Len pár slov 5. – Pán Fico, máte to v rukách teraz. . .

Je zrejmé, že svoju politickú kariéru vidia niektoré koaličné politické strany ako meteor – ibaže už rútiaci sa k zemi.

Neviem si predstaviť, že by po tom, čo nám tu podaktorí stihli predviesť, by ich chcel nejaký rozumný človek ešte voliť. Otvorene poviem, pri niektorých terajších zástupcoch národa som mala vážne pochybnosti o duševnom zdraví a rozumovej úrovni ich voličov už od začiatku – predstavovali sa ako chodiace katastrofy. Bola otázka času, kedy tento podivný cirkus Slovensko do problémov dostane. Aj dostal, menovali by sme ich dlho a ich následky budeme znášať ešte dlhšie.

Keďže vedia, že ich šanca dostať sa do vlády opäť je minimálna, chcú pokračovať. Akú – takú šancu by mali Sme rodina v nasledujúcich voľbách, ale ak by hlasovali za ten sprostý diskriminačný nápad, tak na nich dopadne hnev voličov najviac, lebo aspoň hovorili o nepodporení tej hlúposti a dali národu nádej, že to nepodporia.

 

Páku na riešenie má teraz v rukách opozícia.

Nie hlasovaním, ale vzdaním sa mandátov v tejto chvíli – a to bez toho, aby náhradníci nastúpili namiesto nich – tak ako to pri zamietnutom referende jasne povedal JUDr.  Harabín. Po troch mesiacoch nefunkčnosti parlamentu MUSÍ prezidentka vyhlásiť predčasné voľby.

Bol by to nepochybne silný strategický krok od Fica – lebo úspech vo voľbách  a hlasy voličov by boli isté.

 

Takže, pán Fico, máte to v rukách…

Čo urobíte?

 

 

Elena

 

 

 

 

 

 

 

 

I tu 1. – Príbeh o hodne zvláštnom zbere údajov. . .

22.05.2025

Príbeh o hodne zvláštnom výskume som vám začala už v roku 2021 rozprávať. Keď som sa nedávno začala venovať dielikom tej skladačky, aby som z nich obrázok zložila, požiadala som o informáciu všetkých verejne známych zainteresovaných, t. j. nemocnicu, NCZI i UDZ SR. NCZI mi ujasnilo, že vraj Dňa 13.09.2023 vláda Slovenskej republiky s účinnosťou od 15.09.2023 [...]

TU 10. – Čo nám zabudli naše médiá o Rakúsku a Ukrajincoch prezradiť. . .

22.05.2025

Rakúsko sa odhodlalo k ráznemu kroku. 4. marca 2025 zrušilo bezplatnú zdravotnú starostlivosť pre ukrajinských odídencov, zrušilo im zdravotné poistenie, ktoré nemuseli platiť a zaviedlo pre nich povinnosť platiť si poistné odvody https://visitukraine.today/blog/5790/austria-cancels-compulsory-health-insurance-for-ukrainians-now-refugees-need-new-insurance#what-has-changed Mali [...]

TU 9. – Vojnoví idioti. . .

22.05.2025

Veru, nájdu sa. Pútavý článok v linku spred pár dní o tom svedčí, a vy ste si ho možno ani nevšimli https://www.topky.sk/cl/11/3044353/Odvazne-slova-vojenskeho-experta–Ukrajina-este-moze-vyhrat–Musi-dodrzat-TIETO-tri-kroky Podľa neho bývalý spravodajský dôstojník Jonathan Sweet tvrdí, že Ukrajina stále môže poraziť ruskú armádu. Pod jednou podmienkou – ak [...]

Vladimir Putin

Putin: Rusko vytvára nárazníkovú zónu pozdĺž hraníc s Ukrajinou

22.05.2025 20:51

Tento týždeň navštívil ruský vodca Kurskú oblasť.

Great Britain Flag

Británia plánuje zaviesť chemickú kastráciu usvedčených sexuálnych delikventov

22.05.2025 20:01

Nový program cieli na zníženie rizika recidívy a uvoľnenie preťaženého väzenského systému.

Andrej Danko

Danko nesúhlasí so zvyšovaním dane z nehnuteľností ani novými QR platbami. Nástojí na zrušení transakčnej dane

22.05.2025 19:02

Šéf SNS má podľa vlastných slov záujem, aby rokovania o rozpočte boli tento rok iné ako v minulosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,153
Celková čítanosť: 10410395x
Priemerná čítanosť článkov: 3302x

Kategórie

Archív