Založ si blog

Bordel 2. – Legalizanti a nelegalizanti. . .

Akosi priveľa mŕtvych.

Akosi priveľa špiny.

Akosi priveľa otázok bez odpovedí.

Pokračujeme v úvahe o generálovi Lučanskom, Františkovi Bohmovi a kadečom, čo s tým súvisí…

 

Zásadná otázka – bol generál Lučanský legalizant? A bol legalizant František Bohm?

Mohol by nám ju možno zodpovedať generálny prokurátor. O toho verejné vyjadrenie k téme by som celkom stála, aj by som mu verila.

Lebo šéfovi SIS veru neverím, ani minulému, ani terajšiemu – otvorene poviem, ani keby mi z novín predčítali správu o počasí, tak by som im neverila.

 

Ak ste počúvali pozorne Forischovu nahrávku v mojom včerajšom blogu, jasne vysvetlil úlohu legalizantov a to, že konajú s podporou štátu

(Ne)vidíme 10. – Ako to bolo s Lučanským a Bohmom. . .

Potom je vám jasné, že ak boli obaja legalizanti, tak ich činnosť bola vykonávaná s vedomím štátu, krytá štátom a nemali za čo byť trestaní.

 

Takže poďme do pravdy, tvrdo a otvorene, drahá vláda – bol generál Lučanský LEGALIZANT?

Potom sme potvrdili vraždu v priamom prenose, aj bez kadejakých nahrávok z basy a vyšetrovacej komisie.

Lebo aký by mal legalizant dôvod na samovraždu? 

 

A čo sa týka Bohma, tak KTO A ČÍM HO DOTLAČIL K TEJ VÝPOVEDI?

Böhma, ktorý sa zastrelil, vraj trápili výčitky svedomia kvôli smrti generála Lučanského

Böhm ťažko niesol predovšetkým to, že v diskusiách pod článkami mu ľudia pripisujú zodpovednosť za smrť generála Lučanského a tiež mu priali, aby zomrel. Zjavne sa nemohol chváliť tým, že boli obaja legalizanti, a tak sa im nemalo nič stať ani jednému.

Böhm, ktorý nelegálne podnikal s pohonnými hmotami s predstaviteľmi zločineckej skupiny takáčovcov Martinom Mikulcom, Matejom Zemanom alias Zemákom a Ľubošom Kudličkom, po návrate z väzby predal všetky luxusné autá a motorky a vzdal sa aj reštaurácie Csárda u Vincka v Stupave. Jeho obchodný partner Mikulec spáchal samovraždu ešte v priebehu leta 2020, keď ho polícia obvinila a bol naňho vydaný zatykač. Mikulec sa vtedy nachádzal na území Chorvátska a na Slovensko sa už nikdy nevrátil živý.

 

Generál Macko: Koľko miliárd a aké veľké tlaky sú v pozadí, keď kľúčoví svedkovia radšej volia smrť?

generál Macko upozorňuje, že narastá počet tragédií v súvislosti so stíhaním mafie, a rekapituluje:

  • Kľúčový svedok v kauze bývalého sudcu a nominanta Smeru Kajetána K. sa obesil na svojej chate.
  • Kľúčový svedok dvoch najväčších káuz vysokých funkcionárov bezpečnostných zložiek sa zastrelil na chate. Zastrelil sa napriek tomu, že vzhľadom na spoluprácu s políciou by ho asi čakal miernejší trest.
  • Kľúčový obvinený a ešte kľúčovejší potenciálny svedok, generál Lučanský sa obesil v cele väznice. U tohto jediného je najmenšia šanca cudzieho zavinenia. Ale nepriamy nátlak sa ani tu nedá vylúčiť.

Nuž, o generálovi Lučanskom skutočne neviem, prečo by sa – ak bol legalizant – mal dobrovoľne vešať. Jeho smrť bola dôležitá pre „nelegalizantov“ – ľudí bez zábran hrabajúcich obrovské prachy.

 

A z údajov z linku

https://www.facebook.com/permalink.php?id=270652719786813&story_fbid=1681352158716855

pripomínam vybrané údaje, je ich tam podstatne viac

Vyšetrovateľom bol dobre známy vyšetrovateľ NAKA osoba ČURILLA.

Tomuto neslávne známemu vyšetrovateľovi sa už obesili traja obvinení za posledný rok.

V prvom prípade sa jedna o údajnú samovraždu obesením člena takáčovského gangu Igora Smolena, ktorého našli obeseného dňa 28.04. 2020 pri brehu ramena Dunaja. Kauza Takáčovci.

V druhom prípade sa jednalo o jedného z vtedajších bosov takáčovského gangu Martina Mikulca ktorého našli obeseného 05.08. 2020. Kauza Takáčovci.

No a ten tretí najsmutnejší prípad je prípad generála Lučanského, ktorý sa údajne obesil v cele dňa 29. 12. 2020. Ako inak tiež kauza Takáčovci.

Všetky tieto tri prípady vyšetroval pofidérny vyšetrovateľ ČURILLA a vo všetkých troch prípadoch usvedčovali podozrivých kajúcnici.

