Založ si blog

IBA 4. – Utekl, utekl z laborky. . .

Ach, tá konšpirátorka doktorka Peková. Dovtedy klamala o tom, ako covidvírusje umelo vyrobený, až i profesor Flégr jeho umelý pôvod potvrdil…

https://www.youtube.com/watch?v=8j8pgnpjIKs

 

No, dôležité je Flégrovo priznanie, že únik z laboratória to bol.

Na to, aby sme veci mohli riešiť, je potrebné potvrdiť oficiálne umelý pôvod vírusu.

A je potrebné označiť pravdivo vinníkov. Lebo ako samotný profesor Flégr uvádza, i predtým vírusy unikali údajne z laboratória  – SARS 1 podľa neho vraj až 6x unikol. No veď ale zomierali ľudia – zomreli v dôsledku toho milióny ľudí, vznikala a stále vzniká škoda veľkého rozsahu. Mnoho ľudí má z vakcinovania s tým súvisiaceho poškodené zdravie.

Myslí si niekto z vás, že to všetko môžeme prejsť kecami v štýle „no, nejaký chudák laborant to rozniesol, to sa nám občas stáva“?

 

Je čas potrestať vinníkov tohto marazmu tak, že ktokoľvek by chcel s čímkoľvek experimentovať, dá si sakra pozor, aby mu nič neuniklo. Tvrdo, nekompromisne, s náhradou škôd je potrebné postupovať voči vinníkovi.

A to aj v prípade, že by sa jednalo o náhodný únik, v čo ja osobne neverím.

Som presvedčená, že je potrebné ustanoviť medzinárodný nezávislý tribunál a vinníkov tohto príbehu potrestať trestom smrti ako vojnových zločincov, aj s ich prisluhovačmi.

 

 

Elena

Naozaj 3. – V krajine dúhy. . .

22.06.2024

Pokojný dážď kropil dnes Prednú Horu. Spomenula som si na minulý piatok – po celodennom dažďovaní zatiahnutá obloha navečer zjasnela a v trhajúcej sa šedi žiarila blankytná modrá. Dúha náhle rozprestrela farby oblohou. Ticho mrholilo. Z pôvodne tenučkého, krehkého bledodúhového mosta, klenúceho sa od protiľahlých kopcov kamsi do úbočí ku Muránskej Hute, [...]

Téééda 7. – Zástupcovia KDH, nezabúdajte, Boh sa díva. . .

20.06.2024

Síru tu podaktorí pľujú, že si Kotlár dovolil povedať, že u nás situácia s kovidom nenaplnila kritériá pandémie. Ako píše článok v linku https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/714405-21-tisic-obeti-kotlar-tvrdi-ze-ziadna-pandemia-nebola-majersky-sns-prerastla-dolinkovej-cez-hlavu/ KDH zdôrazňuje potrebu zodpovedného a odborného prístupu k zdravotníckym otázkam a vyzýva [...]

Téééda 5. – Život za dve tisícky. . .

16.06.2024

Aká je hodnota života – kladieme si niekedy otázku. Obvykle v situácii, kedy nám osud túto hodnotu zvýznamní na našom vlastnom zdraví, alebo zdraví niekoho blízkeho. Pani Caroline Warner si otázku kladie dnes kvôli čiernobielejmačičke v Partizánskom na sídlisku Šípok nájdenej. Sú potrebné dve tisícky na jej záchranu. Ale dnes. Caroline Warner 1 [...]

otáznik, výkričník, pravopis, pravidlá, slovenský jazyk, interpunkcia

KVÍZ Kamarátite sa s yspilonmi? Kedy sa píše mäkké i, kedy tvrdé? Otestujte si vedomosti z gramatiky

23.06.2024 09:00

Potrebujeme vedieť ypsilony? Ovládať svoj materinský jazyk by malo patriť medzi základné vedomosti. Otestujte sa.

vojna na Ukrajine, Časiv Jar

Expert z vplyvného amerického think tanku: Kyjev by sa nemal snažiť dostať do NATO a Biden by to mal prestať zvažovať

23.06.2024 08:45

Christopher Chivvis z think tanku Carnegie Endowment for International Peace v článku pre The Guardian o tom, ako môže Ukrajina skutočne vyhrať vojnu.

Donald Trump

Trump už má v hlave meno kandidáta na viceprezidenta

23.06.2024 07:30

Donald Trump si už vybral kandidáta na viceprezidenta v novembrových voľbách šéfa Bieleho domu.

lokalizovanie telefónu, mapy, navigácia, mobil, smartfón, Google Maps

Google vymazal z máp pozmenené fotografie rakúskych lokalít, ktoré tam dali klimatickí aktivisti

23.06.2024 06:59

Environmentálni aktivisti z hnutia Posledná generácia upravili fotografie pomocou umelej inteligencie tak, aby upozornili na potenciálny vplyv zmeny klímy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,897
Celková čítanosť: 9193184x
Priemerná čítanosť článkov: 3173x

Kategórie

Archív