoci ide o poistný systém, kde každý kto zo systému čerpá, by mal platiť poistné odvody – a teda de facto berú na úkor toho, čo sme si tam vložili ako poistenci. Mňa by skutočne zaujímalo na základe akého zákona zdravotné poisťovne uhrádzajú zdravotnú starostlivosť za Ukrajincov z našich zdravotných odvodov – mimo neodkladnej starostlivosti.

A podľa informácií z oblasti zdravotníctva – prišla si ukrajinská slečna vitamíny predpísať, prichádzajú ľudia z oblastí Ukrajiny, kde o vojne ani nechyrovali – a dostávajú ihneď zdravotnú starostlivosť, na ktorú musia naši ľudia čakať celé mesiace.

Nie, toto nie je v poriadku. Toto nie je solidarita, ale zneužívanie.

 

A hej – počula som osobne telefonát Ukrajincov, ktorí si tu prišli „holé životy zachraňovať“ –  ako pozývali ďalších prijechať, aj s akými dôvodmi. Nie, nebolo to „príďte, aby ste si zachránili život pred ruskými vojakmi“.

Iste, verím že sú ľudia, ktorí utiekli po hrozných zážitkoch. No verejne prehlasujem, že veľká skupina tých ľudí iba sproste zneužíva situáciu.

 

Elena

 

 

 

 

Vedieť viac 4. – Kultúrne obohatení Francúzi. . .

28.11.2022

6-ročné dievčatko znásilnené migrantom vo Francúzsku – píše o tom článok v linku https://www.plenum.sk/otcovi-6-rocneho-dievcata-hrozi-vazenie-pretoze-zbil-migranta-ktory-ju-znasilnil/ Vošiel v noci do ich domu a znásilnil dieťa. Údajný páchateľ vyhlasuje, že má len 14 rokov údajne – byť políciou vo Francúzsku určite by som si jeho vek preverila biologickým [...]

Vedieť viac 3. – Príbeh lekárov alias Raz stačí. . .

27.11.2022

Raz nestačí – čítali ste tú knihu? Jej názov hovorí o tom, že nestačí byť šťastný raz v živote. Kedysi dávno som ju čítala i ja. S tým názvom knihy súhlasím, no i tak krédo „raz nestačí“ neaplikujem v živote na všetko. Rozhodne mi v živote stačí raz, ak sa ma niekto pokúsi vydierať – taký človek u mňa skončil. A tu nás podaktorí [...]

Vedieť viac 2. – Samovraždy na železniciach. . .

23.11.2022

Samovraždy na železnici. Desivý fenomén modernej spoločnosti. Už len správa o nich nás zasiahne. Nie to ešte aby to bol niekto známy. Málokto však uvažuje o tom, ako sa v tej situácii cíti rušňovodič. Človek sa postaví na koľajnice a rušňovodič už nedokáže urobiť nič, len bezmocne brzdiac pokračovať vlakom dopredu. Hoci vie, že vzdialenosť na ubrzdenie je [...]

Bernard Bober

Predseda KBS cestuje do Bruselu. Rokovať bude aj o situácii v cirkvi na Slovensku

28.11.2022 09:40

Témou rokovaní bude aj budúcnosti Európy a hodnotové základy EÚ, ako aj pomoci cirkvi v dôsledku vojny na Ukrajine.

Somálsko útok bombový

Ďalší útok militantov v somálskom Mogadiše. Zahynulo najmenej desať ľudí

28.11.2022 08:03

Pri útoku utrpel zranenia aj somálsky minister vnútornej bezpečnosti.

šanghaj protest čína police

BBC tvrdí, že jej novinára v Šanghaji zadržala a zbila čínska polícia

28.11.2022 06:56

Novinár mal v Šanghaji informovať o priebehu protestov za ukončenie prísnych opatrení čínskej vlády proti šíreniu covidu.

Germany Russia Ukraine War

Nemeckí vojenskí mechanici sú už v Michalovciach. Aké zbrane pre Ukrajinu budú opravovať?

28.11.2022 06:00

Rezort obrany ubezpečuje, že Slovensku ani Michalovciam v súvislosti s opravou nemeckej bojovej techniky žiadne nebezpečenstvo nehrozí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,463
Celková čítanosť: 7227573x
Priemerná čítanosť článkov: 2934x

Kategórie