Dokedy 5. – Vakcinátori všetkých krajín, traste sa. . .

Zaujímavá správa českej televízie hovorí o pribúdaní oznámení o následkoch po vakcinovaní v Nemecku raketovým tempom

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/498190-lekare-v-nemecku-zahltili-pacienti-stezuji-si-na-problemy-po-ockovani-proti-covidu

Na čekací listině je momentálně přes sedm tisíc lidí a každý den přibývají po stovkách další. „Denně nám na postvakcinační syndrom chodí stovky dotazů. Kolik z podezření se nakonec prokáže, nelze při prvním kontaktu odhadnout,“ prohlásil přednosta ambulance Bernhard Schieffer.
Zdroj: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/498190-lekare-v-nemecku-zahltili-pacienti-stezuji-si-na-problemy-po-ockovani-proti-covidu?campaignsrc=tn_clipboard

 

Že problémov môže byť nemálo, nasvedčujú aj informácie o rôznosti poškodení, ktoré vakcinovaní popisujú.

Veľmi škaredé veci sa napríklad začínajú objavovať o vakcinovaných ženách vo vzťahu ku menštruačnému cyklu,

  • Dňa 10. novembra 2022 EMA uverejnila aktualizáciu bezpečnosti vakcín COVID-19, v ktorej potvrdila pridanie silného menštruačného krvácania ako potenciálneho nežiaduceho účinku a dodala: „Neexistujú dôkazy, ktoré by naznačovali, že menštruačné zmeny, ktoré sa u niektorých ľudí vyskytli po očkovaní, majú akýkoľvek vplyv na plodnosť…“ [https://www.ema.europa.eu/en/documents/covid-19-vaccine-safety-update/covid-19-vaccines-safety-update-10-november-2022_en.pdf.

ale aj u tehotných žien vo vzťahu ku kalcifikácii placenty, či dokonca ku úmrtnosti matiek.

https://dailyclout.io/calcified-placentas-a-nurse-midwifes-disturbing-testimony/

Sú to závažné informácie. Nepochybne je potrebné ich dôsledne preveriť – a potom vyvodiť voči vinníkom dôsledky.

 

Ak je pravdivá včera zverejnená správa, že v USA začali platiť odškodnenie za škody spôsobené vakcinovaním, tak sa vlna žiadostí o odškodnenie rozbehne

https://dailyclout.io/u-s-approves-first-3-covid-vaccine-injury-claims-and-pays-out-a-total-of-4634-89/

Správa služieb zdravia a zdrojov (HRSAspráva o škodách spôsobených očkovaním, aktualizovaná mesačne, zobrazuje jednu platbu 2 019,55 USD za anafylaxiu a dve platby – 1 582,65 USD a 1 032,69 USD – za myokarditídu. Úradujúca prezidentka CHD Laura Bono nazvala platby za myokarditídu „urážlivé“, keďže miera úmrtnosti sa do piatich rokov od diagnózy zvýši na 50 %.

Super, však?

No čo, ešte stále niektorí nesúhlasíte so mnou, že zločincov za toto zodpovedajúcich treba vešať ako v norimberskom procese po druhej svetovej vojne?

 

A aj tu sa tá správa v úvode prezentovaná objavila

https://spravy.rtvs.sk/2023/04/nemci-hromadne-zaluju-vyrobcov-vakcin-proti-covidu-hovoria-o-vaznych-vedlajsich-ucinkoch/?fbclid=IwAR0Kk0FrorkCgLFQm0Em_bI4Pi1HEZVdIZSH2bbN8n1EjCyuIVY-Cs4io-g

Do pozornosti všetkým vakcinofilom dávam vyjadrenie z toho článku

Na vakcíny proti covidu sa v zásade vzťahujú rovnaké pravidlá zodpovednosti ako na iné lieky. Výrobcu je možné brať na zodpovednosť, ak ide o výrobnú chybu. Ak však vakcínu podali neodborne, zodpovednosť nesie očkujúca osoba.

„V žiadnom z prípadov, ktoré sme skúmali, sa nepodarilo preukázať kauzálnu súvislosť medzi vzniknutou ujmou na zdraví a očkovacou látkou Comirnaty/BioNTech,“ uviedla firma BioNTech v oficiálnom stanovisku.

Dáme tipovaciu súťaž, na koho sa budú výrobcovia snažiť za následky hodiť vinu? Vakcinátori všetkých krajín, traste sa.

 

Elena

 

K diskusii: Poviem to úplne jednoducho – nechcela by som byť o dajaké tri roky doktorom, ktorý „očkoval“. Lebo je vysoko pravdepodobné, že niektorí vakcinovaním postihnutí sami alebo ich pozostalí vezmú spravodlivosť do vlastných rúk.

Iskričky 7. – Naozaj je našou najväčšou hrozbou Rusko?

14.08.2026

Podivný príbeh o Ukrajincoch v Poľsku a výroku hodnom zamyslenia, ktorý na námestí vo Varšave verejne vykladala ukrajinská aktivistka, zverejnil tento príspevok https://www.facebook.com/reel/2042166787174083/?s=single_unit Poliaci podľa nej nemajú na Poľsko monopol. Zaujímavý názor, že? Aby sme sa nakoniec od nich nedozvedeli, že ani Slovensko nemá monopol na Slovensko. Už [...]

Iskričky 6. – Ako by som Dobrovodského návrh vylepšila. . .

13.08.2026

Ombudsman robí výborný krok v prospech ľudí, alias zdravotných poistencov https://www.hlavnydennik.sk/2026/08/13/dost-bolo-obvolavania-lekara-vam-vyberie-poistovna-ombudsman-prichadza-s-velkou-zmenou Pacient dnes často dostane výmenný lístok a potom obvoláva ambulancie jednu za druhou. Verejný ochranca práv Róbert Dobrovodský chce, aby túto povinnosť prevzala zdravotná [...]

Iskričky 5. – Dojemný príbeh. . .

12.08.2026

Dojemný príbeh nám predkladajú médiá, aby sa hnev ľudí voči páchateľom útoku na taxikára v Seredi zmiernil. Je to účelové, a navyše ľuďom pri tom „cukrovaní koláčika“ klamú. Budem úprimná. Nie je to najdesivejší prípad, s ktorým som sa v poslednej dobe stretla, no niektoré príbehy zostávajú utajené očiam verejnosti. Tento prípad sledujem, lebo ako [...]

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,478
Celková čítanosť: 12379086x
Priemerná čítanosť článkov: 3559x

Kategórie

Archív