Ostro 2. – Veľký podvod a malá otázka. . .

Začnime tou malou otázkou, je to jednoduchšie. Mali by sme vystúpiť z WHO?

Rokovanie WHO teraz prebieha.

Viaceré krajiny ten spolok opúšťajú – USA i Argentína už z neho odišli, Poliaci odchod zvažujú,

https://www.hlavnespravy.sk/polski-poslanci-iniciuju-vystupenie-z-who/3889768

zrejme i u nás je čas na otvorenú diskusiu o odchode, ušetrili by sme dosť peňazí, ktorých teraz nemáme na rozhadzovanie.

Učasť slovenskej delegácie bola zrušená

https://domov.sme.sk/c/23474576/sasko-rokovanie-who-pandemicka-zmluva.html?ref=njctse

Povedzme si otvorene – hlboko by zasahovali do života každého z nás opatrenia  a kompetencie WHO, a pritom nám tu taja stanovisko SR k veci.

Odborníci vraj v pracovnej skupine boli,a dali vraj stanovisko.  Prečo nás s ním neoboznámili? Veď v prípade novej pandémie by vraj WHO malo právo rozhodovať o nútenej vakcinácii kohokoľvek z nás.

 

A tiež – kto sú tí odborníci v pracovnej komisii u nás?

Nebodaj tí istí, ktorí sa nám zapojili do podvodu pri testovaní, ktorý sa u nás 22. januára pred 4 rokmi udial? Písala som o ňom vtedy v blogu a teraz ho pripomínam, lebo chcem vyzvať ten renomovaný medzinárodný vedecký časopis, ktorý zverejnil štúdiu „slovenských odborníkov“ na morálnu sebakorekciu.

Veda musí mať morálny základ a potrebujeme sa vyrovnať s tým prípadom podvodu čestne a otvorene. Pokúsim sa vyvolať medzinárodnú odbornú diskusiu k tomu prípadu.

Zverejnili štúdiu na základe nekorektne zbieraných údajov na Slovensku, údajov ľudí účastných vo výskume pod existenčnou hrozbou. Po tom, ako sme na podvod časopis upozornili – môj i ešte ďalší podnet zo Slovenska v tej veci dostali – zrejme požiadali autorov štúdie o zdokladovanie skutočností.

Tí si výskumnú vzorku chceli podvodom vytvoriť predpokladám – lebo testovanie ľudí v školstve nariadili s podivným papierom  – musíte sa ísť testovať na jedno konkrétne miesto a v testovaní zaisťovanom MV SR podpisujete povinne informovaný súhlas. Mám ho k dispozícii, lebo keď mi ho podstrčili na podpis, povedala som, dovolíte – idem si to prečítať, čo podpisujem, a papier som im z rúk vzala.

Potom som to medovo komentovala

  • píše sa tu, že na základe oboznámenia s účelom testovania sa mám testovať  – Skutočne? Upresnite mi, prosím, kto ma s tým oboznámil? Kedy ste mi povedali, že sa testuje na výskumné účely?!!!
  • a tiež dobrovoľne – To vážne??? Dobrovoľne  – a nie pod hrozbou nemožnosti ísť do práce, a vykonávať mnohé ďalšie bežné činnosti života???!!
  • a dokonca NA VLASTNÚ ŽIADOSŤ? – No to je skutočne čerešnička na torte. Kedy som vás o niečo také požiadala, prosím pekne?

Už nikto sa necítil taký odvážny, že by mi ten papier z rúk bral, akurát mi povedali, že testovať sa musím ísť inam, keď to nechcem podpísať.

Písala som o tom v blogu

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2021/01/22/tep-dna-5-testovanie-s-podvodom/

Tiež verejne poukazujem, že do toho podivného „výskumu“ sa zaplietla i Univerzitná nemocnica v Bratislave.  Na tom papieri sa píše, že testovaná osoba dáva Nemocnici svätého Michala  v Bratislave súhlas s evidovaním jej osobných údajov a ich s poskytnutím tretej osobe – RUVZ Bratislava a NCZI.

No prečo to asi tak tie testované osoby robili, že žiadali sami o testovanie, a potom ešte svoje osobné údaje kade-tade posielali, že? Som si istá, že ten medzinárodný vedecký časopis by si mal vo vzťahu ku spomenutej štúdii preveriť, či zoznam účastníkov výskumu nezodpovedá zoznamu, ktorý spomínam.

Takže, ľudia, zneužili vás, aj vaše osobné údaje zrejme. 

Podľa mňa žiadny odborník, ktorý sa do tohto podvodu zaplietol, nemá morálne právo nám čokoľvek ďalej radiť.

No a keď sa ten medzinárodný časopis dá nakriatnuť na prešetrenie veci, môže z toho byť i medzinárodná hanba pre podaktorých. 

I v tomto prípade šlo podľa mňa o zneužitie právomocí verejného činiteľa zo strany toho, kto celú túto podivnú akciu spískal.

Zneužitie právomocí verejného činiteľa je u nás neverending storka zjavne. Čakám ešte stále na záver prešetrovania „opakovaného celoplošného testovania národa“, ktoré bolo pod existenčnou hrozbou a máme k tomu nielen kopec dôkazov, ale i priame priznanie páchateľa na videu z medializovaného vyhlásenia, že konal úmyselne, s vedomím že ľudí zastrašuje existenčným ohrozením, a že tak robí z titulu svojej funkcie. Nevidím dôvod, aby to trvalo dlho.

