Rovno 11. – Ale, Lipták je konšpirátor. . .

Keďže riešenie kovidminulosti Lipták trestným oznámením rozbieha u nás, začali médiá i lekári ťaženie proti nemu

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/726724-konspirator-liptak-zaluje-szalaya-pre-ockovanie-proti-covidu-lekar-aj-s-kotlarom-siria-bludy/

U nás si zrejme vydierači a klamári myslia, že pravda nevyjde na povrch nikdy a že nás zastrašia pseudovedeckými vyhláseniami, aby sme po pravde ani nepátrali.

 

Hoci už v Česku robia mnohí lekári verejne krok k pravde  – diskusia o dopadoch protikovidovej vakcinácie prebiehala 27. januára 2025 v parlamente Českej republiky

https://www.youtube.com/watch?v=vr5Oa_VSp1A

a tu je druhá časť tej diskusie

https://platforma.inovacerepubliky.cz/blog/2025/01/111-parlament-cr_-analyza-protikovidove-

Vystúpili:

Prof. Mudr. Jiří Beran – Proč je potřeba ukončit vakcinaci dětí proti covidu
JUDr. Vladana Vališová, LL.M. – Aktuální problémy při odškodňování nežádoucích účinků vakcinace
MUDr. Jaroslava Chlupová – Neurodegenerativní onemocnění a long covid u očkovaných osob
MUDr. Vladimír Čížek – Vliv spike proteinu na cévní systém a nežádoucí účinky vakcinace
RNDr. Karel Drbal, Ph.D. – Omyly a poučení při návrhu a aplikaci vakcín z pohledu imunologa
RNDr. Tomáš Furst, Ph.D. a Prof. RNDr. Arnošt Komárek, Ph.D. – Co je to Healthy Vaccinee Efect?
RNDr. Zuzana Krátká, Ph.D. – Očkování těhotných navzdory Evidence Based Medicine?

 

Každý si urobte názor sami, či Liptákovi by ste nemali povedať Ďakujem za odvahu

a  napľuť do ksichtov zapredaným novinárom a  lekárom s otázkou Špiny, koľko ste dostali za to, že ste nám klamali a zneužívali nás? 

 

Takže poďme k pravde.

Skutočne tu nemáme nijakého čestného novinára, ktorý by priznal pravdu, že o pokyne v slovenských nemocniciach počas kovidu neliečiť ľudí nad 50 rokov vedel a nemohol o tom písať?!!! 

Skutočne tu nemáme nijakého čestného lekára okrem Liptáka, ktorý by v mene svojich pacientov našiel odvahu vykročiť k pravde? 

Česi odvahu k pravde našli a vykročili k nej. Lekári hovoria o závažných zdravotných dopadoch vakcinovania u svojich pacientov, aj o potrebe pomoci a odškodňovania.

No čo, novinári a lekári – má niekto z vás odvahu konečne povedať ľuďom pravdu nahlas,

alebo budete pokračovať v klamstvách ľuďom do očí s kývnutím ruky  Ale, Lipták je konšpirátor… ???!!!!!

 

Elena

 

P.S.:

No už vám zrejme začína dochádzať, ľudia, že treba oficiálne pomenovať toho, kto dal pokyn vymazávať z čas kovidčias údaje?

I Infovojna tie údaje má zhrnuté

https://www.infovojna.bz/article/video-vakcinolog-a-epidemiolog-prof-mudr-beran-vyzval-ministerstvo-zdravotnictvi-cr-k-ukonceni-doporuceni-ockovani-deti-proti-covidu-19

 

K diskusii luna5  Možno rátate s tým, že u nás nebudú politici lumpov trestať. No akonáhle ľudia pochopia pravdu v plnom rozsahu, už ich nič nezastaví  som si istá, že tu nastane riadna mela. Českí lekári oficiálne pomenovali v tých nahrávkach problém v parlamente.

Áááá 9. – Darebná babička a iné príbehy. . .

25.03.2026

Podivné príbehy píše život. A podaktoré médiá z nich spravia ešte podivnejšie. Príbeh o darebnej babičke vám teraz poviem – no a pravdaže i o chuderke Viktórii a chudákovi Vladimírovi… Začnime tým príbehom o chuderke Viktórii. Takmer štyridsiatnička, ktorú prichytili kradnúť v košickom Kauflande, argumentovala tým, že bola hladná a preto kradla. [...]

Áááá 8. – Halooo, pani policajná prezidentka

23.03.2026

Halooo, pani policajná prezidentka. Pozrite, sa, prosím, na ten prípad. Slečna píše na svojom fb, že rýchlu jazdu obľubuje. Slovenskú Kouri Richins tu máme zjavne – povedala som si bez pobavenia. Zrejme ale i vás smiech prejde, keď si prečítate dnešný príbeh. Kto je Kouri Richins? Úspešná autorka knihy o tom, ako deti majú zvládať žiaľ po smrti rodiča. [...]

Aááá 7. – Ivermectin v hlavnej úlohe. . .

21.03.2026

Doktor Lipták na fb o svojom súdnom konaní porozprával. A povedal toto Vyjadrenie dr. Liptáka po súde 18.3.2026 Trestnoprávnu zodpovednosť pomenoval nahlas. Mali by toto všetko preveriť orgány činné v trestnom konaní, a to bezodkladne. Doktor Lipták predložil informácie, ktoré môžu využiť ľudia s následkami po kovide, lebo im tu niekto bránil v efektívnej liečbe. A i [...]

Denmark Politics

V dánskych voľbách zvíťazil ľavicový blok, nezískal však väčšinu

25.03.2026 07:39

Krajinu čakajú po voľbách zrejme náročné rokovania o zostavení vlády

Cesta Kosice-Krasna  8

Kontrast ako facka: nový asfalt vedľa rozbitej cesty. Košický magistrát chystá jej opravu

25.03.2026 07:00

Modernizáciu časti komunikácie vyriešila výstavba diaľničnej križovatky.

stíhačky lietadlová loď USS Abraham Lincoln Nimitz irán epic fury

ONLINE: Medzinárodné letisko na Blízkom východe ostalo po dronovom útoku v plameňoch

25.03.2026 06:40, aktualizované: 07:25

Konflikt na Blízkom východe trvá 25. deň.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,357
Celková čítanosť: 11739141x
Priemerná čítanosť článkov: 3497x

Kategórie

Archív