Založ si blog

Óóó 7. – Ako prudko znížime dlhodobú nezamestnanosť na Slovensku. . .

Ach, chcela by som vidieť štatistiku, koľko dlhodobo nezamestnaných je na dlhodobej PN – a samozrejme aj špecifikovanie podľa jednotlivých okresov a lekárov.

No i bez tej štatistiky sa púšťam do vylepšovania percent dlhodobej nezamestnanosti u nás.

Je to úplne jednoduché – dva v jednom geniálne prepojené, ako inak.

Pracujúci chlapi pracujú – tých potrebujeme na miestach, kde sú. Ale naši dlhodobo nezamestnaní môžu pokojne povinne  nacvičovať na obranu vlasti. Času majú dosť, zlepší sa tým ich životná úroveň – však nejaký príspevok k tomu nácviku patrí – a ešte aj užitočne vyplnia svoj voľný a voľný čas. Vyžaduje si to jedinú vec – aby všetkých dlhodobo PN-kových dlhodobo nezamestnaných chlapov u nás preveril vojenský lekár.

 

Naď môže mať z môjho nápadu radosť. Budeme mať kopy mladých a pripravených mužov, ktorí môžu bojovať zdatne za vlasť. Alebo nám prudko klesne dlhodobá nezamestnanosť?

 

 

Elena

 

P. S. palenque  nože, povedzte verejne – to by bojovať šli tí, ktorí teraz poctivo pracujú – a kto by robil namiesto nich? Azda tie ženy, ktoré pracujú, by robili 20 hodín denne? A naši dlhodobo nezamestnaní by len pohodlne sedeli a ruky naťahovali na hotové, lebo nemajú pracovné návyky, a ani ich nemožno uplatiť pri aktívnej príprave na obranu vlasti?

Predstavte si, vedomosti sa získajú vzdelávaním. A pracovné návyky prácou.

Ale nooo 4. – A čo bude nasledovať, pán Korčok, ak vyhlásime športovcov v Rusku hrajúcich za zločincov?

20.02.2024

Sú športovci hrajúci v Rusku zločinci? Táto otázka a odpoveď na ňu nám umožní vidieť ako sa Slovensko pohne ďalej. Lebo buď budeme pritakávať Korčokovi v jeho usalink postoji, že žiadny športovec, ktorý hrá v Rusku, nás nesmie reprezentovať, alebo pritakáme Pellegrinimu, že hrať môžu. Korčok nám svojimi krokmi ukazuje viac ako by chcel. Vravím od začiatku, [...]

Ale nooo 3. – Kovidlumpov treba potrestať. . .

20.02.2024

Spoločnosť sa potrebuje s časmi kovidu vyrovnať spravodlivo – a to nepôjde bez potrestania lumpov. Žiadne „zavrime oči, urobme hrubú čiaru, odpustime a zabudnime“ nesmie nastať. To jednoducho nejde – po tom všetkom, čo sme museli prežiť kvôli zločincom, a koľkí tú darebáčinu neprežili, nemôžeme iba mávnuť rukou a ísť ďalej. Som aj proti [...]

Ale nooo 2. – Akú pravdu nám Hellebrandt ukázal. . .

19.02.2024

Nuž, bývalý poslanec Progresívneho Slovenska Hellebrandt nám ukázal niekoľko aspektov pravdy v situácii odhalenia jeho ochorenia. V prvom rade – nevidela som jediný ohlas, ktorým by ho niekto hanil za jeho chorobu. Všetky kritické príspevky mu vyčítali nekomunikovanie o nej so zdravotníkmi. Pripadá mi zvláštne, že ľudia tváriaci sa progresívne namiesto progresívneho [...]

Antony Blinken

Rio de Janeiro hostí šéfov diplomacií G20. Stretnú sa aj Blinken s Lavrovom

21.02.2024 08:12

Ministri zahraničia krajín skupiny G20 budú hovoriť najmä o vojnách na Ukrajine a na Blízkom východe.

Robotyne, streľba do zajatcov

VIDEO: Unian: Ruskí vojaci opäť postrieľali ukrajinských zajatcov

21.02.2024 08:00

Moskva a Kyjev sa od ruskej invázie na Ukrajinu obviňujú zo zabíjania vojnových zajatcov.

Viagra

V španielskom meste Don Benito zadržali kňaza, ktorý obchodoval s viagrou

21.02.2024 07:44

Kňaz bol v meste dobre známy a tešil sa obľube miestnych. K zadržaniu došlo v dome, ktorý kňaz zdieľa s iným mužom - svojím životným partnerom.

Sergej Lavrov / Nicolas Maduro /

Rusko a Venezuela sa dohodli na užšej spolupráci v oblasti ropy, plynu a jadra na mierové účely

21.02.2024 07:27

Moskva sa snaží nájsť diplomatických a obchodných partnerov, pretože čelí sankciám západných štátov a izolácii v dôsledku invázie na Ukrajinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,821
Celková čítanosť: 8840834x
Priemerná čítanosť článkov: 3134x

Kategórie