Založ si blog

Oooooch 7. – Cigániková verzus Tabák

Podivuhodné stretnutie dvoch poslankýň NR SR v reštaurácii sa odohralo.

Následne Cigániková vec do médií dostala, lebo podala i trestné oznámenie.

Zaznelo mnoho komentov na adresu poslankyne Tabák.

Povedala by som, že hodne predčasne. Ja som čakala, kým sa bahno trochu usadí a ukáže sa, ako to bolo naozaj.

A ukázalo sa.

 

Pozrime sa na vec realisticky.

Obe poslankyne boli v reštaurácii. Na tom by nebolo nič zlé, keby neboli v tej istej reštaurácii. Presnejšie v tom istom klube Great na Suchom Mýte.

Nespochybniteľné je v popise celej udalosti, že ku stolu poslankyne Tabák prišla poslankyňa CIgániková a začala s ňou komunikovať zrejme nevyberavým spôsobom.

Vyprovokovala údajne hádku. Potom vraj strhla poslankyni Tabák z hlavy šiltovku.

No a za to od nej dostala facku.

Takýto priebeh udalosti zachytávajú médiá, napríklad článok v linku

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/tabak-celom-dni-prehovorila-nova-verzia-bitky-ciganikovou-sokujuce-slova-drogach/3

 

No čo dodať?

Keby bola poslankyňa Tabák skúsenejšia, mohla zavolať políciu po tom strhnutí šiltovky CIgánikovou rovno ona. Lebo nie je normálne ísť k niečiemu stolu v klube a urážať ho, strhávať mu šiltovku.

Nie je to obvyklé správanie pre normálneho a triezveho človeka, takže nepochybne by zisťovali policajti čo pani poslankyňa mala v sebe. Azda tak nevystrájala za triezva? Ako píše uvedený článok, podľa jej vyjadrenia sa  pridržiavala stola, aby nespadla pri útoku poslankyne Tabák. Podľa svedka jej tá dala jednu slabú facku. Okolnosti činu prešetruje polícia, ja zameriavam pozornosť na iný aspekt.

Pýtam sa preto, či by bez tej facky Cigániková nepotrebovala oporu stola.

Ak článok vo svojom nadpise spomína drogy, bolo by to vážne podozrenie a určite by polícia nemala prešetrovať iba jednu facku, ktorú Cigániková od Tabák vraj dostala, ale treba prešetriť i skutočnosť, či takáto vysoká verejná funkcionárka naozaj neberie drogy.  Lebo to vnímam ako bezpečnostné riziko.

 

Právnu kvalifikáciu nechám na tú políciu, zameriam sa na morálny aspekt.

Odsudzujem akékoľvek násilie. Takže si myslím, že fackovať kohokoľvek v živote nie je riešenie, lebo to nepridá nikomu ani rozumu a ani charakteru a morálky.

Ibaže skutočne by sa mal človek, ktorý v klube ide ku niečiemu stolu urážať dotyčného a strhávať mu šiltovku z hlavy, potom pretŕčať po médiách a tváriť sa ako chudera, že dostal facku?

 

 

Elena

 

P. S:: No čo dodať? Nejaká smola sa lepí na tú CIgánikovú – raz ju údajne napadne Tabák, inokedy majiteľ hotela…

https://plus7dni.pluska.sk/ludia/tabak-reaguje-incident-bitto-ciganikovou-bola-ako-nepricetna/2

 

K dikusii  tiskarienka     Taký náhodný konflikt? Čítaj link v P.S. je tam spomenutý i prípad Cigánikovej z minulého roka. No ako to povedať? Život je skrátka plný náhod zjavne…

Óóó 4. – Dokážeme sa s tým ako spoločnosť vysporiadať?

29.01.2023

Nadúmrtnosť na Slovensku je vysoká, dosiahla nárast až o 20 % https://www.napalete.sk/nadumrtnost-na-slovensku-dosiahla-takmer-20-percent/?fbclid=IwAR05L1IWGw1p7Z57o-2No3pH2-h0OcN-3gH_oGIkehogvBY2QB1pP3rJtwg Najvýraznejšie sa zvýšil počet úmrtí v decembri oproti päťročnému priemeru pred nástupom pandémie v Trenčianskom kraji (o 33 percent) a v Trnavskom kraji (o 21 percent). [...]

Óóó 3. – Aby mohli byť s dieťaťom. . .

28.01.2023

Plne podporujem petíciu, ktorú rozbehli matky, aby nebolo na Slovensku porušované právo dieťaťa byť v nemocnici so svojim rodičom. Túto ich iniciatívu podporujem – a viem čo a prečo píšem. Nech zdravotníci Bohu ďakujú, že nezaspomínam verejne na to, akú starostlivosť som videla, keď som raz pri preberaní môjho syna z nemocnice vošla pootvorenými dverami chodby [...]

Óóó 2. – Budeme krajinou predčasných dôchodcov?

28.01.2023

Títo fušeri, ktorí bez hanby chcú nám trčať na krku ešte tri štvrte roka, nepomáhajú veľkej skupine obyvateľstva v problémoch, do ktorých nás práve oni dostali. Nie ja som bola po Bruseli pokrikovať, ako bezodkladne máme odpojiť lacný ruský plyn – ale Heger. A nie ja som umožnila odpredaj lacno vyrobenej elektriny u nás, ale táto vláda. A keď už sme pri [...]

Žilina, verejné osvetlenie, protest

Tma ako v rohu. Obce vypnutím svetiel odkázali vláde, že potrebujú pomoc

31.01.2023 06:30

Presne o siedmej večer v pondelok zhaslo verejné osvetlenie v mestách a obciach 75 percent samospráv.

bytovka Malacky

Obľúbeného primátora odviedla NAKA. Kým sa sporí s developerom, ľudia v Malackách márne čakajú na zaplatené byty

31.01.2023 06:20

Po dvoch rokoch obvinenie primátora Malaciek z podplácania prokurátor zrušil. Ten tvrdí, že pre neho sa prípad ešte neskončil a od polície očakáva ospravedlnenie.

vojna na Ukrajine, TvBoy

ONLINE: Lula nedá muníciu, chce hľadať cestu ako ukončiť vojnu na Ukrajine

31.01.2023 06:10

Brazília sa nechce podieľať na vojne na Ukrajine ani nepriamo dodávkou munície. Prezident Lula chce dať dohromady skupinu krajín pre mier.

Petr Pavel, Zuzana Čaputová

Začala prezidentka Čaputová u Petra Pavla s vlastnou kampaňou?

31.01.2023 06:05

Protokolárna chyba to iste bola, ale politická nie, zhodujú sa v hodnotení gratulácie prezidentky v Česku v podcaste denníka Pravda oslovení politológovia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,498
Celková čítanosť: 7428016x
Priemerná čítanosť článkov: 2974x

Kategórie