Založ si blog

Cesta (ne)spravodlivosti 11. – Tretie celoplošné testovanie národa. . .

Dva celoplošné testovania národa prebehli už dávnejšie v časoch kovidu.

Neuspeli sme v nich.

Dali sme sa mnohí vydierať a zastrašovať, aby sme mohli nakupovať, aby sme mohli pracovať, aby sme mohli cestovať. A  verím, že príde čas, kedy sa pomenuje pravda o tom, prečo spisovali tie výsledky vojaci, aj kam ich lifrovali – a zločinci budú potrestaním v zmysle medzinárodnej legislatívy, lebo norimberský kódex bol evidentne porušený, autori „vedeckej štúdie“ klamali vedeckýmu časopisu o súhlase pokusných osôb.

Chcem vám pripomenúť, ak ste sa tých dvoch celoplošných národných testovaní zúčastnili, že právnik poukázal, že každý účastník toho testovania má právo na odmenu. Takže ak by sa vám teraz zišli peniaze, máte tu cestu ako sa k nim spravodlivo dostať

– ako uvádza článok v linku https://www.eurorespekt.sk/ucastnici-dobrovolneho-testovania-maju-pravo-na-odmenu-za-ucast-na-vedeckom-experimente/

Pretože ako právnik v článku píše, Dňa 4.12.2020 bol vo vedeckom časopise medRxiv publikovaný tento článok:

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.12.02.20240648v1

Jeho autori tvrdili  odbornému časopisu, že mali súhlas testovaných osôb a testovanie bolo dobrovoľné, čo sa nezakladalo na pravde. Hoci evidentne to tak nebolo, lebo aj predseda vlády sa ospravedlnil po testovaní za jeho nedobrovoľnosť.

Právnik v článku uvádza, že ak ste sa teda zúčastnili tohto vedeckého experimentu, máte nárok na odmenu za účasť na tomto pokuse. Stačí vyzvať autorov štúdie, aby vám za tú účasť zaplatili. Ak sa k peniazom nedostanete na základe výzvy, kontaktujte svojho advokáta. Nešlo totiž o testovanie, ale o plánovaný vedecký experiment na ľuďoch, pri ktorom neboli údajne porušené etické princípy. Výšku odškodenia za účasť v tom pokuse určí súdny znalec.

Toľko právnik v článku a ja dodávam, že keby sa dali viacerí účastníci toho dvojtestovania dokopy, môžu získať peniaze nielen za tú účasť, ale i za vystavenie hrozbe, konaniu pod nátlakom a tiež za neoprávnené narábanie s osobnými údajmi, ak sa preukáže čo s tými materiálmi vojaci urobili.

 

No a teraz 21. 1. 2023 bude tretie testovanie národa. Referendom – účasťou v ňom.

Ak v ňom národ uspeje, bude môcť klepnúť po prstoch každému politikovi, ak povolebne stratí pamäť na to, čo predvolebne nasľuboval. Už to nebude teplé lehno na roky do ďalších volieb.

 

Dva celoplošné testovania národa prebehli už dávnejšie a my sme v nich neuspeli.

Uspejeme aspoň tento raz  – svojou účasťou v tomto treťom referendovom testovaní národa?

 

 

Elena

 

 

 

 

 

Óóó 4. – Dokážeme sa s tým ako spoločnosť vysporiadať?

29.01.2023

Nadúmrtnosť na Slovensku je vysoká, dosiahla nárast až o 20 % https://www.napalete.sk/nadumrtnost-na-slovensku-dosiahla-takmer-20-percent/?fbclid=IwAR05L1IWGw1p7Z57o-2No3pH2-h0OcN-3gH_oGIkehogvBY2QB1pP3rJtwg Najvýraznejšie sa zvýšil počet úmrtí v decembri oproti päťročnému priemeru pred nástupom pandémie v Trenčianskom kraji (o 33 percent) a v Trnavskom kraji (o 21 percent). [...]

Óóó 3. – Aby mohli byť s dieťaťom. . .

28.01.2023

Plne podporujem petíciu, ktorú rozbehli matky, aby nebolo na Slovensku porušované právo dieťaťa byť v nemocnici so svojim rodičom. Túto ich iniciatívu podporujem – a viem čo a prečo píšem. Nech zdravotníci Bohu ďakujú, že nezaspomínam verejne na to, akú starostlivosť som videla, keď som raz pri preberaní môjho syna z nemocnice vošla pootvorenými dverami chodby [...]

Óóó 2. – Budeme krajinou predčasných dôchodcov?

28.01.2023

Títo fušeri, ktorí bez hanby chcú nám trčať na krku ešte tri štvrte roka, nepomáhajú veľkej skupine obyvateľstva v problémoch, do ktorých nás práve oni dostali. Nie ja som bola po Bruseli pokrikovať, ako bezodkladne máme odpojiť lacný ruský plyn – ale Heger. A nie ja som umožnila odpredaj lacno vyrobenej elektriny u nás, ale táto vláda. A keď už sme pri [...]

petr pavel

Čína odsúdila Pavlov telefonát s taiwanskou prezidentkou

31.01.2023 08:50

Pavel podľa čínskej diplomacie ustúpil od svojich slov, že je potrebné rešpektovať princíp jednej Číny, čo podľa Pekingu uvádzal v čase volebnej kampane.

zelenskyj

Na Nobelovu cenu za mier nominovali Zelenského, Erdogana či Stoltenberga

31.01.2023 07:16

Medzi zverejnenými kandidátmi na tohtoročnú Nobelovu cenu za mier prevažujú osobnosti, ktoré nejakým spôsobom súvisia s konfliktom na Ukrajine či situáciou v Rusku.

Žilina, verejné osvetlenie, protest

Tma ako v rohu. Obce vypnutím svetiel odkázali vláde, že potrebujú pomoc

31.01.2023 06:30

Presne o siedmej večer v pondelok zhaslo verejné osvetlenie v mestách a obciach 75 percent samospráv.

bytovka Malacky

Obľúbeného primátora odviedla NAKA. Kým sa sporí s developerom, ľudia v Malackách márne čakajú na zaplatené byty

31.01.2023 06:20

Po dvoch rokoch obvinenie primátora Malaciek z podplácania prokurátor zrušil. Ten tvrdí, že pre neho sa prípad ešte neskončil a od polície očakáva ospravedlnenie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,498
Celková čítanosť: 7428378x
Priemerná čítanosť článkov: 2974x

Kategórie