Založ si blog

Oooooch 7. – Cigániková verzus Tabák

Podivuhodné stretnutie dvoch poslankýň NR SR v reštaurácii sa odohralo.

Následne Cigániková vec do médií dostala, lebo podala i trestné oznámenie.

Zaznelo mnoho komentov na adresu poslankyne Tabák.

Povedala by som, že hodne predčasne. Ja som čakala, kým sa bahno trochu usadí a ukáže sa, ako to bolo naozaj.

A ukázalo sa.

 

Pozrime sa na vec realisticky.

Obe poslankyne boli v reštaurácii. Na tom by nebolo nič zlé, keby neboli v tej istej reštaurácii. Presnejšie v tom istom klube Great na Suchom Mýte.

Nespochybniteľné je v popise celej udalosti, že ku stolu poslankyne Tabák prišla poslankyňa CIgániková a začala s ňou komunikovať zrejme nevyberavým spôsobom.

Vyprovokovala údajne hádku. Potom vraj strhla poslankyni Tabák z hlavy šiltovku.

No a za to od nej dostala facku.

Takýto priebeh udalosti zachytávajú médiá, napríklad článok v linku

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/tabak-celom-dni-prehovorila-nova-verzia-bitky-ciganikovou-sokujuce-slova-drogach/3

 

No čo dodať?

Keby bola poslankyňa Tabák skúsenejšia, mohla zavolať políciu po tom strhnutí šiltovky CIgánikovou rovno ona. Lebo nie je normálne ísť k niečiemu stolu v klube a urážať ho, strhávať mu šiltovku.

Nie je to obvyklé správanie pre normálneho a triezveho človeka, takže nepochybne by zisťovali policajti čo pani poslankyňa mala v sebe. Azda tak nevystrájala za triezva? Ako píše uvedený článok, podľa jej vyjadrenia sa  pridržiavala stola, aby nespadla pri útoku poslankyne Tabák. Podľa svedka jej tá dala jednu slabú facku. Okolnosti činu prešetruje polícia, ja zameriavam pozornosť na iný aspekt.

Pýtam sa preto, či by bez tej facky Cigániková nepotrebovala oporu stola.

Ak článok vo svojom nadpise spomína drogy, bolo by to vážne podozrenie a určite by polícia nemala prešetrovať iba jednu facku, ktorú Cigániková od Tabák vraj dostala, ale treba prešetriť i skutočnosť, či takáto vysoká verejná funkcionárka naozaj neberie drogy.  Lebo to vnímam ako bezpečnostné riziko.

 

Právnu kvalifikáciu nechám na tú políciu, zameriam sa na morálny aspekt.

Odsudzujem akékoľvek násilie. Takže si myslím, že fackovať kohokoľvek v živote nie je riešenie, lebo to nepridá nikomu ani rozumu a ani charakteru a morálky.

Ibaže skutočne by sa mal človek, ktorý v klube ide ku niečiemu stolu urážať dotyčného a strhávať mu šiltovku z hlavy, potom pretŕčať po médiách a tváriť sa ako chudera, že dostal facku?

 

 

Elena

 

P. S:: No čo dodať? Nejaká smola sa lepí na tú CIgánikovú – raz ju údajne napadne Tabák, inokedy majiteľ hotela…

https://plus7dni.pluska.sk/ludia/tabak-reaguje-incident-bitto-ciganikovou-bola-ako-nepricetna/2

 

K dikusii  tiskarienka     Taký náhodný konflikt? Čítaj link v P.S. je tam spomenutý i prípad Cigánikovej z minulého roka. No ako to povedať? Život je skrátka plný náhod zjavne…

Cesta duše 7. – Život je. . .

04.03.2024

Medzinárodný deň divokej prírody bol včera. Šaman Ivo Musil o tom píše nádherne na svojej stránke šamani.cz. Aj tento obrázok tam má, ako zdroj uvádza Zdroj: Native American Culture Regions https://www.facebook.com/groups/nativecutlure/ Mám aj ja v srdci jej nespútanú podobu [...]

Pravdu na stôl 1. – Buď spravodlivosť nastolí štát, alebo ju vezmú do rúk ľudia. . .

02.03.2024

Pravdu nezastavíte. Je to priveľká špinavosť – tá hra na kovidpandémiu. Je to zločin proti ľudskosti. Som si istá, že v tomto štáte nie je ozajstný záujem pravdivo vyšetriť kovidšpinavosti – NCZI mi odmietlo poskytnúť štatistiku o tom, v ktorej nemocnici ľudia zomierali na UPV najviac. A pýtam sa verejne, prečo by mala byť táto informácia dôverná, prečo [...]

Ale nooo 11. – Ako som analyzovala analýzu analytikov. . .

29.02.2024

Analytici sa pustili do bývalej vlády za dôchodky, ako píše článok v linku https://www.topky.sk/cl/10/2698371/Analytici-nalozili-byvalej-vlade–Kde-ma-teraz-na-toto-stat-brat-peniaze–Cierne-scenare-a-zle-spravy-pre-dochodcov vraj budú musieť žiť s minimálnou valorizáciou – symbolickou, terajšie dôchodky budú zmrazené. Mám už dosť toho, ako tu ktosi klame a [...]

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Télam

Argentínsky prezident Milei nechal zavrieť štátnu tlačovú agentúru Télam. Tvrdí, že je "hlasnou trúbou perónizmu"

04.03.2024 21:15

Podľa zamestnancov je uzavretie agentúry jedným z najhorších útokov na slobodu slova za posledných 40 rokov, teda od pádu vojenskej junty.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,830
Celková čítanosť: 8872512x
Priemerná čítanosť článkov: 3135x

Kategórie