 

Hej, to zneužívanie právomocí bolo relatívne malým podvodom oproti tomu veľkému, kovidovému.

Kotlárovu správu zatiaľ nezverejnili, hoci každý z nás má právo posúdiť tie informácie pre seba a dozvedieť sa, ako to bolo.

Zato kadečo iné zverejňujú – napríklad správu o

https://childrenshealthdefense.org/defender/mrna-vaccines-linked-genetic-changes-cancer-autoimmune-disorders/?fbclid=IwY2xjawJlZHJleHRuA2FlbQIxMAABHuaXZZJ_89hfP4oYtix0coiI6Kt6VBCxQIBJCAVpQPGrNRNthE7s8q51XpV0_aem_6OXAVGZAhLk58ZE61X_a1w

Štúdia nadácie McCullough, ktorú napísali M. Nathaniel Mead, Jessica Rose, William Makis, Kirk Milhoan, Nicolas Hulscher  a Peter A. McCullough, publikovaná v časopise International Journal of Cardiovascular Research & Innovation pod názvom:
„Myokarditída po infekcii SARS-CoV-2 a očkovaní proti COVID-19: epidemiológia, dôsledky a nové perspektívy.“
Uvádza, že myokarditída po vakcíne proti COVID-19 je častejšia a závažnejšia než po infekcii SARS-CoV-2.
Mladí muži (<40 r.) majú 6× vyššiu pravdepodobnosť myokarditídy po 2. dávke vakcíny Moderna než po prekonaní COVID-19 (97 vs. 16 prípadov na milión).
Hlásenia do VAERS ukazujú 223-násobný nárast výskytu myokarditídy po COVID vakcínach oproti priemeru všetkých vakcín za posledných 30 rokov (nárast o 2500 %). V období máj 2021 – november 2024, 90 % vedeckých hlásení pripisovalo myokarditídu očkovaniu, nie infekcii.

 

Zaujímavý príspevok k téme

https://www.facebook.com/photo/?fbid=9203385336450975&set=pcb.9203370519785790

 

Elena

 

K diskusii palenque  Budete smutný, mám odbornosť, prax i skúsenosti.

No, budete ešte smutnejší – ja určite mám, a tú štúdiu riešiť kompetenčne zvládam.

Aúúú 5. – Úžasný hrdinský čin redaktora Schutza. . .

12.01.2026

Podivný príbeh som v nadráne čítala. Nejakého 70-ročného pána napadol ktosi v obchodnom dome v Košiciach. Zasúcitila som – ako je to vôbec možné, nemajú tam azda kamerový monitoring? No a potom čítam ďalší príbeh, že kdesi napadli redaktora Schutza – áno, presne toho, ktorý tak nenávistne vypisoval o nevakcinovaných a vykrútil sa zo stíhania za ten [...]

Aúúú 4. – Protidrogový zásah USA vo Venezuele. . .

07.01.2026

Veru, drogy sú zlo tejto planéty. No a Trump vyhlasuje, že sa ho rozhodol radikálne čistiť. Nechápem síce, že prečo ten venezuelský prezident s drogami kšeftoval, však peňazí má dosť i bez toho nepochybne, no ale USA určite najlepšie vedia kade drogové kšefty vedú. A nielen tie. V boji proti drogovým kšeftárom treba tvrdo pokračovať, povedala som neúprosne. No a [...]

Aúúú 3. – Za všetko môže Fico. . .

05.01.2026

Slovenského Nohavicu hľadám v dnešnom blogu – a verím, že sa nejaký vynorí… Mnohí sklamaní a znechutení, už kývli rukou nad dôverou v to, že by s tým Fico niečo spravil – takýto komentár mi zahlásila jedna známa, keď podpisovala moju petíciu o výzve na zákaz týrať mačky ich používaním v nácviku pre loveckých psov. Fico? Prečo Fico? [...]

Iran Protests

Nezvratné a konečné. Trump uvalil 25-percentné clo na krajiny obchodujúce s Iránom

12.01.2026 23:33

Trump v posledných dňoch opakovane pohrozil Iránu intervenciou a varoval Teherán, aby proti demonštrantom nepoužíval násilie.

SR Snina cudzinecká polícia PZ Michalovce nové pracovisko POX

Šutaj Eštok musí čurillovcom zaplatiť 90-tisíc eur. Ústavný súd zmietol sťažnosť ministra zo stola

12.01.2026 22:48, aktualizované: 23:02

Ústavný súd odmietol sťažnosť ministra vnútra.

Maia Sanduová

Odolať Rusku je čoraz ťažšie. Sanduová by v prípade referenda hlasovala za zjednotenie s Rumunskom

12.01.2026 22:17

Pre malú krajinu, ako je Moldavsko, je stále čoraz ťažšie, aby prežila ako demokracia, ako suverénna krajina, uviedla prezidentka.

Francúzski vojaci

Paríž dúfa v tisíce. Francúzsko spustilo nábor do dobrovoľnej vojenskej služby

12.01.2026 22:01

Zavedenie povinnej vojenskej služby v prípade krízy Francúzsko zrušilo v roku 1996.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,307
Celková čítanosť: 11431505x
Priemerná čítanosť článkov: 3457x

Kategórie

Archív