Založ si blog

Nooo 1. – Čakajú nás zrejme veselé časy. . .

Čakajú nás veselé časy – veď nám politici dajú všetko, čo nám vo voľbách sľubujú – platy, dôchodky, kadejaké príplatky a prídavky.

Mňa by, pravdaže, rozveselilo aj to, keby sme i z NATO a EU vystúpili, ale kým sa tento národ rozhýbe to trvá, takže to asi tak skoro nebude.

Zato migrantov sa zbavíme rýchlo. Všetkých.

Pán Galko, bývalý minister obrany a teraz kandidát OĽANO nám ukázal cestu, ako môžeme rýchlo a ľahko vyriešiť migrantov.

Verím, že to nemyslel len ako riešenie pre seba, ale uviedol to ako návod pre každého z nás.

Teda nie že by som sa do takého riešenia hrnula ja, ja si zbraň rozhodne kupovať a strieľať niekoho po záhradkách nemienim.

Ale pán Galko to zvládne i bezo mňa.

Na svojom fb napísal

Na obrázku môže byť 1 osoba a text, v ktorom sa píše „Lubomir Galko 10 m Netreba pokrytecky riešit, ako násilie všetci odsudzujeme. Treba zaviest, že ak sa mi niekto násilím tlači do auta (do záhrady, do domu..) a ani na opakované vyzvy neodíde a napadne ma, mám právo ho zastrelit.“

 

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10228553064548835&set=a.3890304653324

 

Koľko migrantov to máme teraz na Slovensku? Nejako tie informácie o nich utíchli – budem si ten údaj musieť dožiadať z ministerstva, aby som vedela vypočítať, za ako dlho nás ich pán Galko všetkých zbaví. Bude mu ich polícia voziť do záhrady namiesto do rozličných okresov Slovenska, a on ich všetkých na základe svojho práva vystrieľa.  A je to.

 

No čo k tomu dodať? Nerozumiem, čo to pán Galko žiada – veď primeraná sebaobrana už v legislatíve je zakotvená nejaký ten čas. Mal mu to niekto povedať, kým bol ministrom. Panebože, a to bol minister obrany u nás kedysi? No ešte že toho viac nestihol vystrojiť, kým bol vo funkcii.

 

Budú to veselé časy, ak táto partia s progresívcami vyhrá voľby a vládu poskladá…

 

 

Elena

 

 

lavida  ďakujem za upozornenie na preklep, to viete – skoré ráno

Naozaj 1. – Ako oblaky. . .

27.05.2024

Píšem často blogy aj s politickými témami, no v skutočnosti politika u mňa z hľadiska záujmu má mínusové hodnoty. Keby to bolo na mne, moja vodnárska duša by zariadila svet, v ktorom by neboli žiadne štáty, a hrabivci by nemali nahrabané majetky. Putovali by sme každý kam nás len oči povedú, voľne a bez akýchkoľvek obmedzení. Ako oblaky. Oblaky sú v mojom [...]

Lebo 7. – Bude bez milióna a bez fúzov? Veru nie.

22.05.2024

Nuž, tomu sa hovorí chlapské slovo. Zaujímavú stávku vyhlásil český lekár, ktorý pracuje vo Všeobecnej fakultnej nemocnici v Prahe, ako uvádza článok v linku https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bludny-balvan-za-ivermektin-Vse-jinak-Vsadim-se-o-milion-Je-tu-studie-755683 Bludný balvan, udelený členke Rady ČT za ivermectin ho pohol k činu. Stratil už trpezlivosť s [...]

Lebo 6. – Upokojovači. . .

21.05.2024

Čo by ste si mysleli o odborníkovi, ktorý by týranej obeti začal vykladať, aby s agresorom nastolila dobrý vzťah, aby s ním uzavrela zmier. Aby už nepripomínala, že jej ublížil a tvárila sa, že to je všetko preč. Asi by ste si poťukali po čele, a pouvažovali, že ktovie ako si ten fušer školu spravil. Situácia v našej spoločnosti je presne taká, ako v spomenutom [...]

NRSR, parlament, poslanci

Prieskum: Voľby by v máji vyhral Smer, náskok pred druhým PS je minimálny

27.05.2024 20:10

Hranicu zvoliteľnosti by prekročila aj SNS a Republika.

nehoda, horná streda

Počas zásahu na D1 do nich vrazil kamión, dvaja hasiči zahynuli. Šutaj Eštok vyjadril rodinám sústrasť

27.05.2024 18:10, aktualizované: 21:40

Diaľnica bude podľa polície uzatvorená do obhliadky.

žilina, polícia,

Len 16-ročný mladík namieril BMW do skupiny ľudí, jeden človek skončil v nemocnici

27.05.2024 17:53

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

ZSSK, vlak, zeleznice, IC, stanica, lokomotiva, pracovnik

Vlak v Podolínci zraziť malé dievčatko, doprava je smerom do Starej Ľubovne zastavená

27.05.2024 17:49

Dieťa malo utrpieť zranenia, ich rozsah nateraz nie je známy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,881
Celková čítanosť: 9107398x
Priemerná čítanosť článkov: 3161x

Kategórie

Archív