Fúúú 10. – Aby bol svet lepší. . .

Ak viete o niekom, kto má dieťa s postihnutím a potrebuje zdravotnú pomôcku, na ktorú nemajú peniaze alebo nárok – tak tu je šanca pomôcť.

Rozbieha sa ďalší ročník MISIE – tento rok už 9. ročník tohto charitatívneho projektu, ktorého sa zúčastňujú známe osobnosti Slovenska.

Postačí, ak sa ozvú na fb MONIKA KOZELOVÁ, najneskôr do stredy 8.9.2021 – k info potrebuje meno dieťaťa, meno rodiča, pomôcku, ktorú potrebuje, mail a mobil.

 

Zapojiť sa do toho projektu môžete i vy – lebo podstatou projektu MISIE je objednávka kuriéra, ktorým je známa osobnosť. Ak si ho objednáte, tak vám prinesie špeciálny certifikát už 14.9. 2021 – a vy prispejete sumou 10 eur na projekt pomoci. Z vyzbieraných peňazí zakúpia rodinám s  postihnutými deťmi tie potrebné pomôcky.

Pomôcť môžete samozrejme i tým, že budete informáciu o MISII zdieľať, aby sa dostala ku tým, ktorí pomoc potrebujú.

 

Niekedy by sme si priali, aby bolo na svete dobra čo najviac – tak rozsievajme jeho semienka…

 

Elena

 

Anjeli lietajú tíško 5. – Ako prežiť

02.07.2025

Kde si, počuješ ma vôbec? zašepkal v nedeľu popoludní Zámer sveta. Som tu, i nie som tu – odpovedala som unavene, keď sa znepokojene díval ako sa opäť preberám zo spánku z vyčerpania a plačem ďalej. Nie, neprestanem, odpovedala som na jeho tíšenie. Možno už nikdy neprestanem plakať. Tornádo, oslovil ma dnes jedným z mojich mien, utíšiť sa nechceš, tak poďme [...]

Aj tu 6. – Poďme s pravdou von, pán premiér Fico

24.06.2025

Pozerám si prehľad správ v nadráne v médiách. Aaaaaaaa, jasné – ešte nenabehla naša každodenná otrepaná rubrika Zelenskyj vyzýva, Zelenskyj žiada… o tom, čo zasa ten krpatý profesionálny príživník vyžobráva, čím zasa vydiera, straší či manipuluje. Bilancia tohto týždňa je zatiaľ jasná – protiruské sankcie tlačí a cenový strop na ropu [...]

Aj tu 5. – Symbolický včerajšok s NATO. . .

23.06.2025

Chcete sa preprogramovať? Neviete o čom hovorím? Veď pochopíte, len čítajte ďalej. 5 % HDP na zbrojenie???!! – vraj sa na tom včera zhodli zástupcovia všetkých členských štátov. V tomto týždni to majú oficiálne odobriť hlavy štátov a vlády členov toho spolku, ktorý sa ešte nerozpadol. Zaujímavé, Španieli si vyjednali výnimku – nám ju netreba [...]

izrael, palestína, západný breh jordánu, evakuácia, amona

Izraelskí osadníci podľa médií ubili na Západnom brehu na smrť Američana

12.07.2025 09:27

20-ročný americký občan z Tampy bol na návšteve rodiny na Západnom brehu Jordánu.

Trump Mideast

Áno, v Katare zasiahla našu základnú iránska raketa. Priznal skoro po mesiaci americký Pentagón

12.07.2025 08:42

Iránsky útok bol odvetou za útok na jadrové zariadenia, Trump atak označil za „veľmi slabú reakciu“.

Poland Germany Ukraine

ONLINE: Rubiova rada Európanom, ako dodať Kyjevu rýchlo Patrioty: Dajte im svoje, potom si od nás kúpite nové

12.07.2025 08:20, aktualizované: 09:55

Podľa ministra zahraničných vecí USA Marca Rubia je pri dodávkach Patriotov pre Ukrajinu potrebné použiť "kreatívne riešenia".

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3,172
Celková čítanosť: 10549555x
Priemerná čítanosť článkov: 3326x

Kategórie

Archív