 

Tiež sa, našťastie neúspešne, pokúsila vo väzbe siahnuť si na život Monika Jankovská.

No poviem vám, akosi priveľa mŕtvych, akosi priveľa špiny, akosi priveľa otázok bez odpovedí. Lebo my tu potrebujeme usvedčovať nie legalizantov, ale nelegalizantov.

 

Podľa mňa by mali skončiť za mrežami podaktorí vyšetrovatelia. Generálovi Lučanskému nepovolil vyšetrovateľ ani len fotku jeho dieťaťa za cele

https://www.youtube.com/watch?v=r4WNb_0upyE

Krucinál, Amnesty International, takého vyšetrovateľa treba okamžite odstaviť od práce vyšetrovateľa. Teší ma len jedno – že ak sa pán vyšetrovateľ zapredal a zamotal do špinavej spolupráce proti Lučanskému (lebo inak si takéto konanie vysvetliť nedokážem, aby postupoval tak ako postupoval), dajú ho čoskoro dole jeho vlastní terajší kumpáni.

Neviem prečo mám stále silnejúci pocit, že pri takomto stave spravodlivosti a prístupu k nej u nás raz vezme do rúk veci ulica. A obávam sa, že to tu s podaktorými dopadne ako s Ceausescovcami, skončí to popravami zločincov pri múre…

 

 

Elena

 

P. S.:

Legalizanti sú špičkoví odborníci. Kopú pod hlavičkou štátu, v prospech nás všetkých.

To nelegalizantov u nás treba stíhať – zločincov ťažkého formátu, s politickými kamaratšágmi a obrovskými kontami naryžovanými zo zlodejín…

 

P.P.S.:

Na verejnosť unikla nahrávka samovraždy Františka Bohma údajne.  Nuž, je rozhodne neobvyklé natáčať svojho manžela pod vplyvom alkoholu, šibrinkujúceho zbraňou. Najmä ak viem, že je zúfalý zo situácie, ktorá spôsobila smrť jeho kolegu, robila by som ja osobne niečo úplne iné. Naozaj neviem, čo slušné by som k tomu dodala…

Z diskusných vyjadrení ma tento vtip zaujal…

Na obrázku môže byť text

Cesta duše 7. – Život je. . .

04.03.2024

Medzinárodný deň divokej prírody bol včera. Šaman Ivo Musil o tom píše nádherne na svojej stránke šamani.cz. Aj tento obrázok tam má, ako zdroj uvádza Zdroj: Native American Culture Regions https://www.facebook.com/groups/nativecutlure/ Mám aj ja v srdci jej nespútanú podobu [...]

Pravdu na stôl 1. – Buď spravodlivosť nastolí štát, alebo ju vezmú do rúk ľudia. . .

02.03.2024

Pravdu nezastavíte. Je to priveľká špinavosť – tá hra na kovidpandémiu. Je to zločin proti ľudskosti. Som si istá, že v tomto štáte nie je ozajstný záujem pravdivo vyšetriť kovidšpinavosti – NCZI mi odmietlo poskytnúť štatistiku o tom, v ktorej nemocnici ľudia zomierali na UPV najviac. A pýtam sa verejne, prečo by mala byť táto informácia dôverná, prečo [...]

Ale nooo 11. – Ako som analyzovala analýzu analytikov. . .

29.02.2024

Analytici sa pustili do bývalej vlády za dôchodky, ako píše článok v linku https://www.topky.sk/cl/10/2698371/Analytici-nalozili-byvalej-vlade–Kde-ma-teraz-na-toto-stat-brat-peniaze–Cierne-scenare-a-zle-spravy-pre-dochodcov vraj budú musieť žiť s minimálnou valorizáciou – symbolickou, terajšie dôchodky budú zmrazené. Mám už dosť toho, ako tu ktosi klame a [...]

česko, Petr Pavel, Emmanuel Macron

Macron vyzval spojencov, aby neboli zbabelí. Rusko nesmie vyhrať, kroky Česka sú významné, povedal v Prahe

05.03.2024 15:05

Rusko nesmie zvíťaziť vo vojne na Ukrajine. Je nutné podporovať ukrajinský ľud a tamojšiu armádu tak dlho, ako to bude potrebné.

Robert Fico

Fico: Keby som mal právomoc odvolať predsedu Ústavného súdu, tak ho odvolám

05.03.2024 15:04

Predseda ÚS Fiačan by mal podľa Fica odstúpiť.

izrael, hamas, tunel

Izraelská armáda zničila najväčší tunel Hamasu v Pásme Gazy

05.03.2024 14:54

Štyri kilometre dlhý tunelový systém sa nachádzal 400 metrov od hraničného priechodu Erez medzi Izraelom a Pásmom Gazy.

somálsko, záplavy, El Niňo

Klimatický jav El Niňo prinesie od marca do mája nadpriemerné teploty, upozorňujú meteorológovia

05.03.2024 14:18

El Niňo je klimatický jav prejavujúci sa zvyšovaním teploty povrchu oceánu v rozsiahlych oblastiach centrálnej a východnej časti rovníkového Tichého oceánu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,830
Celková čítanosť: 8874037x
Priemerná čítanosť článkov: 3136x

Kategórie